Įkraunama...
Įkraunama...

11 mėnuo

QUOTE(mirasevindik @ 2008 09 17, 14:07)
laba diena.

na sianakt pamiegojau daugiau nei vakar  thumbup.gif o lasiuku specialiu dar neskubu lasinti, gal greit praeis  g.gif  nes sunus slogavo, o po 2 dienu jau nebe



na gal tik siaip virusiukas, gal tikrai greit praeis. maniskis tai nei tapkyciu nori nei koinyciu doh.gif iskart nusitempia nuo kojyciu ir nieko padaryt negaliu. tik nusisuk, tai iskart viena kur uzmeta doh.gif bigsmile.gif
Atsakyti
visiems ligoniukams sveikatytes smile.gif

imetu musu kristynu nuotraukyte

user posted image
Atsakyti
sveikos, na kas cia dabar jums su tom slogytem g.gif kad neprisisneciau tik, bet maniske ne nera jos turejusi, temperaturos tik 1 karta turejo ir tai tik 1 diena (as sirgau ir uzsikrete, matyt g.gif ) kai buvo 5 menesiu... galiu tik isivaizduot, kaip baisu, kai vaikiukai serga verysad.gif laikykites ir sveikit greiciau 4u.gif
Atsakyti
gudytejol thumbup.gif ir sunus koks jau didelis 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes.
As cia naujoke todel kartais daugiau skaitau, ka jus rasot, o ne rasau. Vis drovu prisijungti prie pokalbio 4u.gif
Mano mergytei rugsejo 9 suejo 11 menesiu. Dziaugiuosi, kad taip augam greitai ir vis viliuosi, kad su laiku bus vis lengviau rolleyes.gif Pas mus ji mamyciuke. Man jos kartais taip per daug buna, kad atrodo pati imsiu cypt is nevilties. Visur visur visur turi buti salia manes, iskaitant net dusa ir tuoaleta... Ziauru doh.gif niekad besilaukdama negalvojau, kad bus butent taip, nes net dabar nemanau. jog tai norma. Bet detis nera kur... mirksiukas.gif
Skaitau, kaip jus giriates savo vaikiukais ir siek tiek pavydas griauzia mirksiukas.gif Maniske nei vieno zodelio normalaus nesako, dar nevaiksto ir tas "stovejimas" nesilaikant uz baldu greiciau imitacija stovejimo blink.gif Maniau tokio amziaus pupa jau vaikscios, o daba ciut pastovi ir griuna su baisiausiu skandalu biggrin.gif Ir dar tik pries pora dienu sulaukem dvieju virsutiniu dantuku, nors apatiniai septyniu menesiu isdygo...
Gal as cia is savo to vaiko per daug noriu verysad.gif Nors is esmes tai man ji gali dar metus tik sliauziot, bet del dievo meiles, kad bent penkiom minutem be manes galetu savarankiskai pazaisti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija.V @ 2008 09 18, 15:44)
Sveikos mamytes.
As cia naujoke todel kartais daugiau skaitau, ka jus rasot, o ne rasau. Vis drovu prisijungti prie pokalbio  4u.gif
Mano mergytei rugsejo 9 suejo 11 menesiu. Dziaugiuosi, kad taip augam greitai ir vis viliuosi, kad su laiku bus vis lengviau  rolleyes.gif  Pas mus ji mamyciuke. Man jos kartais taip per daug buna, kad atrodo pati imsiu cypt is nevilties. Visur visur visur turi buti salia manes, iskaitant net dusa ir tuoaleta... Ziauru  doh.gif  niekad besilaukdama negalvojau, kad bus butent taip, nes net dabar nemanau. jog tai norma. Bet detis nera kur...  mirksiukas.gif
Skaitau, kaip jus giriates savo vaikiukais ir siek tiek pavydas griauzia  mirksiukas.gif  Maniske nei vieno zodelio normalaus nesako, dar nevaiksto ir tas "stovejimas" nesilaikant uz baldu greiciau imitacija stovejimo blink.gif  Maniau tokio amziaus pupa jau vaikscios, o daba ciut pastovi ir griuna su baisiausiu skandalu  biggrin.gif  Ir dar tik pries pora dienu sulaukem dvieju virsutiniu dantuku, nors apatiniai septyniu menesiu isdygo...
Gal as cia is savo to vaiko per daug noriu  verysad.gif  Nors is esmes tai man ji gali dar metus tik sliauziot, bet del dievo meiles, kad bent penkiom minutem be manes galetu savarankiskai pazaisti  biggrin.gif

