Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie mokestį už darželį

ar priklauso nuolaida uz darzeli, jei tevai susituoke, veda i paprasta darzeli, i lopseli vidutine negalia turinti vaika, ir jei priklauso, kokiu reikia dokumentu?
vilnius
Atsakyti
QUOTE(misis.zd @ 2009 12 09, 15:45)
ar priklauso nuolaida uz darzeli, jei tevai susituoke, veda i paprasta darzeli, i lopseli vidutine negalia turinti vaika, ir jei priklauso, kokiu reikia dokumentu?
vilnius

Gali priklausyti. Paskaitykit mano ankstesnės žinutės 10str.1d., gal rasit tą sveikatos sutrikimą. Jei taip, jums reikės pažymos iš gydytojo ir tikriausiai reikėtų susitarti su darželio vadovybe, kad jūsų vaikas "ugdomas bendrose grupėse integruotu būdu" .
Atsakyti
Labutis,

Gal ką ir praleidau skubiai skaitydama, bet gal galit padėt unsure.gif Esu Klaipėdietė su vyru abu esame bedarbiai, vyras tris mėn negavo jokios pašalpos, nes įmonė kuri bankrutavo priskaičiavo išeitinę po 200 Lt, tai musų keturių asmenų šeimai turėjo užtekt 1300 ir nepriklausė jokių lengvatų darželiui g.gif
Atsakyti
QUOTE(misis.zd @ 2009 12 09, 15:45)
ar priklauso nuolaida uz darzeli, jei tevai susituoke, veda i paprasta darzeli, i lopseli vidutine negalia turinti vaika, ir jei priklauso, kokiu reikia dokumentu?
vilnius

musu vaikas lanko paprasta darzeli,turi neigalumo pazymejima,tai uz darzeli nemokam nieko,tik po 1lt ugdymo reikmes.
Atsakyti
As kompensacijai gauti dokumentus pristaciau dar rugsejo men, ten buvo vyro pažyma kad jis stovi darbo biržoj, tai direktorė pasakė kad jei vyras bedarbis tai lai su vaiku namie sėdi, o kompensacijos jokios ir nepaskyrė, moku pilna kaina. Vat taip pas mus Kauno rajone, toks požiūris į žmogų ieškantį jam priklausančių lengvatų... Taip rankos ir nusvyra.
Atsakyti
QUOTE(linuciuke @ 2010 01 15, 14:25)
As kompensacijai gauti dokumentus pristaciau dar rugsejo men, ten buvo vyro pažyma kad jis stovi darbo biržoj, tai direktorė pasakė kad jei vyras bedarbis tai lai su vaiku namie sėdi, o kompensacijos jokios ir nepaskyrė, moku pilna kaina.  Vat taip pas mus Kauno rajone, toks požiūris į žmogų ieškantį jam priklausančių lengvatų... Taip rankos ir nusvyra.

Tai kad čia ne direktorės kompetencija - spręsti, kam kompensaciją skirti... jei kauniečiai turi tokį savivaldybės švietimo skyriaus nutarimą (nežinau, ar išties turi), privalu jo laikytis...
Atsakyti
Na bet darželis savo viduje kiek suprantu sprendžia duoti kompensaciją ar ne, o be direktorės žinios nieks niekur nevyksta vistiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuciuke: 15 sausio 2010 - 17:09
QUOTE(linuciuke @ 2010 01 15, 15:25)
As kompensacijai gauti dokumentus pristaciau dar rugsejo men, ten buvo vyro pažyma kad jis stovi darbo biržoj, tai direktorė pasakė kad jei vyras bedarbis tai lai su vaiku namie sėdi, o kompensacijos jokios ir nepaskyrė, moku pilna kaina.  Vat taip pas mus Kauno rajone, toks požiūris į žmogų ieškantį jam priklausančių lengvatų... Taip rankos ir nusvyra.

keista jusu direktore .tiesiog nemandagi.koks jos reikalas ziuri vyras vaika ar ne.gal jis neoficialiai dirba tai ka,kiekvienam aiskint? schmoll.gif manoji lanko lopseli.vyras db stovi as is sodros gaunu .mums kompemsuoja 50proc.nes mazos pajamos.ir viska tvarko buhaltere ir pazymu jokiu nereikejo tik vaiko pinigeliu tuos 97lt reikejo pazyma pristatyt is soc.rupybos skyriaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo listuke: 16 sausio 2010 - 18:55
QUOTE(linuciuke @ 2010 01 15, 18:09)
Na bet darželis savo viduje kiek suprantu sprendžia duoti kompensaciją ar ne, o be direktorės žinios nieks niekur nevyksta vistiek.

schmoll.gif ne. kiekvienas darzelis turi laikytis savivaldybes istatu. Tik keikvienos savivaldybej tie nutarimai yra skirtingi.
Atsakyti
Kartais darzeliu direktores kaip ir dauguma moteriskaiciu,pas kurias einama del lengvatu sprendzia pacios,neatsizvelgdamos i istatymus.Toks jausmas susidaro,kad is ju kazka atimt norim.Juk valstybe kompensuoja.... 4u.gif
Atsakyti
Nu zinot as jau nieko nebesuprantu cray.gif , man ji paaiskino kad kompensacijos nuimtos, ir net invaliduma turintys moka pilna kaina, as dirbu tik puse etato, o vyras stovi DB, mano pajamos tik 364,- i rankas + vaiku pinigai, ir pasake kad lai vyras sedi namie su vaiku, ir pasakykit man kur krieptis kad suzinociau turi ji duot man lengvatu ar ne?
P.S. pas mane darbe senuke kompe nera LT raidziu blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(linuciuke @ 2010 01 18, 11:15)
Nu zinot as jau nieko nebesuprantu  cray.gif , man ji paaiskino kad kompensacijos nuimtos, ir net invaliduma turintys moka pilna kaina, as dirbu tik puse etato, o vyras stovi DB, mano pajamos tik 364,- i rankas + vaiku pinigai, ir pasake kad lai vyras sedi namie su vaiku, ir pasakykit man kur krieptis kad suzinociau turi ji duot man lengvatu ar ne?

Jums reikėtų kreiptis į Kauno raj. savivaldybės švietimo skyrių (www.krs.lt turėtų būti kontaktai) ir susižinoti, ar priklauso jūsų rajono darželinukams, kurių tėvai gauna socialinę paramą, lengvatos. Jei priklauso, tuomet reikėtų kreiptis į socialinės paramos skyrių ir susižinoti, ar priklauso socialinė pašalpa. Jei priklauso, pristatot pažymas, gaunat pašalpą, o galbūt ir lengvatas darželyje. Nieko paprastesnio nesugalvoju mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pandorita: 18 sausio 2010 - 12:44