Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės nertos vąšeliu

user posted image
Atsakyti
Dar kartelis aciu Akinomrai 4u.gif kurios pagalba pavyko uzbaigti servetele smile.gif Ikeliu ir as savo darbeli ax.gif
user posted image
Atsakyti
jurate_b, labai daili servetele wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Va, kokią žalią pievą aš sunėriau ax.gif
user posted image
Papildyta:
Ir dar va tokias mažesnes - pirmas mano komplektukas thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
jurate_b, bahyra - nepaprastai gražūs jūsų darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
šaunuolės. Labai labai gražu!!!!!
Atsakyti
QUOTE(jurate_b @ 2009 09 04, 22:32)
Dar kartelis aciu Akinomrai  4u.gif  kurios pagalba pavyko uzbaigti servetele  smile.gif  Ikeliu ir as savo darbeli ax.gif

Nėra už ką, ati ilgai kankinausi kol supratau kaip nerti tokią shemutę sutikusi, o gavosi tai tikrai labai graži servelėtė

QUOTE(bahyra @ 2009 09 05, 12:20)
Va, kokią žalią pievą aš sunėriau  ax.gif

Uoj kokios gražios, o jau spalvytė kokia wub.gif Man ta pailga nepakartojama yra thumbup.gif
Atsakyti
bahyra, labai dailios serveteles wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na aš čia gal ir vėl ne visai į temą, bet, kad kitur kur tokius rankdarbius dėt nežinau... g.gif Va kokią puodkėlę sugalvojau anytai padovanot. O istorija šiai idėjai įgyvendint irgi tokia įdomi. Buvom mes šią vasarą Palangoje. Vaikščiojom abi po visokias gatveles, apžiūrinėjom namus, jų aplinkas.. Ir prie vieno tokio namelio anyta net stabtelėjo. O gi verandoj kabėjo būtent kažkokia tokia panaši puodkėlė kaip braškė. Ta net aiktelėjo, "oi kaip gražu". Aš gi sakau labai tokia lengva nusinert, o ji vargšė - "Kad aš vis laiko neturiu". verysad.gif Na tai taip ir sugalvojau ją pradžiugint.. Šiandien va padovanosiu, žiūrėsiu kokia bus reakcija. ax.gif

user posted image

user posted image

P.S. Tik sorry už nuotraukų kokybę. Tas blicas vis kažkaip iškraipo tikrą vaizdą, o be blico išvis kažkaip iššsilieja.. Ai... blush2.gif
Atsakyti
P.S.2 smile.gif Va dar pagal koki paveiksliuka kopijavau, kad visai i lankas nenusigrybauciau. Kazkur internete buvau radus.. smile.gif

user posted image
Atsakyti
Mamytes, kokie dailus jusu darbeliai! Saunuoles!!!! thumbup.gif
Atsakyti
Radau tokį gražų dalykiuką, reikės bandyti nusinerti.... Įdomus nėrimas, ar ne?


user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silsta: 07 rugsėjo 2009 - 08:18