Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės nertos vąšeliu

Ne servetėlė, bet iš nėrinių temos.
Pagalvė su žirgu blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Grazu smile.gif
Atsakyti
Va dar kokia Kaledine serveciuke radau.

user posted image

user posted image
Atsakyti
saulėlydis*- kokia graži pagalvėlė 4u.gif
Atsakyti
dodone , aciu uz schemute kaledines thumbup.gif Kitiems metams reikes nusinarpliot , nes siais jau turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 12 21, 09:28)
Ne servetėlė, bet iš nėrinių temos.
Pagalvė su žirgu  blush2.gif

rolleyes.gif wub.gif labai grazu, mano sesuo susileistu pamacius, nes jai zirgai tai viskas doh.gif

QUOTE(dodone @ 2009 12 21, 11:01)
Va dar kokia Kaledine serveciuke radau.

grazi, bet jau ne siems metams, nebespeciau
Atsakyti
Tai gi va ir as sakau, radau ir net sirdi suspaude, kad laiko nebeliko visai, ir kad siais metais jau nebegalesiu stalo pasipuosti... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dodone @ 2009 12 21, 13:34)
Tai gi va ir as sakau, radau ir net sirdi suspaude, kad laiko nebeliko visai, ir kad siais metais jau nebegalesiu stalo pasipuosti...  verysad.gif

nenusimink mirksiukas.gif , kitais metais pasipuosim, aisku jei neuzgrusim kur i kampa ir nepamirsim nusimegst biggrin.gif
Atsakyti
Moje robotki 2010-1
user posted image
deposit
Atsakyti
sveikos, susiruosiau nerti servetele, bet susiduriau su dilema.... kokio storio siulus pirkti ir kiek ju mazdaug gali prireikti kokiu 60cm diametro srvetelei? Labai nemegstu pirkti siulu internetu, bet vietinej parduotuvej visai nera pasirinkimo, o tie skaiciukai man nieko nesako g.gif aciu
Atsakyti
Oh, jau Kaledos visai nebe uz kalnu!!!! Dar dvi liko, vat imetu paskutini mano superiska darba per pora dienu biggrin.gif

http://s799.photobuc...nt=PC157583.jpg

P.S. Mergytes kaip jus ikeliat nuotraukas, man vis niekaip nesigauna. Nors ir einu per IMG, man raso, kad dinaminiai puslapiau(IMG) zymese neleidziami g.gif Taip, kad galiu tik nuorodas idet ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 12 21, 09:28)
Ne servetėlė, bet iš nėrinių temos.
Pagalvė su žirgu  blush2.gif

tikrai grazu 4u.gif
Atsakyti