Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie mokestį už darželį

sveikos
kur reiktu kreiptis, norint pasiaiskinti del mokescio dydzio? man atrodo kad perdaug paskaiciavo uz praeita men.
Atsakyti
QUOTE(Destiny73 @ 2010 01 18, 13:11)
sveikos
kur reiktu kreiptis, norint pasiaiskinti del mokescio dydzio? man atrodo kad perdaug paskaiciavo uz praeita men.


Skambinkit i buhalterija. Bet kiek as skambindavau - visada surasdavo pasiteisinima jie ten...
Atsakyti
O aš noriu sužinoti, kaip visgi skaičiuojamos nelankytos dienos dėl ligos. Sename darželyje pvz. mokant už vasarį imdavo sausio mėnesio duomenis. o dabar kitame darželyje surenka einamojo mėnesio duomenis iki 15 d., o sumokėti reikia iki 20 d. Jei vaikas suserga po 20 d., tai išeina, dingsta pinigėliai. Nes kiek skaičiuodvau, tiek priskaičiuodavo per daug pagal mane. Beje, kiek reikia mokėti už dieną darželyje? Čia Vilniuje. Kiek klausdavau, tiek auklėtoja nežinodavo- tokia prie meno biskį. O info niekur nepakabinta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eureka: 20 sausio 2010 - 11:23
Sveikos, gal kuri žinot ar Vilniaus darželiuose taikoma nuolaida jei vienas iš tėvų atlieka karinę tarnybą?
Atsakyti
Sveikos, noreciau suzinoti toki dalyka. Kitais metais visa seima zadam isvaziuoti gyventi i kita miesta, nes as zadu studijuoti dieninese studijose. Tikiuosi istoti i vilniu,m kauna arba klaipeda. Ar mano vaikas pateks i darzeli be eiles, kadangi as studijuosi dieniniame, ar ne?
Papildyta:
Vaikui rugsejo men bus 2 metukai.
Atsakyti
Čia yra apie priėmimą į Vilniaus lopšelius-darželius: http://www.vilnius.l...1/?itemID=89435
Atsakyti
Labutis man ir idomu ar Kaune isliko pirmenybe antram vaikui eiti i ta pati darzeli. pasiskaiciau pries tai pateiktos mamytes apie Vilniaus miesto priemimo vaikuciu i darziukus primenybes tai ten islike. O kai vakar i viena Kauno rajono darziuka nuejom del mergaites pasiklaust nors pateikem prasyma kai jai puse metuku buvo o si rudeni turetu zygiuoti i darziuka tai isgirdome staigmena kad tokie prioritetai kaip antro vaiko priemimas i darziuka jau panaikintas nuo 2009 m. lapkricio. doh.gif o eile mums ateis tik dar po metu doh.gif
gal mamytes kaunietes gali ideti nuoroda arba ka zino apie si pakeitima nes intrenete tai tik sena radau tvarka g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irtisa: 22 sausio 2010 - 09:52
QUOTE(Dingusi_siela @ 2010 01 21, 18:28)
Sveikos, noreciau suzinoti toki dalyka. Kitais metais visa seima zadam isvaziuoti gyventi i kita miesta, nes as zadu studijuoti dieninese studijose. Tikiuosi istoti i vilniu,m kauna arba klaipeda. Ar mano vaikas pateks i darzeli be eiles, kadangi as studijuosi dieniniame, ar ne?
Papildyta:
Vaikui rugsejo men bus 2 metukai.

Pagal taisykles tai turetu priimti be eiles, jei yra vietu. Mums ir ta pati situacija buvo atejau geguzes men uzrasyti i darzeli, kad rugseji galetu pradet eit, tai is pradziu nei taip nei ne nesake, vis rode kiek dauk vaiku eileje ir sarasus po nosim kaisiojo, kai uzsiminiau kad studentu vaikams pirmenybe be eiles is pradziu tik del mokescio sako yra nuolaidos, bet paskui sako ateikit rugseji, bet ne pirma savaite, nes lopsi dauk naujoku aukletojos gali nespet visu ramint, taigi ir pradejom lankyt nuo rudenio. Manau lauzesi sektiek nes tikejosi gal ka i kisene idesim.
Atsakyti
Gal tiksingaiusia pasidometi tam tikru darziukiu kur planuojate leisti is anksto, mat keiciasi pasirodo ne tik nuo siu metu ismoku tvarka bet ir priemimas i darzelius g.gif kaip kokia savivaldybe ka sumasto unsure.gif kad paskiau atejus pries menesi nebutu staigmena nemaloni unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irtisa: 22 sausio 2010 - 15:39
Vilniuje jau kažkiek laiko vyksta centralizuotas priėmimas į darželius, kurį stebi Vilniaus m. savivaldybė. Apie laisvas vietas darželiuose galima sužinoti čia: http://www.vilnius.l.../index.php/290/?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eureka: 22 sausio 2010 - 16:44
QUOTE(mafijozė @ 2010 01 21, 16:20)
Sveikos, gal kuri žinot ar Vilniaus darželiuose taikoma nuolaida jei vienas iš tėvų atlieka karinę tarnybą?

kariskiams berods taikoma nuolaida
Atsakyti
QUOTE(Irtisa @ 2010 01 22, 08:51)
Labutis man ir idomu ar Kaune isliko pirmenybe antram vaikui eiti i ta pati darzeli. pasiskaiciau pries tai pateiktos mamytes apie Vilniaus miesto priemimo vaikuciu i darziukus primenybes tai ten islike. O kai vakar i viena Kauno rajono darziuka nuejom del mergaites pasiklaust nors pateikem prasyma kai jai puse metuku buvo o si rudeni turetu zygiuoti i darziuka tai isgirdome staigmena kad tokie prioritetai kaip antro vaiko priemimas i darziuka jau panaikintas nuo 2009 m. lapkricio.  doh.gif  o eile mums ateis tik dar po metu  doh.gif 
gal mamytes kaunietes gali ideti nuoroda arba ka zino apie si pakeitima nes intrenete tai tik sena radau tvarka  g.gif


bent jau vilniuj tai yra, nes mano 2 vaikas jau vasara eis i darzeli todel mes be eiles direktore pasake, nors ir uzsirase buvom kai tik vaikas gime,

dabar del trecio norejau paklausti kai gims 3 vaikas, ar kazkiek valstybe kompensuos ? ta prasme ar lengvatos yra ar ne ? jai taip kur kreiptis gal kas susidure zino ? aciu uz kiekviena info mirksiukas.gif



Atsakyti