Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės nertos vąšeliu

Dodone Aciu 4u.gif Man pirma patiko ax.gif ir paskutines trys lb grazios wub.gif Reiks kuria nors nusinert
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 08 29, 19:04)
ačiū...einu paieškoti jos mirksiukas.gif
Papildyta:
http://photofile.ru/...05800/61812962/

065 nr servetėlė 4u.gif

Dekui labai 4u.gif
O kaip tu ta didele servetele nunerei? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2009 08 30, 15:42)
Dekui labai  4u.gif
O kaip tu ta didele servetele nunerei?  ax.gif

iš galvos...tiesiog padidinau raportus ir tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 08 30, 16:10)
iš galvos...tiesiog padidinau raportus ir tiek mirksiukas.gif

Hmz...na reiks mislint ir man kazka biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikinu su nauja tema
Atsakyti
sveikinkim ir busime pasveikinti biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kas galetu pagelbeti isaiskinti kaip uzbaigti man sios serveteles pacia paskutine eilute blush2.gif viska nuneriau, o kaip pati gala nerti nesuprantu g.gif
suprantu tik tiek kad ten stulpelis su 3 uzmetimais o kaip tarp ju imegzti stulpeli su 1 uzmetimu ir dar ant virsau 3 akis...nu cia nesuprantu schmoll.gif foto ta vieta apibraukiau raudonai ax.gif

user posted image
Atsakyti
Jungiuos ir aš su nerta servetėle blush2.gif

user posted image

user posted image

Siūlai Maxi, skersmuo 44 cm blush2.gif
Atsakyti
Tokia pavasariška thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurate_b @ 2009 09 02, 16:04)
Gal kas galetu pagelbeti isaiskinti kaip uzbaigti man sios serveteles pacia paskutine eilute  blush2.gif  viska nuneriau, o kaip pati gala nerti nesuprantu g.gif
suprantu tik tiek kad ten stulpelis su 3 uzmetimais o kaip tarp ju imegzti stulpeli su 1 uzmetimu ir dar ant virsau 3 akis...nu cia nesuprantu  schmoll.gif foto ta vieta apibraukiau raudonai  ax.gif

Buvau susidūrus su tuo. nuneri stulpelį su 3 užmetimais. Iš jo 3 pynutės kilpas ir tada stulpelį su 1 užmetinu į stulpelio su 3 užmetimais galą ir nuo pradžios. Nežinau ar supratai, bet kitaip paaiškint nemoku.
Tomienė tikrai labai graži servetėlė thumbup.gif gal galėtum schemutę įmesti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Akinomra @ 2009 09 02, 23:13)
Buvau susidūrus su tuo. nuneri stulpelį su 3 užmetimais. Iš jo 3 pynutės kilpas ir tada stulpelį su 1 užmetinu į stulpelio su 3 užmetimais galą ir nuo pradžios. Nežinau ar supratai, bet kitaip paaiškint nemoku.


Aciu, manau supratau, ryt pabandysiu ir, jei pavyks, ikelsiu galutini rezultata 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2009 09 02, 17:46)
Jungiuos ir aš  su nerta servetėle  blush2.gif
Siūlai Maxi, skersmuo 44 cm  blush2.gif


Tikrai be galo graži servetėlė 4u.gif

Norėčiau paklausti čia visų esančių,kaip Jūs perpratot tas schemas?as jei pasiimu realų pavyzdį, tada bet ką galiu nunert,bet va pažiūriu į kokią schemą žurnakle ir nieko aš ten nesuprantu kaip reikia daryt... doh.gif
Atsakyti