Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės nertos vąšeliu

QUOTE(jugita_m @ 2009 10 09, 13:24)
Sveikos,
Gal kas galite papasakoti kaip neriamos tokios serveteles?
user posted image
Man jos labai grazios. Paprastas lyg ir moku nerti. Keleta esu nusinerusi, bet tikrai nesu "profe" ant nerimo. Gal kazkokia nuorodele imestumete kaip neriasi. Nes kiek ieskojau, neaptikau....



Jugita_m, va, aš tau įkeliu panašaus rašto takelį, ten aiškiai parodyta kaip nerti...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silsta: 09 spalio 2009 - 14:00
QUOTE(CrazySun @ 2009 10 09, 13:49)
labai gražu  thumbup.gif
p.s. kaip tik galvoju dovaną draugams ir pas juos toks pat stalas atrodo  lotuliukas.gif tai gal nugvelbt galiu Tavo idėja? smile.gif super smile.gif


4u.gif prasom, gvelbk thumbup.gif
Atsakyti
Dziaugsmelis7x7 labai jau fainos serveteles 4u.gif
Ikeliu ir as savo paskutine servetele ax.gif
schemute ikelsiu i nertu serveteliu schemas mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Aciu Jums mergytes uz pagalba. Cia Jums balioniukai. 4u.gif 4u.gif 4u.gif mirksiukas.gif
Jei jau taip mielai man pagelbejote, tai drystu veli Jus kreiptis su pagalba. smile.gif
Pradejaunerti sita servetele. user posted image
Bet susiduriau su tokia problemele. Kad kai baigi nerti viena eilutepagalscemareikia gryzti kazkokiu tai budu atgal. Sukinejau savo nerineli ir vienaip ir kitaip,bet nesuprantu kokiu budu toliau neri.
Pvz.:
3eilute baigi 5 akys irsujungi. Norint pradeti 4 eilute reikia gryztikazkaip atgal. Ir visuose eilutese tas pats.
Dar nebuvau su tuo susidurusi. g.gif
Aciu aciu Jums labai.
Atsakyti
noriu atsispausdinti sias serveteliu schemas, bet man jas labai jau sulietai ir blankiai atspausdina, gal galite kuri ir moka padaryt kad jos ryskiai graziai atsispausdytu.
viena servetele
antroji
kad butu sitaip va ryskios
Atsakyti
QUOTE(jugita_m @ 2009 10 10, 19:19)
Aciu Jums mergytes uz pagalba. Cia Jums balioniukai.  4u.gif  4u.gif  4u.gif  mirksiukas.gif
Jei jau taip mielai man pagelbejote, tai drystu veli Jus kreiptis su pagalba.  smile.gif
Pradejaunerti sita servetele. user posted image
Bet susiduriau su tokia problemele. Kad kai baigi nerti viena eilutepagalscemareikia gryzti kazkokiu tai budu atgal. Sukinejau savo nerineli ir vienaip ir kitaip,bet nesuprantu kokiu budu toliau neri.
Pvz.:
3eilute baigi 5 akys irsujungi. Norint pradeti 4 eilute reikia gryztikazkaip atgal. Ir visuose eilutese tas pats.
Dar nebuvau su tuo susidurusi.  g.gif
Aciu aciu Jums labai.


Tai kad nesimato nuotraukytes g.gif
Atsakyti
sveikos , iskilo ir man viena problemele neriant sia servetele . Nuneriau 7 eiles apskritimuka ir nelabai suprantu kaip toliau nerti tas eglutes ??? Cia kiekviena eglute atskirai nerti ir po to jas sukabinti visas nunerus ar kaip ????

Aciukas

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazulytee: 10 spalio 2009 - 22:33
QUOTE(Mazulytee @ 2009 10 10, 23:30)
sveikos , iskilo ir man viena problemele neriant sia servetele . Nuneriau 7 eiles apskritimuka ir nelabai suprantu kaip toliau nerti tas eglutes ???  Cia kiekviena eglute atskirai nerti ir po to jas sukabinti visas nunerus ar kaip ????

Aciukas



Aš jos nenėrus,bet anksčiau jau rašyta,kad geriausiai tas eglutes nusinerti atskirai ir paskui sujungti viską 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarėja @ 2009 10 11, 09:54)
Aš jos nenėrus,bet anksčiau jau rašyta,kad geriausiai tas eglutes nusinerti atskirai ir paskui sujungti viską  4u.gif

jeigu apie tokias kalbat,nes nematau paveiksliuko
user posted image
tai aš nusinėriau pirmą eglutę,o paskui nerdama 2,3 ir ttt prinėrinėjau prie jau turimos,ne spagalvojau,kad bus sunku sukavoti siūlus(nemėgstu jų kavojimo doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2009 10 11, 11:01)
jeigu apie tokias kalbat,nes nematau paveiksliuko
user posted image
tai aš nusinėriau pirmą eglutę,o paskui nerdama 2,3 ir ttt prinėrinėjau prie jau turimos,ne spagalvojau,kad bus sunku sukavoti siūlus(nemėgstu jų kavojimo  doh.gif )

Aha,apie šią klausė smile.gif
Atsakyti
sveikos mergaites smile.gif , turiu Jums viena prasymuka, gal kuri turit savo archyvuose serveteliu komplektuku, viena didele ir sesios mazos ar tai apvaliu ar tai keturkampu, labai noreciau schemusiu.
Is anksto dekoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2009 10 10, 23:30)
sveikos , iskilo ir man viena problemele neriant sia servetele . Nuneriau 7 eiles apskritimuka ir nelabai suprantu kaip toliau nerti tas eglutes ???  Cia kiekviena eglute atskirai nerti ir po to jas sukabinti visas nunerus ar kaip ????

Aciukas

nunėrus apskritimą, nerk iš karto vieną eglutę, tada pradėk kitą ir iš karto jungk šonus prie pirmos ir t.t. nesunku tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti