Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės nertos vąšeliu

QUOTE(silsta @ 2009 12 02, 14:22)
3grazke, ir šaip, ir taip žiūrėjau į tavo nuostabų darbelį-servetėlę, nu kaip gražiai, kaip kruopščiai nunėrei... Akys visos lygios, be priekaištų... Super 4u.gif

blush2.gif blush2.gif blush2.gif aciu aciu, nesitikejau tokio ivertinimo blush2.gif
Atsakyti

3grazke , labai grazi thumbup.gif Kazkur ir pati dar tokia turi smile.gif Bet tik viena , o pas tave keturios viename thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2009 12 02, 14:39)
3grazke , labai grazi  thumbup.gif  Kazkur ir pati dar tokia turi  smile.gif  Bet tik viena , o pas tave  keturios viename  thumbup.gif

norejau dar didesne, ale MB sako jau gana ir taip jau ant pirstu mozoliai lotuliukas.gif Rankdarbiu kraitelej ja radau...
Atsakyti
QUOTE(3grazke @ 2009 12 02, 22:42)
norejau dar didesne, ale MB sako jau gana ir taip jau ant pirstu mozoliai  lotuliukas.gif  Rankdarbiu kraitelej ja radau...

laaaabai grazi, reiks susirast schemute toj kraitelej g.gif Saunuole! As vis neprisiruosiu ikelt savu darbeliu blush2.gif viskas, einu fotkint ir imesiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liaulia @ 2009 12 02, 21:14)
laaaabai grazi, reiks susirast schemute toj kraitelej  g.gif  Saunuole! As vis neprisiruosiu ikelt savu darbeliu blush2.gif  viskas, einu fotkint ir imesiu  thumbup.gif



Lauksim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liaulia @ 2009 12 02, 22:14)
laaaabai grazi, reiks susirast schemute toj kraitelej  g.gif  Saunuole! As vis neprisiruosiu ikelt savu darbeliu blush2.gif  viskas, einu fotkint ir imesiu  thumbup.gif

na tai kur tavo darbeliai? g.gif mes gi laukiam blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

rodau savo servetele.. nors žinau kad daugelis Jusu jau tokias nunėrė ax.gif

<Lino plonumas>

user posted image

user posted image
Atsakyti
Na,va, ikeliu savo paskutinius darbelius thumbup.gif

cia viso 7 serveteles ax.gif
http://s799.photobuc...nt=PB307379.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liaulia: 04 gruodžio 2009 - 10:59
QUOTE(vaidulencija @ 2009 12 04, 10:00)
Sveikutes smile.gif

rodau savo servetele.. nors žinau kad daugelis Jusu jau tokias nunėrė  ax.gif

<Lino plonumas>




labai man grazi sita servetele 4u.gif kazkada bandziau nerti bet tik pradejus nert,pradego labai garbanotis ji man ir teko mest verysad.gif gal galetum atsiust schemute,gal as bloga schema turiu... g.gif 4u.gif
QUOTE(liaulia @ 2009 12 04, 11:57)
Na,va, ikeliu savo paskutinius darbelius  thumbup.gif

cia viso 7 serveteles  ax.gif


labai dailu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2009 12 04, 12:24)
labai man grazi sita servetele 4u.gif  kazkada bandziau nerti bet tik pradejus nert,pradego labai garbanotis ji man ir teko mest verysad.gif gal galetum atsiust schemute,gal as bloga schema turiu... g.gif  4u.gif


Garbanotis gali del plonu siulu mirksiukas.gif As kai viena nuneriau buvo viskas thumbup.gif Bet po to nusipirkau baltu siulu ir jie buvo per ploni,tai garbanojosi ir labai negraziai isejo, tai tuomet storesnius nusipirkau ir vel gavosi sauniai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidulencija @ 2009 12 04, 09:00)


QUOTE(liaulia @ 2009 12 04, 10:57)


nu saunuoles, labai grazus darbeliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liaulia @ 2009 12 04, 11:57)
Na,va, ikeliu savo paskutinius darbelius  thumbup.gif

cia viso 7 serveteles  ax.gif
http://s799.photobuc...nt=PB307379.jpg

Ar gali man atsiusti 7 serveteles skemute kitty_24@mail.ru labai grazi servetele... ir didoka ar ne, ji?
Atsakyti