Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai

QUOTE(Grafee` @ 2009 09 27, 18:09)
kad veidas įdėtas į kostiumą, tai taip. bet dar padarytas veidui efektas, kuris realiai nuotraukai suteikia piešinio efektą. nete yra tokių pamokėlių tikrai, nes ir pati buvau bandžiusi smile.gif

tai tiek ,tai ir aš žinau ir moku padaryti pieštą efektą,bet tam reikėjo atsisiūsti priedą prie CS ir tik tada per filter galima padaryti piešinį iš foto,bet vat tokio koks čia,,,,neišgaunu ,turbūt dar kažkas yra ko aš nežinau
Atsakyti
ax.gif gal galite kas padaryti mano mergitei pakvietima i 7 gimtadieni?labai reikia?
Atsakyti
Dar tik pradedu mokintis , bet va mano pirmasis darbelis 4u.gif
Iš tokio
user posted image
padariau į tokį
user posted image
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 09 27, 20:48)
tai tiek ,tai ir aš žinau ir moku padaryti pieštą efektą,bet tam reikėjo atsisiūsti priedą prie CS ir tik tada per filter galima padaryti piešinį iš foto,bet vat tokio koks čia,,,,neišgaunu ,turbūt dar kažkas yra ko aš nežinau

nereikia jokių papildomų filtrų, užtenka to, ką turi pats PS smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oveja @ 2009 09 27, 21:36)
ax.gif gal galite kas padaryti mano mergitei pakvietima i 7 gimtadieni?labai reikia?

cia yra
ir cia dar yra
su tokiais prasymais kreiptis i zemiau pateikta nuoroda schmoll.gif
cia reikia paieskoti ir tikrai rasi kas pagelbes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 28 rugsėjo 2009 - 08:27
sveikutes,

reik pagalbos nes pirma karta ruosiuosi spausdinti etiketes visokias, tai uzsiseivinau paveiksliukus, saldainiu popieriukus, bet dabar iskilo klausimai:

1. Kaip I PS ikelt tuos paveiksliukus ir kaip juos padaryti tinkamo dydzio? (pvz. sampanpo etikete turiu)
2. turiu saldainiu popiereliu etiketes, bet jos ant lapo 2 ir man regis gerokai per dideles, kaip padaryti kad butu lape tokio dydzio kokiu reikia?
Atsakyti
QUOTE(Pelenė. @ 2009 09 28, 09:28)
sveikutes,

reik pagalbos nes pirma karta ruosiuosi spausdinti etiketes visokias, tai uzsiseivinau paveiksliukus, saldainiu popieriukus, bet dabar iskilo klausimai:

1. Kaip I PS ikelt tuos paveiksliukus ir kaip juos padaryti tinkamo dydzio? (pvz. sampanpo etikete turiu)
2. turiu saldainiu popiereliu etiketes, bet jos ant lapo 2 ir man regis gerokai per dideles, kaip padaryti kad butu lape tokio dydzio kokiu reikia?


šiaip geriausia iš karto šabloną naudot, tuomet nebūna problemų ir dydis tinkamas mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu, jau radau kaip dydi reguliuoti 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės , pasakykit jus man ką reik spausti jei nori iškirpti tik vieną daiktą iš visos foto g.gif
Atsakyti
Gal galit padet, kur galeciau rasti sablona Cd diskui, gal kuri turite ir galit pasidalinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurada @ 2009 09 28, 12:34)
Gal galit padet, kur galeciau rasti sablona Cd diskui, gal kuri turite ir galit pasidalinti  4u.gif

ČIA
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astaes: 28 rugsėjo 2009 - 17:12