Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės nertos vąšeliu

gal kuri turit aiškesnę schemą šitos servetėlės? ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(pyragiuke @ 2009 09 23, 19:08)
gal kuri turit aiškesnę schemą šitos servetėlės?  ax.gif

user posted image

Aš irgi prisidedu prie norinčių rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos merginos, noriu pasigirti blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ausrytyja @ 2009 09 23, 21:14)
sveikos merginos, noriu pasigirti blush2.gif
user posted image

thumbup.gif labai graži,tik dar gražiau išlyginta atrodytų blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
labai gražus raštas, tvarkingai nunerta, tik sutvarkyt reikia ir atrodys super.
Atsakyti
Ausrytyja,įdėk schemutę,galvojau,kad turiu,bet žiūriu nėra pas mane. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
tada einu dėti schemų
Atsakyti
Gintarėja - graži servetytė mirksiukas.gif tariamės merginos, kad visos įdesime schemutes prie savo servetėlių, taip butų žymiai paprasčiau, nes pvz. man visos paskutiniosios servetėlės lb patiko ir norėčiau turėti schemutes... ax.gif gal pritarsite man... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JuodaKatytė @ 2009 09 24, 10:42)
Gintarėja - graži servetytė  mirksiukas.gif  tariamės merginos, kad visos įdesime schemutes prie savo servetėlių, taip butų žymiai paprasčiau, nes pvz. man visos paskutiniosios servetėlės lb patiko ir norėčiau turėti schemutes...  ax.gif  gal pritarsite man...  mirksiukas.gif

Aš už drinks_cheers.gif
Servetėlė ne mano,o ausrytyja. Aš nerpiu dar komplektuką,tai kai baigsiu parodysiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(minik @ 2009 03 29, 21:23)

bigsmile.gif šitokią prieš porą dienų skuduryne nusipirkau bigsmile.gif tik plonų siūlukų tai labai mažutė apie 15cm , dar žiūrėjau kaip ji čia nerta iš kito galo,o dabar ir schemą turiu thumbup.gif ir pati pabandysiu nusinerti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2009 09 24, 11:32)
bigsmile.gif  šitokią prieš porą dienų skuduryne nusipirkau  bigsmile.gif tik plonų siūlukų tai labai mažutė apie 15cm , dar žiūrėjau kaip ji čia nerta iš kito galo,o dabar ir schemą turiu  thumbup.gif ir pati pabandysiu nusinerti  thumbup.gif

Žiūrėjau ir aš jos schemutę,tai kažkaip įdomiai nert reikia g.gif
Atsakyti
va maniškė pirktoji
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 24 rugsėjo 2009 - 11:20