Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie mokestį už darželį

QUOTE(JaunaDvynukuMamyte @ 2010 03 29, 16:31)
Jau ne pirmas zmogus sako, kad tos ugdymo ar jau isaugo ar isaugs iki 2,50.. gal kas girdejo kazka?? ar jau si menesi teks tiek moket??

http://www.diena.lt/...-darzeli-208706

Šį mėnesį nereikės mokėti, nes dar nepriėmė sprendimo smile.gif
Atsakyti
Pagaliau gavom sąskaitą už darželį. Mokesim už 02, 03mėnesį, nes vis nebuvo sąskaitų g.gif . Ir sąskaita dabar tokia detalį bigsmile.gif thumbup.gif Tai už ugdymą Vilniuje už kovo mėnesį priskaičiuota po 1Lt už kiekvieną darbo dieną, nesvarbu ar ėjo vaikas į darželį, ar ne.



Papildyta:
Dar labai norėčiau paklaust, gal kas imes kokią nuorodą, o gal iš patirties žino, kokios pateisinamos priežastys ir dokumentai, kad neskaičiuotų mokesčio už vaiko nelankytas dienas?

Bet konkrečiai domina tokia situacija:
Turim 2 vaikus. Abu eina į tą patį darželį. Vienas vaikas sirgo, aš (mama) turėjau nedarningumą dėl vaiko slaugos. Tuo pačiu nevedėm ir antro vaiko į darželį.
Ar galėtu būti pateisinama priežastis tam antram vaikui (kuris nesirgo) neskaičiuot mokesčio už darželį - mano nedarbingumo pažymėjimo kopija, dėl pirmo vaiko slaugos. Į darbą gi neėjau. Auklėtojos pasakė, kad netinka schmoll.gif
Nes jei atostogauji, tai pažyma iš darbo dėl atostogų galioja. O gal verta paprašyt darbovietės, kad išduotų pažyma, kad nedirbau dėl nedarbingumo smile.gif g.gif Juokauju, aišku. Bet kažkaip keista, kad tai nėra pateisinama priežastis g.gif Tai gi buvau namie su abiem savo vaikais.
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lavaza: 29 kovo 2010 - 20:02
QUOTE(lavaza @ 2010 03 29, 21:01)
Pagaliau gavom sąskaitą už darželį. Mokesim už 02, 03mėnesį, nes vis nebuvo sąskaitų  g.gif . Ir sąskaita dabar tokia detalį  bigsmile.gif  thumbup.gif  Tai už ugdymą Vilniuje už kovo mėnesį priskaičiuota po 1Lt už kiekvieną darbo dieną, nesvarbu ar ėjo vaikas į darželį, ar ne.
Papildyta:
Dar labai norėčiau paklaust, gal kas imes kokią nuorodą, o gal iš patirties žino, kokios pateisinamos priežastys ir dokumentai, kad neskaičiuotų mokesčio už vaiko nelankytas dienas?

Bet konkrečiai domina tokia situacija:
Turim 2 vaikus. Abu eina į tą patį darželį. Vienas vaikas sirgo, aš (mama) turėjau nedarningumą dėl vaiko slaugos. Tuo pačiu nevedėm ir antro vaiko į darželį.
Ar galėtu būti pateisinama priežastis tam antram vaikui (kuris nesirgo) neskaičiuot mokesčio už darželį - mano nedarbingumo pažymėjimo kopija, dėl pirmo vaiko slaugos. Į darbą gi neėjau. Auklėtojos pasakė, kad netinka  schmoll.gif
Nes jei atostogauji, tai pažyma iš darbo dėl atostogų galioja. O gal verta paprašyt darbovietės, kad išduotų pažyma, kad nedirbau dėl nedarbingumo  smile.gif  g.gif  Juokauju, aišku. Bet kažkaip keista, kad tai nėra pateisinama priežastis  g.gif Tai gi buvau namie su abiem savo vaikais.
Ačiū  4u.gif


visu priezasciu nezinau, bet zinau tik kelias,
-pazyma is daktaro, jei sirgo.
-prasymas,kad nelankysite 3 dienas del artimo giminaicio laidotuviu.
-kasmetines mokyklos atostogos, kurios taip pat pateisina, jei nevedi vaiko i darzeli.(prasyma galima rasyti visu atostogu metu- as pvz niekada nesiimu visoms atostogoms, nes megstu kas antra diena ji nuvesti, tai tenka parasyt po kelis prasymus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lavaza @ 2010 03 29, 21:01)
Ar galėtu būti pateisinama priežastis tam antram vaikui (kuris nesirgo) neskaičiuot mokesčio už darželį - mano nedarbingumo pažymėjimo kopija, dėl pirmo vaiko slaugos.