Sveika prisijungusi smile.gif
zinok su mano bernuleziu lygiai tas pats,visur salia ir net vakare einu i dusa ir jis kartu nesvarbu kad yra tetis ir brolis,jeigu nesivedu rekia uz duru,beje mes ir" oziuka" ne maza turim,jei ko negauna suspaudzia kumstukus ir prasideda dainos biggrin.gif ,na musu jau vaiksto gerai,kalba savo kalba,turim septynis dantis,bet siaip yra zyzlys,naktis reta kuri buna kad nereiketu keltis,o keliuosi kartais ir 10-15 kartu,nu vienu zodziu vyrui ir sakau as jau pavargau nuo visu puodu,kambariu tvarkymo ir t.t,bet praeina depresija vel gerai,bet jau noriu i darba tongue.gif

o tu tik nepergyvenk kiekvienas vaikas auga skirtingai,ateis laikas prades ir vaikscioti ir dantukai dygti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija.V @ 2008 09 18, 13:44)
Sveikos mamytes.
As cia naujoke todel kartais daugiau skaitau, ka jus rasot, o ne rasau. Vis drovu prisijungti prie pokalbio  4u.gif
Mano mergytei rugsejo 9 suejo 11 menesiu. Dziaugiuosi, kad taip augam greitai ir vis viliuosi, kad su laiku bus vis lengviau  rolleyes.gif  Pas mus ji mamyciuke. Man jos kartais taip per daug buna, kad atrodo pati imsiu cypt is nevilties. Visur visur visur turi buti salia manes, iskaitant net dusa ir tuoaleta... Ziauru  doh.gif  niekad besilaukdama negalvojau, kad bus butent taip, nes net dabar nemanau. jog tai norma. Bet detis nera kur...  mirksiukas.gif
Skaitau, kaip jus giriates savo vaikiukais ir siek tiek pavydas griauzia  mirksiukas.gif  Maniske nei vieno zodelio normalaus nesako, dar nevaiksto ir tas "stovejimas" nesilaikant uz baldu greiciau imitacija stovejimo blink.gif  Maniau tokio amziaus pupa jau vaikscios, o daba ciut pastovi ir griuna su baisiausiu skandalu  biggrin.gif  Ir dar tik pries pora dienu sulaukem dvieju virsutiniu dantuku, nors apatiniai septyniu menesiu isdygo...
Gal as cia is savo to vaiko per daug noriu  verysad.gif  Nors is esmes tai man ji gali dar metus tik sliauziot, bet del dievo meiles, kad bent penkiom minutem be manes galetu savarankiskai pazaisti  biggrin.gif


labas ir sveika prisijungusi 4u.gif
maniske lygiai taip pat tikrai niekur manes nepalieka anei sekundei o mes netgi tevelio neturime kuris nors minutei uzimtu dukryte. vargstu viena, kartais irgi nervai ima kad visur is paskos, bet jug nebus taip visa gyvenima hihihi.gif manoji isvis dantu neturi ir net nepastovi viena tik kur nors isikabinusi, taip kad nesijaudink ir viskas bus gerai bigsmile.gif manau mes cia ir esame, kad viena kitai patartume, paguostume ir t.t. bent jau man tai tikrai geriau buna kai issisakau o kitos paguodzia ir pataria ax.gif blush2.gif wub.gif
Atsakyti
Labas,mamos.
Na maniskis kad ir moka vaiksciot, bet namie tai butinai turi mane matyt, valgyt darau tik kai vyras namie, nes virtuvej net nesidairo i sonus, o is karto kimba i koja ir kelia rankas aukstyn - IMK GREICIAU, NEZIOPSOK mirksiukas.gif Bet anksciau buvo dar blogiau doh.gif , pakentekit gal koki menesiuka, isaugs 4u.gif

