Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie mokestį už darželį

QUOTE(ladybird77777 @ 2010 03 05, 13:31)
sveikos pas mane tokia situacija mano vaikas sirgo 2 mėn.ir nėjom į darželį pažymą atnešiau už visą laikotarpį,taip pat gaunu soc pašalpą tai už darželį mokėti nereikia, bet mums kažkodėl išrašė sąskaitą už du mėnesius kurių metu vaikas sirgo...ar taip gali būt?jei serga taip pat reikia mokėti? g.gif ar kaip čia suprasti? g.gif

skaičiuoja už einamąjį menesį ax.gif kadangi Jūs sirgot,o jie neturėjo pateisinamo dokumento jie išrašė sąskaita pilna suma. Jums išminisuos sekanti menesi ta pinigų sumą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zydrulyte @ 2010 03 07, 16:05)
skaičiuoja už einamąjį menesį  ax.gif  kadangi Jūs sirgot,o jie neturėjo pateisinamo dokumento jie išrašė sąskaita pilna suma. Jums išminisuos sekanti menesi ta pinigų sumą  biggrin.gif


Na, kad auklėtoja pasakė čia už praėjusius du mėnesius g.gif
Atsakyti
as ir savo dukra leidziu i darzeli tai si ta ppasakoti galiu.as taip apt esu bedarbe stoviu darbo birzoje ir gaunu kompensacija uz darzeli,o mokama man ji taip reikia kad nevisrytu pajamos 525 lt vienam seimos nariui,ir dar reikia isstoveti birzoje 3 menesius pristatai dokumentus ir ja gauni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma19831025 @ 2010 03 08, 08:51)
as ir savo dukra leidziu i darzeli tai si ta ppasakoti galiu.as taip apt esu bedarbe stoviu darbo birzoje ir gaunu kompensacija uz darzeli,o mokama man ji taip reikia kad nevisrytu pajamos 525 lt vienam seimos nariui,ir dar reikia isstoveti birzoje 3 menesius pristatai dokumentus ir ja gauni smile.gif

o is kokio jus miesto?ar gal daugiavaike esat?tipo mums sake nieko nepriklauso,nu dar eisiu i soc.balandzio 1 talonas
Atsakyti
QUOTE(jurguliooks @ 2010 03 08, 12:28)
o is kokio jus miesto?ar gal daugiavaike esat?tipo mums sake nieko nepriklauso,nu dar eisiu i soc.balandzio 1 talonas

pvz kedainiuose mano draugei taip pat pasake darzelyje direktore kai prastovesi db 3men tada atneskite pazyma ir jei nevirsija 525lt tada bus nemokamas maitinimas. g.gif o as pati tai ir nuo ruksejo gauname mes nemokama maitinima.as esu vienisa mama,alimentu nemoka tetis,dokum visus pristaciau,dar mes soc pasalppa gauname,stoviu db nuo susio 1d.manau cia skirtingai darzeliuose.taciau db bei seniunija ir sodra tai juk visur vienodai turetu dirbti jau ten istatymai tie matys nesvarbu kox miestas.
Atsakyti
QUOTE(jurguliooks @ 2010 03 08, 11:28)
o is kokio jus miesto?ar gal daugiavaike esat?tipo mums sake nieko nepriklauso,nu dar eisiu i soc.balandzio 1 talonas

as esu kauniete,ne as ne daugiavaike turiu 2 vaikucius vienas antrokas,reiketu jums pasidometi is tikruju gal gautumete tik reikia isstoveti birzoje 3 men ir kad neviesytu pajamos,po to as pristaciau is vyro darbovietes pazymas uz tris menesius seimos sudeti parasiau ir atsvieciau visas kopijas gimimo liudijimu,kaip sumazejo uz darzeli dabar as moku ~ 85 lt
Atsakyti
Mamytes, o ar priklauso dar kokia lengvata? Dabar uz darzeli mokame 50%, nes daugiavaike, bet dar stoviu db, tai gal bent uz nelankytas dienas galima nemoket?
Atsakyti
Nelankytas dienas pateisina tik gydytojo pažyma.
Atsakyti
Sveikos,gal galit padėt susivokt kiek iš tikro reik mokėt už daržą, nes jau nieko nebesuprantu blush2.gif Vieną mėn. ateina 35lt kitą 54lt .Esam daugiavaikiaiir soc. remiami.Kai buvau pas buhalterę daržo sakė rei mokėt tik už ugdymo priemones.Tai kiek jos bekainuoja??negi pabrango??Praitais metais tai būdavo po 11lt į mėn.,negi daba taip subrango??Jaučiu senai bebuvau pokalbio su buhaltere biggrin.gif vėl prirašius bus skaičiukų kokių nereik.Nes jau esu buvus ne kartą doh.gif vis supainioja skaičiukus įrašydama.Bet va labai domina-noriu būt nors kiek apšviesta:kokia suma skiriama priemonėm ,kokia maistui kokia ten nežinau dar kam.Labai būsiu dėkinga.
Atsakyti
pas mus kedainiuose musu darzelyje jei gauna vaikas nemokama maitinima tai moka tik uz einama diena i darzeli po 1lt.na mano vaikas valgo nemokamai tai mes jau po lita mokam nuo sausio1d.tai praita menesi tik 15lt,nes ejome 15dienu.
Atsakyti
QUOTE(timotey @ 2010 03 13, 10:17)
Nelankytas dienas pateisina tik gydytojo pažyma.


Dar pateisina, jeigu tėtis ar mama buvo atostogose. Tokiu atveju reikia iš darbo atnešti įsakymo kopiją apie atostogas.
Ir dar, jeigu yra vyresnių brolių ar sesių, kurie lanko mokyklą ir jų atostogų metu darželinukas neina į darželį, galima atnešti pažymą iš mokyklos apie atostogas, tada irgi yra pateisinama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agurčikas: 16 kovo 2010 - 13:07
QUOTE(agurčikas @ 2010 03 16, 13:05)
Dar pateisina, jeigu tėtis ar mama buvo atostogose. Tokiu atveju reikia iš darbo atnešti įsakymo kopiją apie atostogas.
Ir dar, jeigu yra vyresnių brolių ar sesių, kurie lanko mokyklą ir jų atostogų metu darželinukas neina į darželį, galima atnešti pažymą iš mokyklos apie atostogas, tada irgi yra pateisinama.

tai priklauso nuo darželio. Kituose darželiuose teisinasi tik gydytojo pažyma.
Atsakyti