Nedarbingumo pažymėjimas yra į darbovietę, už tai kad vaikas nelankė darželio gydytojas vaikui atskirai parašo atleidimą. Nebent turit prašyti kad gydytoja ir antram vaikui parašytų pažymą 4u.gif
Atsakyti
Klausimuxs: visus popierius del mažu pajamu i darzely reikia pristatineti kas 3 men, ar užtenka karta i pusmeti? Cia del 50 proc. nuolaidos.. jei nesiau sausi, tai gal visam pusmeciui uztenka, ar vel jas organizuotis? gal kas zinot g.gif
Atsakyti
QUOTE(wilmusia @ 2010 03 31, 09:06)
Klausimuxs: visus popierius del mažu pajamu i darzely reikia pristatineti kas 3 men, ar užtenka karta i pusmeti? Cia del 50 proc. nuolaidos.. jei nesiau sausi, tai gal visam pusmeciui uztenka, ar vel jas organizuotis? gal kas zinot  g.gif


butinai kas tris mirksiukas.gif (nes ima triju paskutiniu menesiu pajamas), del to ir nesi kas tris.(ir del 100proc, ir del 50proc.)
kartais kai socialine reikia perskaiciuot kas menesi, gali tekti is soc rupybos atnesti kas menesi.
Atsakyti
Pagal Vilniaus miesto tarybos sprendima :

"Dokumentai, patvirtinantys lengvatos taikymą, pateikiami Savivaldybės švietimo įstaigos direktoriui, priimant vaiką į įstaigą, o dokumentai apie vėliau atsiradusią teisę į lengvatą – visomis darbo dienomis. Lengvata taikoma pateikus prašymą bei dokumentus, patvirtinančius teisę į lengvatą, nuo kito mėnesio 1 dienos. Už praėjusį laikotarpį mokestis neperskaičiuojamas."

šaltinis: http://www.ic.lt/gan...?DL=&TopicID=71

gal kas nors žinote nuo kada realiai ta nuolaida pradeda taikyti?

Nunešiau dokumentus dėl soc. remtinos šeimos statuso kovo pabaigoje, tai prašymą pildžiau, kad bus soc.pašalpa 03-06 mėn.

Soc. paramos skyriuje sakė dar mėnuo praeis, kol patvirtins šeimai soc. remtinos šeimos statusą. Reiškia bus balandžio pabaiga kai patvirtins ir gausiu pažymą į darželį dėl lengvatos.

Tada nunešiu į darželį balandžio gale ir (pagal aukščiau pateiktą Vilniaus miesto tarybos sprendima) taikyti lengvatą pradės tik nuo "kito mėnesio - t.y. gegužės 1 dienos". O vasarą mūsų darželis dirba tik iki birželio 11 dienos. Reiškiasi realiai lengvata gausis ne 3 mėnesiams, o mažiau nei 1,5 mėnesio.

Kaip jums buvo su realiu lengvatos taikymu darželyje?