Turim sveciu, po 2 paru jau visi draugai, begioja ir duksta ir aisku visi sergam verysad.gif 5 zmones serga snargliu doh.gif , na tikiuosi nepaskesim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mirasevindik @ 2008 09 18, 15:38)
labas ir sveika prisijungusi  4u.gif
maniske lygiai taip pat tikrai niekur manes nepalieka anei sekundei o mes netgi tevelio neturime kuris nors minutei uzimtu dukryte. vargstu viena, kartais irgi nervai ima kad visur is paskos, bet jug nebus taip visa gyvenima hihihi.gif manoji isvis dantu neturi ir net nepastovi viena tik kur nors isikabinusi, taip kad nesijaudink ir viskas bus gerai  bigsmile.gif manau mes cia ir esame, kad viena kitai patartume, paguostume ir t.t. bent jau man tai tikrai geriau buna kai issisakau o kitos paguodzia ir pataria  ax.gif  blush2.gif  wub.gif

ko gero visi tokio amziaus vaikai mamytukai, o as galvojau kad tik maniskis manes is akiu nepaleidzia ir neduok dieve nakti isgirs kad mama i toleta isejo tai jau taip kakaryne atidaro lotuliukas.gif o del blogos nuotaikos tai kartais ir man atrodo kad viskas nervai nebeatlaikys verysad.gif bet gerai kad tada nors supermama yra, pasiskaitai patarimu,pabendrauji ir lengviau pasidaro gossip.gif
Atsakyti
labas vakarėlės
Šaunu, kad mūsų gretos prasiplėtė 4u.gif
Jo, pasirodo dauguma čia mamyčiukų biggrin.gif Nors lauke tai nea schmoll.gif Varo kuo greičiau ir kuo toliau. Mamos kaip ir nėra blink.gif
O paskutines dvi naktis tai miegojom košmariškai. Taip per miegus verkė, kad nei nuramint, nei pažadint negalėjau doh.gif Šianakt be verkimo miegojo 4 val., ir tas pačias beveik visą` laiką su mama burnoj. Tai jaučiuosi kaip maišu trenkta blush2.gif
Man kai būna labai negera, imu vaikį ir į lauką. Ir nuo namų šiek tiek pailsiu, ir vaikis į kelnes nesikabina. O jei dar iš dičkių kuris lauke būna, tai vaikį gaudo, o aš ką nors kieme pasitvarkau rolleyes.gif

Žodžiu, laikomės visos kaip galim. Ir taip greitai tie zuikiai auga, tuoj bus atvirkščiai - be tėvų kur nors nulįsti biggrin.gif Dar pačios turbūt gerai pamenat tuos laikus mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki visi mamukai, kur mes besikalbesim kai atsvesim metukus 4u.gif mums ta svente uz 2 savaicu, tikrai tas laikas taip greitai bega.

na ka, o pas mus nieko daug naujo. 8 dantukai, vaikstom vis daugiau ir tvirciau, bet atsistoja tik isikibus i lova ar i kede, pati nea, kiti maciau vaikuciai graziai su rankytem i grindis atsiremia, uzpakaliuka vykst i virsu ir stovi, maniske tai nea schmoll.gif bando kalbeti labai daug, visi gyvuneliai 'gogo' arba 'keke' (atseit kre kre biggrin.gif ), moka ladutes ploti, vyru vyru kose daryti, zino kur batai kur kojines ir kur lempa sveicia bigsmile.gif o kate kieme kaimynu tai geriausias draugas bigsmile.gif taip pat mamyciukas, bet jau pripratau kartu i tulika ir i dusa doh.gif tik kartais tikrai norisi vienai pabuti rolleyes.gif naktys iki siol kosmariskos, jei reikia keltis kokius 5 kartus, tai cia vadinasi gerai miegojo unsure.gif

nu va, taip ir gyvenam 4u.gif
sekmes ir kantrybes visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mrs.ieva @ 2008 09 18, 21:00)
Sveiki visi mamukai, kur mes besikalbesim kai atsvesim metukus  4u.gif

manyčiau reikia temą bendraminčiuose suskurti ir ten pereiti kas bendravom nuo pradžių, tai ir toliau bendraukim bigsmile.gif
o dėl naktinių ėjimų į tuliką, tai tikrai atrodo, kad jis jaučia, aš labai tyliai eisiu jau, tik iki durų nueinu ir prasideda, ir visada taip doh.gif , tenka kentėti doh.gif
Atsakyti