Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės nertos vąšeliu

QUOTE(jugita_m @ 2009 09 09, 09:18)
Sveikos,

Pradejau nerti ir as. Bandau prisiminti ka mane ismoke darbu mokytoja. Galvojau nieko nepavyks. Bet jau nuneriau visa servetele, tik nebezinau kaip nerti paskutine eilute. Gal atsiras kas galetu mane paprotinti. Mano neriamos  serveteles rastas. Buciau labai dekinga jei kas paprotintumete kaip isnerti reikia 21 ir 21 eilute.  blush2.gif Cia lyg stulpelis be uzmetimo ir kas tie per burbuliukai? Kaip juos isnerti gal kas zinot? Nes kiek ieskojau paaiskinimuose tai niekur neradau.
Dekoju.  4u.gif

o kas tau ten neaišku g.gif
tie kryžiukai tai kaip suprantu žemi stulpeliai ,o tarpuose pynelės kilputės g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Dėkoju. 4u.gif
Aš būtent tų kilpelių ir nesupratau. Galvojau gal kažkokia gudrybė. blush2.gif
Labai susilieję. Arba man jau akys nebetaip rodo nuo spoksojimo i kompą. g.gif
Atsakyti
Sveikos darbstuoles. Noriu ir as pasirodyti ka nunarpliojau. blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Egzo, gražumėlis servetytės. Įpatingai geltonos.... nu pasaka... kavytė penkiskart skanesnė, jei padėtas puodelis ant tokios servetėlės 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2009 09 08, 20:38)
Netyčia radau puodkelės-braškės schemą. Atrodo, šitokia?

user posted image


O, kaip smagu, issisaugosiu, nereiks kita karta sukt galvos. Nes dabar tai is galvos ir ziurint siek tiek i nuotraukyte vis platinau, siaurinau, tai gale kiek ir pasiraitojus gavosi, bet lapelius prisiuvau, isploviau, islyginau, ir nieko nesimate.. ax.gif blush2.gif Bet aisku pagal schemyte butu gavesi be klaidu...

Dekui tau Silsta. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Egzo @ 2009 09 09, 13:12)

Grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Egzo @ 2009 09 09, 13:12)
Sveikos darbstuoles. Noriu ir as pasirodyti ka nunarpliojau.  blush2.gif

user posted image

user posted image



Gal schemutes galima? labai grazu..
Atsakyti
QUOTE(Egzo @ 2009 09 09, 14:12)
Sveikos darbstuoles. Noriu ir as pasirodyti ka nunarpliojau.  blush2.gif

NU tiesiog apsakiškos clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(jugita_m @ 2009 09 09, 09:18)
Sveikos,

Pradejau nerti ir as. Bandau prisiminti ka mane ismoke darbu mokytoja. Galvojau nieko nepavyks. Bet jau nuneriau visa servetele, tik nebezinau kaip nerti paskutine eilute. Gal atsiras kas galetu mane paprotinti. Mano neriamos  serveteles rastas. Buciau labai dekinga jei kas paprotintumete kaip isnerti reikia 21 ir 21 eilute.  blush2.gif Cia lyg stulpelis be uzmetimo ir kas tie per burbuliukai? Kaip juos isnerti gal kas zinot? Nes kiek ieskojau paaiskinimuose tai niekur neradau.
Dekoju.  4u.gif

Aš dabar šias irgi neriu,tas kryžiukas tai paprasta akis be užmetimo,o tie burbuliukai,tai trys akys sunertos į vieną ir gaunasi vienas burbuliukas. Gal taip paaiškinau,nelabai moku nupasakot,gal kas pataisys 4u.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Gintarėja @ 2009 09 09, 22:01)
Aš dabar šias irgi neriu,tas kryžiukas tai paprasta akis be užmetimo,o tie burbuliukai,tai trys akys sunertos į vieną ir gaunasi vienas burbuliukas. Gal taip paaiškinau,nelabai moku nupasakot,gal kas pataisys  4u.gif  blush2.gif

Oi atsiprašau,nemačiau kad atsakyta,kažkaip kompas čia man sukvailiojo doh.gif


Egzo,labai gražutės wub.gif ,ypač geltonosios,ir aš noriu schemutės bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos,

gal galit man kas atsakyti ar šioje nuorodoje kokybiškai schemos pateiktos?nes aš kai atsispausdinu,tai visiškai neįmanoma nieko įžiūrėti..ta prasme net atskirti kur taškiukas,o kur brūkšniukas neina..tai galvoju ar čia mano senutėlis spausdintuvas kaltas ar nuoroda blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aikstinga: 10 rugsėjo 2009 - 10:26
QUOTE(aikstinga @ 2009 09 10, 11:19)
sveikos,

gal galit man kas atsakyti ar šioje nuorodoje kokybiškai schemos pateiktos?nes aš kai atsispausdinu,tai visiškai neįmanoma nieko įžiūrėti..ta prasme net atskirti kur taškiukas,o kur brūkšniukas neina..tai galvoju ar čia mano senutėlis spausdintuvas kaltas ar nuoroda blush2.gif

Jeigu spausdinat su Windows Picture and Fax Viewer, tai gali būti, kad ištampo paveiksliuką, nors schema irgi ne per geriausiai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 09 10, 16:39)
Jeigu spausdinat su Windows Picture and Fax Viewer, tai gali būti, kad ištampo paveiksliuką, nors schema irgi ne per geriausiai atrodo.


taip,spausdinu per šitą...o per ką kita galima spausdint,kad geriau matytųsi? 4u.gif
Atsakyti