Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės nertos vąšeliu

aciu merginos 4u.gif dziaugsmeli7x7 - niugi grazios tavo servetytes, ir iskart vieta surado, saunuole thumbup.gif
o ta schemute, pagal kuria neriau savasias nera tokia jau sudetinga kaip is pirmo karto gali pasirodyt smile.gif tie rutuliukai tai pynutes akutes o pliusiukai tai stulpeliai be uzmetimo... rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos auksarankes 4u.gif jusu teismui kuklus servetyciu rinkinys blush2.gif man dar toli grazu iki jusu grozybiu...
http://public.fotki....servetytes.html
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2009 10 05, 12:35)

gal siu serveteliu schemute yra ?
Atsakyti
zvirble , nu super , labai jau grazios , kur cia toli iki musu , saunuole wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
na pagaliau pajudejo reikalai ir sioj temutej,net pagalvojau kad niekas serveteliu nebeneria 4u.gif
zvirble grazus rinkinukas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
idedu juodu schema
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zvirble @ 2009 10 09, 07:41)
sveikos auksarankes 4u.gif  jusu teismui kuklus servetyciu rinkinys blush2.gif man dar toli grazu iki jusu grozybiu...

thumbup.gif thumbup.gif gražu,o tie toliai pasiekiami didinant servetėlės eilučių skaičių biggrin.gif

mano viena laukia lyginimo,o tada pasirodysim
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2009 10 09, 08:38)
thumbup.gif  thumbup.gif  gražu,o tie toliai pasiekiami didinant servetėlės eilučių skaičių  biggrin.gif

mano viena laukia lyginimo,o tada pasirodysim

lauksim , lauksim 4u.gif
Atsakyti
Rodausi ir as..

user posted image
Atsakyti
Sveikos,
Gal kas galite papasakoti kaip neriamos tokios serveteles?
user posted image
Man jos labai grazios. Paprastas lyg ir moku nerti. Keleta esu nusinerusi, bet tikrai nesu "profe" ant nerimo. Gal kazkokia nuorodele imestumete kaip neriasi. Nes kiek ieskojau, neaptikau....
Atsakyti
nu cia vaidinas servetele - takelis , net nezinau kaip cia papasakoti o prie sios schemos nebuvo parodyta kaip nerti unsure.gif
Atsakyti
oi, kiek graziu zodziu susilauke mano rinkinukas, aciu mergaites 4u.gif

Kamileejos ispudinga didzioji servetele thumbup.gif wub.gif

o del tinkliniu serveteliu, tai man, pvz., dar lengviau jas nerti nei apvaliasias, cia pagrindas- stulpeliai su uzmetimais ir pyneles kilpos (akutes vadinamos), kur uzildytas langelis- 4 stulpeliai su uzmetimu, kur tuscias langelis- stulpelis su uzmetimu, dvi pyneles kilpos ir vel stulpelis su uzmetimu. 4u.gif


turiu ir daugiau prinerus serveteliu, bet tikrai ne tokios grazios kaip jusu blush2.gif bandysiu ideti kokia diena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamileeja @ 2009 10 09, 11:17)
Rodausi ir as..



labai gražu thumbup.gif
p.s. kaip tik galvoju dovaną draugams ir pas juos toks pat stalas atrodo lotuliukas.gif tai gal nugvelbt galiu Tavo idėja? smile.gif super smile.gif
Atsakyti