Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės nertos vąšeliu

QUOTE(*MONAMI* @ 2009 11 09, 04:44)
browse start upload,o tada kai atsidarys kitas psl nukopijuoti 1nr nuorodą ir įklijuoti tiesiai į atsakymą

Aciu,MONAMI, bandau. Nes as ir nemoku ax.gif
user posted image
Cia mano paskutinis sedevras blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liaulia: 08 lapkričio 2009 - 22:37
Bandymas:
user posted image

thumbup.gif Monami, labai labai tau aciu!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lasvegiete: 08 lapkričio 2009 - 23:42
QUOTE(liaulia @ 2009 11 08, 22:34)
Aciu,MONAMI, bandau. Nes as ir nemoku  ax.gif
Cia mano paskutinis sedevras blush2.gif

gražu tik atbulai patiesta ir biški pakrakmolint reikėtų mirksiukas.gif

QUOTE(lasvegiete @ 2009 11 08, 23:40)

thumbup.gif thumbup.gif gražu
ir aš tokią turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2009 11 09, 19:33)
gražu tik atbulai patiesta ir biški pakrakmolint reikėtų  mirksiukas.gif

O kaip jus mergytes krakmolinat serveteles. As turiu toki purskiama standikli, bet tik vos vos man tos serveteles susistandina g.gif Gal zinot geresni standinimo buda? Is anksto dekoju wub.gif
Atsakyti
QUOTE(liaulia @ 2009 11 09, 21:23)
O kaip jus mergytes krakmolinat serveteles. As turiu toki purskiama standikli, bet tik vos vos man tos serveteles susistandina g.gif  Gal zinot geresni standinimo buda? Is anksto dekoju wub.gif



Kiek girdejau kitos standina su PVA klijais ir vandeniu , jei nori kad kuo kietesne butu biski daugiau kliju sumaisyti su vandeniu.jau isskalbtas serveteles pamirkyti , biski leisti pradziuti bet kad neisdziutu pilnai -istampyti ir lyginti ir pasidaro standzios. Tik nezinau ne karto taip pati neesu dariusi.

Tai pabandyk daugiau standiklio uzpurksti turi kietesne tada buti .

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazulytee: 09 lapkričio 2009 - 23:27
QUOTE(liaulia @ 2009 11 09, 13:23)
O kaip jus mergytes krakmolinat serveteles. As turiu toki purskiama standikli, bet tik vos vos man tos serveteles susistandina g.gif  Gal zinot geresni standinimo buda? Is anksto dekoju wub.gif


Zinok ir man ta pati problema. Kad ir kiek jo bepurkstum, visvien nebus nerinys labai kietas doh.gif Reikia tada daryt senoviniu budu, virti vandeli su krakmolu, mirkyti jame nerini ir islyginti. Tada buna kietas, tik tiek, kad nesinori terliotis...
Atsakyti
Arba dar kazkada bandziau paprastai i vandeli sauksta krakmolo ,pamirkiau kelias min , leidau siek tiek pradziuti ir gavosi gan kieta servetele.
Atsakyti
Aciu, saunuoles. Bandysiu senoviniu budu, krakmolinsiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liaulia @ 2009 11 09, 23:23)
O kaip jus mergytes krakmolinat serveteles. As turiu toki purskiama standikli, bet tik vos vos man tos serveteles susistandina g.gif  Gal zinot geresni standinimo buda? Is anksto dekoju wub.gif

QUOTE(Mazulytee @ 2009 11 10, 01:43)
Arba dar kazkada bandziau  paprastai i vandeli sauksta krakmolo ,pamirkiau kelias min , leidau siek tiek pradziuti ir gavosi gan kieta servetele.



Grožiuosi patyliukais, mergiukės, jūsų darbeliais ir retkarčiais pati panarplioju. Išbandžiau ir aš purškalą, labai mažai iš tikrųjų pastandėja. Pats geriausias būdas, kaipMazulytee ir sake, įdėti krakmolo į šaltą vandenį, išmaišyti ir paniurkyti nėrinį. Tada aš paprastai nuspaudžiu, suvynioju į kokį rankšluostį ir gerai nusausinu. po to iš blogosios pusės uždėjusi medžiagą lyginu. Standumas užtikrintas. O krakmolo nereikia bijoti daugiau įpilti. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žvėrūne @ 2009 11 10, 08:00)
Grožiuosi patyliukais, mergiukės, jūsų darbeliais ir retkarčiais pati panarplioju. Išbandžiau ir aš purškalą, labai mažai iš tikrųjų pastandėja. Pats geriausias būdas, kaipMazulytee ir sake, įdėti krakmolo į šaltą vandenį, išmaišyti ir paniurkyti nėrinį.  Tada aš paprastai nuspaudžiu, suvynioju į kokį rankšluostį ir gerai nusausinu. po to iš blogosios pusės uždėjusi medžiagą lyginu. Standumas užtikrintas. O krakmolo nereikia bijoti daugiau įpilti. Sėkmės  4u.gif

thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(liaulia @ 2009 11 09, 22:23)
O kaip jus mergytes krakmolinat serveteles. As turiu toki purskiama standikli, bet tik vos vos man tos serveteles susistandina g.gif  Gal zinot geresni standinimo buda? Is anksto dekoju wub.gif

perku paprastą lietuvišką standiklį LUGA,pigus ir thumbup.gif efektas,skiedžiamas vandeniu
Atsakyti
Sveikos, aš gal nelabai čia į temą paklausiu bet net nežinau kur geriau ir klausti blush2.gif gal kuri turi tokios eglutės schemą? Kalėdom po truputuka jau pradedu ruoštis.
user posted image
Atsakyti