Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės nertos vąšeliu

Pradedu naują temutę.
Keli paskutiniai darbeliai iš senosios temos:
user posted image
user posted image
user posted image

Gražių naujų darbelių ir idėjų visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū už temukę mirksiukas.gif ir darbelis mano pakliuvo pirman postan bigsmile.gif
Atsakyti
Kokie gražūs paskutiniai- pirmutiniai dareliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū už temelę clap.gif

QUOTE(Capricorn @ 2009 08 29, 18:16)
Ačiū už temukę mirksiukas.gif ir darbelis mano pakliuvo pirman postan bigsmile.gif

Mačiau praeitoje temelėje Tavo servetėlių komplektą, Laaaaabai gražus wub.gif ar būtų galima schemutę? blush2.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2009 08 29, 19:57)
Ačiū už temelę  clap.gif
Mačiau praeitoje temelėje Tavo servetėlių komplektą, Laaaaabai gražus  wub.gif  ar būtų galima schemutę?  blush2.gif  4u.gif

ačiū...einu paieškoti jos mirksiukas.gif
Papildyta:
http://photofile.ru/...05800/61812962/

065 nr servetėlė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 08 29, 19:04)
ačiū...einu paieškoti jos mirksiukas.gif
Papildyta:
http://photofile.ru/...05800/61812962/

065 nr servetėlė 4u.gif


Capricorn, labai grazios serveteles thumbup.gif ir schemute ir man pravers. Norejau paklausti ar jos nertos tik ne is Perlo rudu siuliuku? blush2.gif As kaip tik is tokiu neriu sijonuka dabar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(desrele-lt @ 2009 08 29, 21:38)
Capricorn, labai grazios serveteles thumbup.gif  ir schemute ir man pravers. Norejau paklausti ar jos nertos tik ne is Perlo rudu siuliuku?  blush2.gif As kaip tik is tokiu neriu sijonuka dabar smile.gif

būtent iš jų drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 08 29, 20:16)
Ačiū už temukę mirksiukas.gif ir darbelis mano pakliuvo pirman postan bigsmile.gif



QUOTE(Koxamte @ 2009 08 29, 20:57)
Ačiū už temelę  clap.gif
Mačiau praeitoje temelėje Tavo servetėlių komplektą, Laaaaabai gražus  wub.gif  ar būtų galima schemutę?  blush2.gif  4u.gif

Nėra už ką. Dabar liemenę kurpiu, o po to ir prie servetėlių atgal judėsiu ir pati turėsiu kuo pasigirti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes merginos,

Zinokit nesulaukus senosios pasibaigimo paskelbiau, ir as tema serveteles III,

Serveteles III,
bet gal ne taip kaip reikia. g.gif Prikeliau ten pavyzdeliu visokiu. Bet jei jau yra sita temele, tai kad nesidubliuotu, gal galetumet kuri, labiau moka cia viska daryti, perkelti paveiksliukus i va sia tema, o mano sukurtaja kazkaip isnaikinti. Nes as nemoku... blush2.gif Arba, kad nereiktu vargt galit iskart isnaikint, o as jau viska sukelsiu is naujo..

Is karto dekui uz pagalba... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dodone @ 2009 08 30, 01:56)
Sveikutes merginos,

Zinokit nesulaukus senosios pasibaigimo paskelbiau, ir as tema serveteles III,

Serveteles III,
bet gal ne taip kaip reikia.  g.gif Prikeliau ten pavyzdeliu visokiu. Bet jei jau yra sita temele, tai kad nesidubliuotu, gal galetumet kuri, labiau moka cia viska daryti, perkelti paveiksliukus i va sia tema, o mano sukurtaja kazkaip isnaikinti. Nes as nemoku...  blush2.gif Arba, kad nereiktu vargt galit iskart isnaikint, o as jau viska sukelsiu is naujo..

Is karto dekui uz pagalba...  4u.gif

Padėsiu mirksiukas.gif
user posted image
user posted image Schema
user posted image
user posted image Schema
user posted image Schema
user posted image Schema
user posted image Schema
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akinomra: 30 rugpjūčio 2009 - 00:11
Kokios paskutinės dvi nuostabios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif reiks kada pabandyt
Atsakyti
Labai labai dekui dar karta akinomrai. Aha, man tos paskutiniosios irgi kazkokios nepakartojamos.. Atrodo tokios paprastos, bet kartu ir labai graziai ziurisi, bandysiu ir as... smile.gif
Atsakyti