Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės nertos vąšeliu

QUOTE(jugita_m @ 2009 10 10, 20:19)
Aciu Jums mergytes uz pagalba. Cia Jums balioniukai.  4u.gif  4u.gif  4u.gif  mirksiukas.gif
Jei jau taip mielai man pagelbejote, tai drystu veli Jus kreiptis su pagalba.  smile.gif
Pradejaunerti sita servetele.
Bet susiduriau su tokia problemele. Kad kai baigi nerti viena eilutepagalscemareikia gryzti kazkokiu tai budu atgal. Sukinejau savo nerineli ir vienaip ir kitaip,bet nesuprantu kokiu budu toliau neri.
Pvz.:
3eilute baigi 5 akys irsujungi. Norint pradeti 4 eilute reikia gryztikazkaip atgal. Ir visuose eilutese tas pats.
Dar nebuvau su tuo susidurusi.  g.gif
Aciu aciu Jums labai.


Kartojuosi su savo klausimeliu, tik dabar ikeliu nuorodele serveteles
Atsakyti
QUOTE(jugita_m @ 2009 10 11, 13:39)
Kartojuosi su savo klausimeliu, tik dabar ikeliu nuorodele serveteles

nieko niekur grįžinėti nereikia,aiškiai matosi,kad trečia eilutė pabaigiama taip :
user posted image
išnertas paskutinis stulpelis,tada 2 pynelės kilpos ir stulpelis su vienu užmetimu į 3 eilutės pradžios stulpelį mirksiukas.gif ,kad gautųsi ne ant stulpelio pabaiga ,o kaip kad per vidurį pynelių mirksiukas.gif
ir tada 4 eilutė pradedama nuo tos vietos mirksiukas.gif ir jinai pabaigiama irgi matosi su pusiniu stulpeliu,kad iš kart 5 eilutej būtų vieta mirksiukas.gif
nežinau ar ką supratai,labai sunku paaiškinti,greičiau parodyčiau ax.gif
Atsakyti
Aciukas uz pagalbele 4u.gif
Bandysiu kaip nors tas eglutes iveikti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurema @ 2009 10 11, 12:21)
sveikos mergaites smile.gif  , turiu Jums viena prasymuka, gal kuri turit savo archyvuose serveteliu komplektuku, viena didele ir sesios mazos ar tai apvaliu ar tai keturkampu, labai noreciau schemusiu.
Is anksto dekoju smile.gif

Va čia vienas
Pasižiūrinėkit čia ir daugiau yra pirmuose psl 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintarėja: 11 spalio 2009 - 20:31
Aciu MONAMI. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Lyg ir viskas aisku. Bus matyti kai reiks nerti. biggrin.gif
Atsakyti
Aš ir šiuo metu mamai dovanų staltiesę, turėtų būti 140 cm dydžio, kai baigsiu, pasirodysiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laurema @ 2009 10 11, 12:21)
sveikos mergaites smile.gif  , turiu Jums viena prasymuka, gal kuri turit savo archyvuose serveteliu komplektuku, viena didele ir sesios mazos ar tai apvaliu ar tai keturkampu, labai noreciau schemusiu.
Is anksto dekoju smile.gif


user posted image user posted image
Atsakyti

Va, šitas komplektukas man labai patinka. Dar kažkas čia prašė didesnės schemos, tai va, čia gau turbūt pati didžiausia....

user posted image
Atsakyti
AČIŪ mergaites, kad istieset pagalbos ranka ax.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Laurema, dar radau savo archyve dviejų spavų gražų komplektuką:

user posted image user posted image
Atsakyti
4u.gif mano naujoji ax.gif
user posted image
Atsakyti
4u.gif Labai grazus pavyzdeliai nertu serveteliu Išmegsti tikrai pagal shema nera sudetinga Puišnu ir nepakartojama Sekmes
Atsakyti