Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie mokestį už darželį

QUOTE(Natuke @ 2010 02 02, 23:56)
Mergynos, mes gyvenam Kl o prirašyti Vilniuje pas tėvus. Mums šiandien darželyje pasakė, kad turėsim mokėti pilną kainą, ta prasme ne tik už už ugdymą ir maitinimą, bet ir už kitas išlaidas, kaip šildymas ir tt, nes mes nepriklausom Klaipėdos savivaldybei. Tai būtų kaip supratau virš 600lt .......O jeigu norim gauti nuolaidas, turim suderinti su Vilniaus savivaldybe, kad jie kompensotu už mus Klaipėdą... Skambinau į savivaldybę , jie davė Pašilaičių seniunijos numerį, bet visą dieną neprisiskambinau.... jaučiu, kad jie ten nieko nežino ir prasidės siuntinėjimas per kabinėtus........... gal kas susidurė?

Galima būtų prisiregistruoti Klaipėdoje; jei ne konkreču adresu, ta bent Klp miesto savivaldybėje. Bet tada tikriausiai kiti niunasai iškiltų (pvz, reikėtų pašalpas susitvarkyt, kad irgi Klaipėda mokėtų, bet tą galbūt paprasčiau padaryti...)
Atsakyti
čia gal offtopikas, bet ar taip įmanoma ir kaip?
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2010 02 03, 09:20)
čia gal offtopikas, bet ar taip įmanoma ir kaip?

Su šeimos narių dokumentais reikėtų kreiptis į savivaldybę dėl gyvenamosios vietos deklaravimo, jie bent pakonsultuotų, jei nepadėtų... galbūt kokių niuansų būtų dėl vaikų išregistravimo, jei jie irgi registruoti pas jūsų tėvus... (mes su dokumentais kreipėmės į savo rajono seniūniją pagal faktinę gyvenamąją vietą, užpildėme prašymą ir iškart gavom pažymą, kad esame registruoti Vilniaus m. sav., kuri tiko visoms institucijoms... nors darželyje jos neprašė, jiems rūpėjo, kur realiai gyvenam). Tik tuomet gali tekti ir visas kitas išmokas iš Sodros, socialinės paramos centro ir pan. "persikelti", bet dėl šito nesu tikra...
Atsakyti
QUOTE(dovyyliux @ 2010 02 02, 22:24)
Mano sunus lanko darzeli mes mokam puse kainos kadangu musu pajamos per mazos vienam seimos nariui turetu buti 525(paskutinio skaiciuko neatsimenu ....) o seimos pajamos per menesi 1500lt esam 4.mokam 80lt, reikia pazymas nest kas tris menesius vyrui is darbovietes as is sodros  ax.gif cia kaune

o kokias pazymas butent g.gif is darbovietes kiek gaunu atlyginimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2010 02 03, 09:43)
o kokias pazymas butent g.gif is darbovietes kiek gaunu atlyginimo g.gif

Mes nesem is sodros kandangi esu motinystes atostogu,vyrui is darbo ir seimos sudeties, pajamas reikejo atnesti uz 3 menesius, jeigu abu dirbat tai tada tik is darbovieciu
Atsakyti
Sakykit gal kas zino, kur sužinot info ar turi darželis duot kompensacija? Čia aš anksčiau klausiau, buvau savo Karmėlavos seniunijoj, tel patarė pasiskaityt www.krs.lt, skaičiau, ieškojau, nieko konkretaus neradau, rašiau elektroninį laišką, jokio atsakymo neganu jau kuris laikas, gal kur pasiskambint reiktu? Gal kas susidūrėt? Mano vyras stovi darbo birzoj, išmokų negauna, o aš tik puse etato dirbanti, pajamos juokingos, o kai pristačiau pažymas į darželį kompensacijos nepaskaičiavo, direktore liepė mokėt visą kainą, tipo ir invalidumą turintys privalo mokėt visą kainą, tai ir tu mokėk, bet manau kad turi priklausyt kompensacija, tik nežinau kaip tai isiaiškint, itariu kad ji čia savivaliauja...
Atsakyti
laba diena. atejau pas jus su klausimu_
siuo metu esu Nestumo ir gimdymo atostogose.
Nuo 2010 m.04.06d. busiu Vaiko auginimo atostogose. Siuo metu negaunu jokiu pajamu, isskyrus pirmo vaiko neigalumo pasalpa del AD. Vyras_TRV, bet gauna tik minimalu DU.
Nuo rytojaus norim leist vaika i darzeli. Vienoj temoj SM rase, kad vaikui, turinciam lengva neigaluma del AD, darzelis NEMOKAMAS. Ar tiesa?
Atsakyti
QUOTE(dovyyliux @ 2010 02 03, 13:56)
Mes nesem is sodros kandangi esu motinystes atostogu,vyrui is darbo ir seimos sudeties, pajamas reikejo atnesti uz 3 menesius, jeigu abu dirbat tai tada tik is darbovieciu

O tai cia mokat puse kainos todel kad motinystes atostogose? g.gif Nes musu pajamos uz menesio nesudarys 1400...o esam taip pat keturiese ax.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2010 02 09, 06:57)
O tai cia mokat puse kainos todel kad motinystes atostogose? g.gif Nes musu pajamos uz menesio nesudarys 1400...o esam taip pat keturiese ax.gif


ne, mes mokam puse kainos delto kad vienam seimos nariui neiseina 525lt kas menesi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyyliux @ 2010 02 09, 12:13)
ne, mes mokam puse kainos delto kad vienam seimos nariui neiseina 525lt kas menesi  4u.gif

Tik idomu kaip jie cia skaiciuoja kad neisiena 525 lt - nuo tos dienos kai tiek nesigauna ar kaip ir su vaiko pinigais, ima uz 2009 m doh.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2010 02 10, 06:52)
Tik idomu kaip jie cia skaiciuoja kad neisiena 525 lt - nuo tos dienos kai tiek nesigauna ar kaip ir su vaiko pinigais, ima uz 2009 m doh.gif


musu paklause ar per menesi gaunas tie 525 vienam asmeniui per mensi as pasakiau kad ne tada liepe atnest pajamas triju menesiu laikotarpio ir bus sumazintas mokestis uz darzeli ir taip reiks kas tris menesius nest wub.gif kiek suprantu ziuri i paskutinius 3 menesius o ne i visus 2009 metus bent jau pas mus darzelyje taip mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyyliux: 10 vasario 2010 - 09:46
QUOTE(Natuke @ 2010 02 03, 08:20)
čia gal offtopikas, bet ar taip įmanoma ir kaip?


Ziuriu jus etat irgi daugiavaike mamyte thumbup.gif sakykit jus uz darzeli mokat 50% maziau ? kokia pazyma reikia pristatyti jiems? 4u.gif



Atsakyti