Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai

QUOTE(Brunetė @ 2009 09 28, 12:09)
Mergaitės , pasakykit jus man ką reik spausti jei nori iškirpti tik vieną daiktą iš visos foto  g.gif

Paprasciausia (nors ne visada imanoma) apvedzioti su Laso ir spausti Ctr J, tada jis atsiranda ant naujo sluoksnio, O jei nenori ant naujo sluoksnio, tai tiesiog ta apvedziota objekta imi ir tempi su Move kur tau reikia.
Atsakyti
QUOTE(Brunetė @ 2009 09 28, 12:09)
Mergaitės , pasakykit jus man ką reik spausti jei nori iškirpti tik vieną daiktą iš visos foto  g.gif

nėra tokio mygtuko, kad tik paspaudus jį būtų lengvai iškerpamas daiktas iš foto. čia jau daugiau pastangų reikia įdėti. man geriausias būdas kirpti objektus iš foto, tai naudojant mask smile.gif
Atsakyti
sveiki,na nejaugi nieks neturi sia progr. g.gif Face On Body
Atsakyti
QUOTE(boruzele78 @ 2009 09 29, 12:50)
sveiki,na nejaugi  nieks  neturi sia progr. g.gif Face On Body

niu tai gal ir neturi, kas jau matė šį post'ą. manau, jei turėtų, pasisakytų ką nors apie tai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grafee` @ 2009 09 29, 12:05)
nėra tokio mygtuko, kad tik paspaudus jį būtų lengvai iškerpamas daiktas iš foto. čia jau daugiau pastangų reikia įdėti. man geriausias būdas kirpti objektus iš foto, tai naudojant mask smile.gif

Jo, su Mask ir man geriausia iškirpti, bet sunkoka nupasakot veiksmus.
Atsakyti
QUOTE(Tajanta @ 2009 09 29, 13:45)
Jo, su Mask ir man geriausia iškirpti, bet sunkoka nupasakot veiksmus.

as vis su trintuku darbuojuos blush2.gif nes kazkaip tas "mask" manes neklauso doh.gif Gal yra kur internete pamoka kaip butent ta mygtuka valdyti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 29 rugsėjo 2009 - 15:58
QUOTE(Chera @ 2009 09 29, 16:57)
as vis su trintuku darbuojuos  blush2.gif  nes kazkaip tas "mask" manes neklauso  doh.gif Gal yra kur internete pamoka kaip butent ta mygtuka valdyti  blush2.gif

savo PS bardakėlyje pabandysiu pasikapstyti ir paieškoti tokios pamokėlės aprašymo. nes šiaip aš ne tą maskę (kur dešiniam šone yra) naudoju, o kitaip darau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grafee`: 29 rugsėjo 2009 - 16:00
QUOTE(boruzele78 @ 2009 09 29, 11:50)
sveiki,na nejaugi  nieks  neturi sia progr. g.gif Face On Body


šiaip jau aš pagooglinau ir man išmetė tąface on body programėlę ir laisvai duoda instaliuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Grafee` @ 2009 09 29, 17:00)
savo PS bardakėlyje pabandysiu pasikapstyti ir paieškoti tokios pamokėlės aprašymo. nes šiaip aš ne tą maskę (kur dešiniam šone yra) naudoju, o kitaip darau smile.gif

aciuks.gif būtų šaunu
Atsakyti
QUOTE(Grafee` @ 2009 09 28, 09:00)
nereikia jokių papildomų filtrų, užtenka to, ką turi pats PS smile.gif

tai gal galėtum smulkiau papasakot per ką ir kaip tai padaryti,,, mirksiukas.gif
Atsakyti
laba diena 4u.gif jus trukdau gal su kvailoku prasymu,na jums taip gali pasirodyti,o man kaip pradedanciai su kompiuteriu tai tamsus miskas blush2.gif prasau tik nesijuokti blush2.gif kaip ikelti nuotraukas kad ir pavyzdziui i sm? na nemoku,neiseina niekaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzese @ 2009 09 30, 11:06)
prasau tik nesijuokti blush2.gif kaip ikelti nuotraukas kad ir pavyzdziui i sm? na nemoku,neiseina niekaip

4u.gif
Keliu per http://www.radikal.ru/

Žymim parodytas varneles. Pixelių nereikia daugiau, nes temos puslapį ištampo. Įkeliam foto ir patvirtinam.
user posted image

Toliau kopijuojam nuorodą ir įmetam tiesiai į supermamos temos atsakymo langą.
user posted image
Atsakyti