Įkraunama...
Įkraunama...

11 mėnuo

Marija V. sveika prisijungus 4u.gif musu abieju dukrytes ta pacia diena gime smile.gif

paskaitau, tai dar dziaugiuosi kad manoji ne tokia mamyciuke, nors visko buna. dar niekaip neisaiskinu "negalima". sakau negalima kai kur lenda, o ji kraipo galva ne ne ir vistiek lenda (man atrodo kad specialiai) doh.gif ir dabar kai valgo tai kartais "tampytis" pradeda, sukiojasi, spjaudo maista, va tada tai nervai sukyla.. o siaip tai vis retkarciais pastovi pati viena, bet dar neina niekur.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *kitty: 18 rugsėjo 2008 - 21:32
sveiki. mums jau beveik trečias dantukas išlindo, tai esam irzlūs, o dar sloga prisidėjo, tai viskas į krūvą doh.gif vis daugiau žengia pats, viską lupa, ima, viskas jo apšniukštinėta, apžiūrinėta, paragauta, nes net šiukšliukus nuo grindų kartais suvalgo doh.gif bet šiaip linksmas, nors ožiukų turintis vaikinukas lotuliukas.gif o aš irgi pritarčiau, kad po metų būtų galima kur kitur temą sukūrus pabendrauti mirksiukas.gif tikrai kartais lengviau, kai pasiskaitai, kad ne tavo vienos vaikas nemiega ar neklauso ax.gif tiesa, maniškis irgi maminukas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif
Mamukai, please, nekaitaliokit avatarų, bo aš su savo regimąja atmintimi paskui žmones pametu blush2.gif Lendros varna šokinėjanti dingo, va ir Liuksus žmogeliuko nebėr... Atjauskit seną žmogų biggrin.gif
O dėl tolimesnio bendravimo, tai gal keliaujam į bendraamžių kampelį. Tel peržiūrėjau, tai prie spaliukų ir rugsėjo ir lapkričio zuikiai renkasi. Gal ir daugiau bendraminčių atsirastų g.gif

O mes praleidom dar vfieną košmarišką naktį doh.gif Tai jau pirmą miegelį dabar pamiegojom abu kartu, nes mamka nepajėgė atsispirti ax.gif

Atsakyti
Labas, mamos.
Kaip rasiau maniskis serga, sedziu apsnargliota, apsisiota doh.gif , klausom muzikos ax.gif . turi temp. - negaliu ismatuoti doh.gif , nevalgo, nenori gert, kosti, sloga... Nu vienzo- serga verysad.gif

As UZ tema, nes man patinka su jumis bendraut ir jus esate musu internetiniai draugai 4u.gif Gal Liuksus kur nors ja sukurtu? thumbup.gif Nors gal galima ir testi paskui : tipo metukai ir menuo, pasiekimai? g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif uz savaiteles ir mes istosim i Jusu gretas smile.gif na ir lekia laikas smile.gif
Atsakyti
Labas, mamytes! biggrin.gif
Uzuojauta, serganciu vaikuciu mamytems wub.gif .Nera blogiau, kai mazyliai serga doh.gif . Maniskiai dar vis sloguoja, bet blogiausia jau praeity.
Mums irgi labai gera su jumis, smagu skaityti, smagu pasisakyti, suzinoti, kaip kitoms sekasi mirksiukas.gif . As taip pat, kad bendrautumem toliau. Gal kuri aktyvesne mamyte ras iseiti? blush2.gif
Sekmes visiems biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2008 09 19, 11:41)
Labas, mamytes! biggrin.gif
Uzuojauta, serganciu vaikuciu mamytems wub.gif .Nera blogiau, kai mazyliai serga doh.gif . Maniskiai dar vis sloguoja, bet blogiausia jau praeity.
Mums irgi labai gera su jumis, smagu skaityti, smagu pasisakyti, suzinoti, kaip kitoms sekasi mirksiukas.gif . As taip pat, kad bendrautumem toliau. Gal kuri aktyvesne mamyte ras iseiti? blush2.gif
Sekmes visiems biggrin.gif



ati ateikit pas mus spaliukus smile.gif

mes ten labai smagiai bendraujam ...ir pasipysktam ir pasidziaugiam, ir meetus daznai darom wink.gif
Atsakyti
mamytes pas mus siandien stebuklas ivyko abu ismiegojom iki 11 val,tai taip pailsejau,jau seniai svajojau apie toky poilsy,turbut kad toks oras smile.gif
pas mus slogyte vis dar laikosi,bet lyg ir nieko blogo

o jums mamytes linkiu istvermes ir ligoniukams sveikatytes
Atsakyti
Oi, dar pamirsau pasiteirauti, ka duodat savo pypliukams nuo kosulio, jei temperaturos nera? g.gif As tai daviau medaus paciulpti...
Atsakyti
QUOTE(pelkių Monas @ 2008 09 19, 10:15)
Labas, mamos.
Kaip rasiau maniskis serga, sedziu apsnargliota, apsisiota doh.gif , klausom muzikos ax.gif . turi temp. - negaliu ismatuoti doh.gif , nevalgo, nenori gert, kosti, sloga... Nu vienzo- serga verysad.gif

As UZ tema, nes man patinka su jumis bendraut ir jus esate musu internetiniai draugai 4u.gif Gal Liuksus kur nors ja sukurtu? thumbup.gif  Nors gal galima ir testi paskui : tipo metukai ir menuo, pasiekimai? g.gif

as UZ

13 menesiu

1 metukai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirasevindik: 19 rugsėjo 2008 - 14:19
sveiki sveiki group.gif na mums jau dantukas pasirodė clap.gif clap.gif clap.gif nors dar tik trečiasis, bet labai smagu ax.gif manau ir ketvirtasis per kokį mėnesiuką pasirodys 4u.gif nes su mūsų tempaqis, tai... blush2.gif
dar dėl tų batukų namuose norėjau pasisakyti, nes kažkuri mamytė teiravosi mirksiukas.gif mes tai neavėdavom namie, bet pasirodėm gydytojai, kuri liepė būtinai nešiot, nes mes stypčiojam ant galų pirštų ir dėl to tipo įsitempia blauzdos raumenukai, o vėliau dėl to gali skaudėt kojytes. be to, kad tinkamai formuotųsi pėda. žodžiu aš maudavau tik kojinytes su stabžiukais, bet dabar aunu ir basutes 4u.gif nors kaip ir mūsų, mamaų, taip ir gydytojų šiuo klausimu nėra vieningos nuomonės schmoll.gif
Atsakyti
Bendraamžių temelių daug, dauguma mėnesiuose sulindę, bet man pvz. su jumis patiko labiau bendrauti nei rugsėjinukų puslapiuke, tai ir bendravau, o prie kitų mėnesių nesijungsiu, nes jau mamos nuo senokai susibendravusios, dauguma uo nėštukių laikų.
mes kai kurios irgi nuo senai, taigi mielai bendraučiau ir toliau, bet jei kursim savo temą, nesvarbu kur, ar bendraminčiuose, ar bendraamžiuose, ar 1-3m. puslapiuke, tik susitarkim, nes jau kitą savaitėlę pradėsim skirstytis blush2.gif
čia aš savo poziciją išsakiau ir tiek blush2.gif
jei kas kurs temą parašykit į až, kur ji bus, jei norėsit, kad sukurčiau, galėsiu ir aš tai padaryti, juk čia visai nesunku 4u.gif

maniškis irgi dar sloguoja ir užkimęs, aš pati irgi vos prašneku, nes mokykloje labai sušalau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liuksus: 19 rugsėjo 2008 - 20:05