Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės nertos vąšeliu

bigsmile.gif šaunu,kad vis dar yra neriančių thumbup.gif
4u.gif grįžtu ir aš į jūsų gretas ax.gif buvau užmetus šitą malonumą,bet vėl išsitraukiau thumbup.gif
kai tik bus iškrakmolintų pasirodysiu mirksiukas.gif
o čia pas mane likusios servetėlės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 07 rugsėjo 2009 - 08:34
*MONAMI*, nepyk, bet aš nugvelbsiu iš tavęs idėją - labai jau patiko klevo lapai, nerti iš kelių spalvų siūlų tame pačiame lape. Šauni idėja - ačiū user posted image
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2009 09 07, 09:48)
*MONAMI*, nepyk, bet aš nugvelbsiu iš tavęs idėją - labai jau patiko klevo lapai, nerti iš kelių spalvų siūlų tame pačiame lape. Šauni idėja - ačiū 

bigsmile.gif thumbup.gif ten irgi buvo ta pati mintis,kad vienos spalvos neužteks vienam lapeliui tai dariau iš kelių spalvų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 07 rugsėjo 2009 - 09:10
Sveikos smile.gif Grazus darbeliai visu wub.gif Ikeliu ir as savo paskutine nerta servetele pasirodyti rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(KristinuleV @ 2009 09 08, 09:32)
Sveikos smile.gif  Grazus darbeliai visu wub.gif  Ikeliu ir as savo paskutine nerta servetele pasirodyti  rolleyes.gif

thumbup.gif glazu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2009 09 08, 09:50)
thumbup.gif  glazu  mirksiukas.gif


Aciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinuleV @ 2009 09 08, 10:05)

aš baiginėju dar vieną ir bus dvi pasirodymui ax.gif
tik turiu bėdą doh.gif neriu vis tokias pačias -jau turimas ,tik spalvos skirias doh.gif spausdintuvas sugedęs,tai ir vartau senus žurnalus biggrin.gif
Atsakyti
visos gražios ir puodkelės šaunios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dodone @ 2009 09 07, 08:41)
P.S.2 smile.gif Va dar pagal koki paveiksliuka kopijavau, kad visai i lankas nenusigrybauciau. Kazkur internete buvau radus.. smile.gif




Nu super ideja, man labai patiko, jauciu teks ir man tokia sunarplioti ax.gif
Ikeliu dar viena servetele, nuneriau draugei dovanu smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurate_b: 08 rugsėjo 2009 - 13:21
[quote=jurate_b,2009 09 08, 14:21]
Nu super ideja, man labai patiko, jauciu teks ir man tokia sunarplioti ax.gif


Ir zinok labai labai greitai nusinarplioja. Vienodu rasteliu neriant. Tik gal tuos taskiukus kiek ilgeliau siuvinejau ir lapelius kol prisiuvau, nes siut apskritai nelabai megstu... ax.gif tongue.gif
Atsakyti
Netyčia radau puodkelės-braškės schemą. Atrodo, šitokia?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silsta: 08 rugsėjo 2009 - 19:41
Sveikos,

Pradejau nerti ir as. Bandau prisiminti ka mane ismoke darbu mokytoja. Galvojau nieko nepavyks. Bet jau nuneriau visa servetele, tik nebezinau kaip nerti paskutine eilute. Gal atsiras kas galetu mane paprotinti. Mano neriamos serveteles rastas. Buciau labai dekinga jei kas paprotintumete kaip isnerti reikia 21 ir 21 eilute. blush2.gif Cia lyg stulpelis be uzmetimo ir kas tie per burbuliukai? Kaip juos isnerti gal kas zinot? Nes kiek ieskojau paaiskinimuose tai niekur neradau.
Dekoju. 4u.gif
Atsakyti