Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės nertos vąšeliu

QUOTE(saulėlydis* @ 2009 12 21, 10:28)
Ne servetėlė, bet iš nėrinių temos.
Pagalvė su žirgu  blush2.gif
user posted image


labai gražu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(dodone @ 2009 12 21, 12:01)
Va dar kokia Kaledine serveciuke radau.




Graži servetėlė, tik labai tanki - tikra siūlų ryjikė smile.gif
Papildyta:
QUOTE(werde @ 2009 12 21, 21:36)
sveikos, susiruosiau nerti servetele, bet susiduriau su dilema.... kokio storio siulus pirkti ir kiek ju mazdaug gali prireikti kokiu 60cm diametro srvetelei? Labai nemegstu pirkti siulu internetu, bet vietinej parduotuvej visai nera pasirinkimo, o tie skaiciukai man nieko nesako  g.gif aciu


Siūlų kiekis priklauso nuo servetėlės rašto - tanki ar reta, nuo to kaip jūs neriate - ar labai tankiai, ar laisvai. Todėl sunku pasakyti kiek reikės siūlų. Pasižiūrėkite, gal prie schemos yra kokios rekomendacijos. Maždaug, galiu pasakyti, kad pagal jūsų servetėlės dydį, reikės ne mažiau kaip 60 g siūliukų, bet jei raštas tankus, tai prireiks daugiau.
Atsakyti
QUOTE(3grazke @ 2009 12 21, 13:15)
rolleyes.gif  wub.gif  labai grazu, mano sesuo susileistu pamacius, nes jai zirgai tai viskas doh.gif

Ačiū. Tai pabandyk nunerti sesei mirksiukas.gif Schema, kurią radau internete, labai prastos kokybės. Tai persipaišiau excel'yje. Jei kam reiks, kreipkitės mirksiukas.gif

Mazulyteee, pirmaargenta, Dovė*, JuodaKatytė - AČIŪ už įvertinimą 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(liaulia @ 2009 12 22, 00:27)
Oh, jau Kaledos visai nebe uz kalnu!!!! Dar dvi liko, vat imetu paskutini mano P.S. Mergytes kaip jus ikeliat nuotraukas, man vis niekaip nesigauna. Nors ir einu per IMG, man raso, kad dinaminiai puslapiau(IMG) zymese neleidziami g.gif  Taip, kad galiu tik nuorodas idet ax.gif

Apie nuotraukų įkėlimą paskaityk ČIA mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 12 22, 17:16)
Ačiū. Tai pabandyk nunerti sesei  mirksiukas.gif Schema, kurią radau internete, labai prastos kokybės. Tai persipaišiau excel'yje. Jei kam reiks, kreipkitės mirksiukas.gif

Mazulyteee, pirmaargenta, Dovė*, JuodaKatytė - AČIŪ už įvertinimą  4u.gif
Papildyta:

Apie nuotraukų įkėlimą paskaityk ČIA  mirksiukas.gif

Aciukas, bandau kelti, ziuresim kas gausis smile.gif
user posted image
Papildyta:
jeeeeeei, pavyko!!!!! thumbup.gif Ir kokia didele! lotuliukas.gif
Atsakyti
liaulia - graži servetėlė 4u.gif tik nuotrauka šiek tiek didoka, ištampo puslapį... ax.gif
Atsakyti

Labai graži servetėlė!!! aš irgi tokią turiu nusinėrusi, labai gražiai žiūrisi!!! thumbup.gif
Atsakyti
liaulia servetele nerealiai grazi wub.gif bigsmile.gif gal schemute turi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liaulia @ 2009 12 23, 03:49)
Aciukas, bandau kelti, ziuresim kas gausis  smile.gif

thumbup.gif thumbup.gif kaip smagu,kad dar kažkas tokią pat bandė thumbup.gif thumbup.gif

o schemutė yra schemų temoj mirksiukas.gif
Atsakyti
liaulia -kokia fainuolė servetėlė wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Su šventėm visas. Na ir aš bandau prisijungti su savo servetėle...
user posted image
Atsakyti
Aciu,JuodaKatyte[B],[B]Defulencija,Dove,MONAMI,Mantile uz grazius atsiliepimus biggrin.gif
Fotika reiks nustatyt kitu rezimu, kad tokios dideles nesigautu ax.gif
Papildyta:
Dove cia rasi schemute
http://www.supermama...?...7087&st=120

Ten MONAMI nerta servetele ir schema puslapio pabaigoje mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liaulia: 28 gruodžio 2009 - 02:15
Labas rytas, Su Tigro metais visas 4u.gif

seniai bezaidziau su servetelem , o dabar sumasciau iki geguzes nunerti labai didele staltiese is mazesniu motyvu , tai pasistojo kalusimelis is kokiu sulu nerti? jei rekomanduoja 1.25 dydzio vaseli?
Atsakyti
Servetėlių rinkinukai

user posted image
user posted image
Atsakyti