Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai

QUOTE(Tiomama @ 2009 10 07, 09:44)
Labas, mergytes. Jus man, aklai, pasakykit, kur PS2 randasi Sepia ???  g.gif  Nu, kiek ieskau, nematau, arba ne ten ieskau.... doh.gif

nera PS tokios funkcijos.... Bet yra pamoka kaip nuotrauka padaryti Sepia wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 10 07, 09:52)
nera PS tokios funkcijos.... Bet yra pamoka kaip nuotrauka padaryti Sepia wink.gif

Nu va..... As esu padariusi kazka panasaus, bet ten tiesiog stumdydama tuos visus levelius, tai galvojau, kad tiesiogiai yra, bet nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 10 07, 11:52)
nera PS tokios funkcijos.... Bet yra pamoka kaip nuotrauka padaryti Sepia wink.gif



QUOTE(Tiomama @ 2009 10 07, 16:49)
Nu va..... As esu padariusi kazka panasaus, bet ten tiesiog stumdydama tuos visus levelius, tai galvojau, kad tiesiogiai yra, bet nerandu  doh.gif

yra yra tik reikia parėjus namo paieškot, nes mintinai nemoku. kažkur prie image mirksiukas.gif kur spalvos (RGB, grey style ir pan.)
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2009 10 08, 16:37)
yra  yra tik reikia parėjus namo paieškot, nes mintinai nemoku. kažkur prie image  mirksiukas.gif  kur spalvos (RGB, grey style ir pan.)

rolleyes.gif oi, butu super!!!! 4u.gif
Atsakyti
sepia vaizdžiai
1 žingsnis
einam i "image" ir renkamės desaturate
user posted image

Papildyta:
2 žingsnis
ten pat image tik jau "photo filter"
žiūrėti čia
ir ten atsiveria toks langas, kuriame renkamės "sepia"
user posted image
Papildyta:
kažkaip nesekas šnd vaizdinę medžiagą sukelt, bet tikiuos supratot
Atsakyti
joreta,aciu tau uz info del sepios,dar nzn kad sitaip galima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2009 10 08, 18:37)
yra  yra tik reikia parėjus namo paieškot, nes mintinai nemoku. kažkur prie image  mirksiukas.gif  kur spalvos (RGB, grey style ir pan.)

as taip padarydavau tik juodai-balta foto g.gif o sepia visada pamoka naudojuosi unsure.gif
Atsakyti
sveikutės 4u.gif gal žinot kaip truputi pakoreguot,seną nuotrauką(iplyšusią,pasiglamžiusią,ar pasitrynusią)labai reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DANIELE22 @ 2009 10 09, 11:34)
sveikutės 4u.gif gal žinot kaip truputi pakoreguot,seną nuotrauką(iplyšusią,pasiglamžiusią,ar pasitrynusią)labai reikia ax.gif

paretušuok, paklonuok, aš neseniai tokį darbą atlikinėjau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2009 10 09, 11:37)
paretušuok, paklonuok, aš neseniai tokį darbą atlikinėjau  4u.gif

na tas dar man nelabai ką sako blush2.gif reikės ieškoti pamokėlės...O gal dar persudėtinga bus man g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 10 08, 20:56)
joreta,aciu tau uz info del sepios,dar nzn kad sitaip galima  thumbup.gif

nėr už ką, ale kažko susipykau su paveiksliukais forume, nebeina niekaip normaliai įkelt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(DANIELE22 @ 2009 10 09, 15:49)
na tas dar man nelabai ką sako blush2.gif reikės ieškoti pamokėlės...O gal  dar persudėtinga bus man g.gif

reikia tik pamokele atrasti... nera sudetinga - viskas ismokstama mirksiukas.gif
Atsakyti