Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie mokestį už darželį

na aš esu soc. remtina bet už darželį tenka mokėt mums 100% maitinimas nemokamas, o va kažkokias papildomas paslaugas tenka kas mėn mokėt apie 30Lt.
skaičiau čia, kad privalo gražinti jei sumoki už darželį, bet esi soc.remtina gražina pinigėlius tai mums nieko negražino, nors pati direktorė sakė gražinsim..tai va... ir nesuprantu kas čia ir kaip turi būti nemokama doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ladybird77777 @ 2010 03 28, 13:05)
na aš esu soc. remtina bet už darželį tenka mokėt mums 100% maitinimas nemokamas, o va kažkokias papildomas paslaugas tenka kas mėn mokėt apie 30Lt.
skaičiau čia, kad privalo gražinti jei sumoki už darželį, bet esi soc.remtina gražina pinigėlius tai mums nieko negražino, nors pati direktorė sakė gražinsim..tai va... ir nesuprantu kas čia ir kaip turi būti nemokama doh.gif


jei esi soc remtina atnesi pazyma is soc rupybos, nuo kada tau suteiktas toks statusas, nuo tada tau priklauso 100proc nemokos darzelio paslaugos. kazkur skaiciau,kad net vaiko bureliai buna nemokami (nors pati tuo dalyku nesinaudoju).
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 03 28, 12:10)
jei esi soc remtina atnesi pazyma is soc rupybos, nuo kada tau suteiktas toks statusas, nuo tada tau priklauso 100proc nemokos darzelio paslaugos. kazkur skaiciau,kad net vaiko bureliai buna nemokami (nors pati tuo dalyku nesinaudoju).


aš atnešus pažymą bet mums vis tiek tenka mokėt už ugdymo paslaugas,nors kaip suprantu ir už jas mokėt nereikia? g.gif
ir nesuprantu ar turi grąžinti tuos pinigėlius kur sumokėjom ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ladybird77777 @ 2010 03 28, 13:13)
aš atnešus pažymą bet mums vis tiek tenka mokėt už ugdymo paslaugas,nors kaip suprantu ir už jas mokėt nereikia? g.gif
ir nesuprantu ar turi grąžinti tuos pinigėlius kur sumokėjom ar ne? g.gif


zinokit tikrai nesuprantu uz ka jus ten mokat
g.gif
karta per metus nebent uz priemones darzeliui

ziurekit imesiu nuorodele su lentele, kas kompensuojama ir kokiu procentu.
http://www.darzelis....eliams/mokestis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 28 kovo 2010 - 12:24
QUOTE(ladybird77777 @ 2010 03 28, 13:13)
aš atnešus pažymą bet mums vis tiek tenka mokėt už ugdymo paslaugas,nors kaip suprantu ir už jas mokėt nereikia? g.gif
ir nesuprantu ar turi grąžinti tuos pinigėlius kur sumokėjom ar ne? g.gif

Bent jau Vilniuje už ugdymą reikia mokėti visiems po 1 Lt. g.gif Nėra jokių nuolaidų soc. remtiniems schmoll.gif
Atsakyti
as taip pat esu soc.remtina bet uz ugdyma moku.kiek dienu eina per menesi tiek litu moku.ir 30lt tikrai negalite moketi nes sest sekm neina vaikas tai jau per menesi nusiema apytikxlei 8d.nesvarbu jus esate remtin a ar ne jus mokata ua ta ugdyma.nu nebenorekite uzsokti auksciau kad jums isvis nieko nereiketu moketi.dziaukites bent tuo kad uz maista nemokate ir taip jau nemaza suma susitaupo.gal dar panoresite kad ir uz paslaugas nereiktu moketi jokias nes esate soc,remtina.taip nebus.nesuprantu zmoniu gauna lengvatu kaskokiu,nors ir mazu ir dar negerai buna.
Atsakyti
na o mes už papildoma ugdymą mokam 1,50 čia Marijampolėje... g.gif gal čia kiekvienam mieste kitaip? g.gif
iš pradžių ir mums sakė, kad nereikės nieko mokėt bet pasirodo kad reikia... doh.gif
tai taip ir likau nesuprasta verysad.gif
Atsakyti
na pas mus kiek zinau kedainiuose tai nuo nauju metu visur po lita uz diena.gal direktore turejo omenyje sakydama kad nereikes nieko moketi tai apie maista gal neisaiskino jums.kaune irgi kelius darzelei po lita moka.biskuti jus daug mokate,negirdejau kad dar tiek kas moketu.
Atsakyti
QUOTE(ladybird77777 @ 2010 03 28, 13:33)
na o mes už papildoma ugdymą mokam 1,50 čia Marijampolėje... g.gif gal čia kiekvienam mieste kitaip? g.gif
iš pradžių ir mums sakė, kad nereikės nieko mokėt bet  pasirodo kad reikia... doh.gif
tai taip ir likau nesuprasta verysad.gif


gal nuo miesto ir darzelio priklauso, pasiziurekit savo savivaldybes tinklapy turi kiekviena savivaldybe apibrezta istatyma ir savo koregcijas pagal kurias vadovaujasi miesto darzeliai.
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 03 28, 12:36)
na pas mus kiek zinau kedainiuose tai nuo nauju metu visur po lita uz diena.gal direktore turejo omenyje sakydama kad nereikes nieko moketi tai apie maista gal neisaiskino jums.kaune irgi kelius darzelei po lita moka.biskuti jus daug mokate,negirdejau kad dar tiek kas moketu.


Nea, mums sakė, kad viskas bus kompensuota 100% bet dabar paaiškėjo, kad reikės mokėt už papildomą ugdymą tik man įdomu kodėl tokia didėlė suma palyginus su kitais miestais g.gif
ir aš tikrai nesiskundžiu, kad man reikia mokėt už ugdymą, tiesiog norisi viską išsiaiškinti kas kaip ir kodėl,nes darželyje mums nelabai nori paaiškinti 4u.gif
Atsakyti
mergaitės, kiekvienam mieste yra skirtingai, kaip priėmusi to miesto savivaldybė. Taip kad kas priklauso Vilniaus darželiams, Klaipėdoje ar kur kitur gali būti visai kita tvarka, ir viskas tvarkoje.
Pas mus mieste už darželį gauti kompensaciją net neįmanoma, nes yra priimta savivaldybės kad už darželį nereikia mokėti tiek tiems kieno pajamos per mėn neviršija 1MGL o jis jeigu neklystu yra 130 lt. Tai vadinasi yra taip, kad jei iki 350 ar kiek ten nepamenu tikslių skaičiukų trūksta pinigėlių, tada gauni soc pašalpą. O jeigu gauni soc pašalpą, vadinasi vienam šeimos nariui jau nebe 130 lt, o visi 350 tad moki pilną kainą biggrin.gif Ir viskas yra tvarkoje, nes toks miesto savivaldybės įstatymas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dangira044 @ 2010 03 28, 13:23)
Bent jau Vilniuje už ugdymą reikia mokėti visiems po 1 Lt.   g.gif  Nėra jokių nuolaidų soc. remtiniems schmoll.gif



Jau ne pirmas zmogus sako, kad tos ugdymo ar jau isaugo ar isaugs iki 2,50.. gal kas girdejo kazka?? ar jau si menesi teks tiek moket??

http://www.diena.lt/...-darzeli-208706

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JaunaDvynukuMamyte: 29 kovo 2010 - 15:33