Ir kiek supratau VILNIUJE :

nustatytas 1 lito mokestis .... vaiko ugdymo reikmėms .... Mokestį vaiko ugdymo reikmėms moka visi tėvai, lengvatos nenumatytos.
O mes dar po praeitos vasros rudenį 2009 metais susimokėjome už visos vasaros ugdymo reikmes, nos darželį uždaro vasarai ir kito darželio nelankėme.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 03 balandžio 2010 - 06:37
QUOTE(JaunaDvynukuMamyte @ 2010 03 29, 16:31)
Jau ne pirmas zmogus sako, kad tos ugdymo ar jau isaugo ar isaugs iki 2,50.. gal kas girdejo kazka?? ar jau si menesi teks tiek moket??

http://www.diena.lt/...-darzeli-208706


Mums auklėtoja, įteikdama sąskaitą už kovo mėnesį (Vilniaus miesto darželis) pasakė, kad už balandžio mėnesio ugdymo paslaugas reikės mokėti 2,50 Lt. Kadangi tai buvo balandžio 1 d., aš jos dar paklausiau, ar čia ne pokštas, o ji sakė, kad direktorė liepė visiems tievams pranešti, ir dar nustebusi paklausė "Jūs ką, žinių vakar nežiūrėjot?".
Atsakyti
man irgi siandien aukletoja paskambino ir pasake,kad uz ugdyma nuo balandzio reiks moket apie 3 lt,o ir darbo birzos pazymos jau nebegalios,kaip slenkatis grafikas.dabar tik gydytojo pazymos galios,arba,jei dirbi slenkanciu grafiku.
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2010 04 03, 07:36)
Kaip jums buvo su realiu lengvatos taikymu darželyje?

Ir kiek supratau VILNIUJE :


blush2.gif Ojetau, aš gi nunešiau tik kovo mėnesį, nes tik tada gavau tą raštą, kad esu soc remtina, tai pavaduotoja sakė, būtinai pasidomės ar galima nuimti mokestį atbuline data, ir už šį mėnesį nemokėjau nieko, net tų po 1 Lt, nes nuėmė už vasario mėnesio mokestį. thumbup.gif (aš socialiai remtina nuo sausio 1 d.) Ta prasme, aš sumokėjau ir už sausį, ir už vasarį, o kovą jau nulis Lt. Taip kad bandykit tartis su pavaduotoja. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo negriuke: 07 balandžio 2010 - 09:35
QUOTE(negriuke @ 2010 04 07, 09:35)
blush2.gif Ojetau, aš gi nunešiau tik kovo mėnesį, nes tik tada gavau tą raštą, kad esu soc remtina, tai pavaduotoja sakė, būtinai pasidomės ar galima nuimti mokestį atbuline data, ir už šį mėnesį nemokėjau nieko, net tų po 1 Lt, nes nuėmė už vasario mėnesio mokestį. thumbup.gif (aš socialiai remtina nuo sausio 1 d.) Ta prasme, aš sumokėjau ir už sausį, ir už vasarį, o kovą jau nulis Lt. Taip kad bandykit tartis su pavaduotoja. thumbup.gif

jums gerai cia,na as ir susitvarkiau is soc. viskas kas priklauso,ir soc. gausiu,bet uz darzeli tik vaikui pietus nemokami,kazi kodel taip skirtingai visur,ir sake nieko nereikia jokios pazymos i darzeli, tipo jie patys pranes viska.tai jai gauni soc. pasalpa tai ir skaitaisi soc. remtina?kodel kazi tiek mazai tada apmoka man g.gif as is klaipedos
Atsakyti
QUOTE(jurguliooks @ 2010 04 07, 12:22)
jums gerai cia,na as ir susitvarkiau is soc. viskas kas priklauso,ir soc. gausiu,bet uz darzeli tik vaikui pietus nemokami,kazi kodel taip skirtingai visur,ir sake nieko nereikia jokios pazymos i darzeli, tipo jie patys pranes viska.tai jai gauni soc. pasalpa tai ir skaitaisi soc. remtina?kodel kazi tiek mazai tada apmoka man g.gif as is klaipedos

Tai gal čia priešmokyklinė grupė, nzn, bet mūsų darželių pavaduotoja labai žmogiškai pažiūrėjo, matyt auklėtojos papasakojo, kad jau 2 m. tais pačiais drabužėliais vaikšto, kai kurios net pririnko sūnui drabužėlių. blush2.gif Tai matyt kažkaip susitarė su buhaltere. g.gif Bet bandyti numušti kainą juk galima. 4u.gif Geriau pati nuneškit, nes mums niekas nieko nepranešinėja. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo negriuke: 07 balandžio 2010 - 11:29