Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopo Kalusimai-Plepaliukai

laba diena supermamytes.susiduriau as su tokia problema,mano veido oda lb problematiska ir foto labai negraziai atrodo.taigi as norejau paklausti as su photoshop'u galeciau ja pakoreguoti?palyginti paviesinti ar patamsinti ir t.t.
jei taip tai kokia programele nesudetinga galetumet rekomenduoti?
is anksto dekui 4u.gif
Atsakyti
Na keleta nuotrauku padariau pagal standartinius ismatavimus,o kitos gaunasi "istampytos" (veidai,kunai ir kt.tai ilgi,tai platus).Kaip jas padaryt,kad ir matmenys butu standartiniai ir nuotraukos vaizdas normalus,nebesuprantu,padekit prasau g.gif
Atsakyti
QUOTE(redukee @ 2009 09 25, 12:29)
laba diena supermamytes.susiduriau as su tokia problema,mano veido oda lb problematiska ir foto labai negraziai atrodo.taigi as norejau paklausti as su photoshop'u galeciau ja pakoreguoti?palyginti paviesinti ar patamsinti ir t.t.
jei taip tai kokia programele nesudetinga galetumet rekomenduoti?
is anksto dekui 4u.gif

visagalis photoshopas gali tau padaryti "kudikio skaitumo" oda wink.gif
Atsakyti
QUOTE(redukee @ 2009 09 25, 12:29)
laba diena supermamytes.susiduriau as su tokia problema,mano veido oda lb problematiska ir foto labai negraziai atrodo.taigi as norejau paklausti as su photoshop'u galeciau ja pakoreguoti?palyginti paviesinti ar patamsinti ir t.t.
jei taip tai kokia programele nesudetinga galetumet rekomenduoti?
is anksto dekui 4u.gif

viena iš lengvesnių Photo Editor labai gerai tinka veido koregavimui lyginimui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 09 25, 16:36)
viena iš lengvesnių Photo Editor labai gerai tinka veido koregavimui lyginimui  mirksiukas.gif

laaaaaaaaaaaaaabai jums aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
einu ieskot,parsisiust ir isbandyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(redukee @ 2009 09 25, 15:41)
laaaaaaaaaaaaaabai jums aciu 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
einu ieskot,parsisiust ir isbandyt blush2.gif

nėra už ką pamėgink turėtu patikti thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
na ir gera temuke. thumbup.gif Kadangi as savamoksle, tai cia daznai uzsuksiu pasiskaitinet..
Atsakyti
Labas 4u.gif

Paskaičiau jūsų PS temukes, radau daug geros informacijos. Be to pasėdejusi ir pastudijavusi jau kai ką moku ax.gif . Išmokau uždėti rėmelius, dubliuoti, padaryti lietaus efekta, užfiksuoti akimirką ir viena daikta perkelti ant kito fono.

Labai ačiū jums už tokias temukes, labai pravertė 4u.gif
Atsakyti
sveikutės,noriu klausti-gal kas žinote kaip padaryti štai tokį efektą,,ar čia reikia kokio papildinio fotošope,ar aš tiesiog nemoku,pas mane CS4 versija,,,,
user posted image
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 09 27, 17:23)
sveikutės,noriu klausti-gal kas žinote kaip padaryti  štai tokį efektą,,ar čia reikia kokio papildinio fotošope,ar aš tiesiog nemoku,pas mane CS4 versija,,,,
user posted image

mano manymu čia yra veidas idėtas į kostiumą ir paskui į foną pasirinktą smile.gif
Atsakyti
kad veidas įdėtas į kostiumą, tai taip. bet dar padarytas veidui efektas, kuris realiai nuotraukai suteikia piešinio efektą. nete yra tokių pamokėlių tikrai, nes ir pati buvau bandžiusi smile.gif
Atsakyti
sveikutes ,galkas turite tokia programele Face On Body g.gif ka galite apie ja pasakyti ?
Atsakyti