Įkraunama...
Įkraunama...

11 mėnuo

labukas visoms
mano maziukas kazkur pasigavo basila,sloguoja, neramus,jau dvi paros kaip nemiegam kazkoks kosmaras namuose,jau tokia deprecija uzpuole kad nieko nenoriu,atsalo oras ir prasides ligos cool.gif
sveikatytes visiems vaikuciams,nes nieko ner baisiau kaip vaikas serga ir niekuo padeti jam negali
Atsakyti
Mums vakar išlindo 9 dantukas ir kelios dienos kai mojam rankyte sakom ATIA, o dabr viskam mojam: duris uždarom, ndaiktą padedam...
Atsakyti
sveikos mamytes,jau senokai cia ir bebuvau,kadangi padejau dirbti tai net ir nepajutau kaip sulaukeme 11 menesiuko.i ji atkeliavom su 4 dantukais,super ropodami ir vaiksciodami isikibe i rankute,ir aplink baldus.tiesa su kiekviena diena daromes vis labiau pasiute,ismokom lysti i visas spinteles tad is ju sluojam viska,kas tik po ranka,jau ir tecio kvepalus spejom sudauzyt,toks gudrus kad nebespeju paskui lakstyt,jei jau tylu tai ziurek kazka nutveres ir tyrineje doh.gif .na bet vis didejam,augam ir gudrejam,ka darysi.kolkas ismokom graziai sakyt agu,kaku,ar kuku,dabar ir kartoja vis tuos zodelius matyt jam patiko o senesnius ismoktus matyt primirso.va tokie mes kolkas.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paulauskaite @ 2008 09 14, 14:13)
sveikos mamytes,jau senokai cia ir bebuvau,kadangi padejau dirbti tai net ir nepajutau kaip sulaukeme 11 menesiuko.i ji atkeliavom su 4 dantukais,super ropodami ir vaiksciodami isikibe i rankute,ir aplink baldus.tiesa su kiekviena diena daromes vis labiau pasiute,ismokom lysti i visas spinteles tad is ju sluojam viska,kas tik po ranka,jau ir tecio kvepalus spejom sudauzyt,toks gudrus kad nebespeju paskui lakstyt,jei jau tylu tai ziurek kazka nutveres ir tyrineje doh.gif .na bet vis didejam,augam ir gudrejam,ka darysi.kolkas ismokom graziai sakyt agu,kaku,ar kuku,dabar ir kartoja vis tuos zodelius matyt jam patiko o senesnius ismoktus matyt primirso.va tokie mes kolkas.... 4u.gif

smagu, kad ne viena esu dirbanti jau, nes jau pasirodė, kad taip nebebūna, o pasirodo būna lotuliukas.gif
maniškis buvo susigalvojęs daužyti galvą kai pyksta ir duodavo bet kur, dabar jau taip nebeduoda, nes suprato, kad skauda rolleyes.gif , vis kai pamato mane sako mama ar kviečia mama wub.gif , nu taip smagu, kad net graudu darosi rolleyes.gif
vkar biskį pašalom, nes mama neįvertino oro žvarbumo, tai lyg sloga nori kabintis, tai nulėkiau vakar vakare ir batus su pašiltinimu nupirkau, nes kojos sušalo su batukais.
Atsakyti
sveiki visi smile.gif na mes jau žengiame po keletą žingsnelių patys thumbup.gif žinoma ne visada drąsiai, bet jau pusė darbo thumbup.gif esam aktyvūs, viską tyrinėjam, viskuo domimės, kišam nosytę ir ten kur nereikia, mokam gerai išsikovoti, ko norim, naktimis šiek tiek geriau miegam biggrin.gif tik su valgiu kažko nelabai draugaut norim doh.gif o šiaip viskas gerai ax.gif
Atsakyti
LABAS VISOMS MAMYTEMS IR JU DZIAUGSMELEMS 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Senai pasjus lankiausi , taip idomu paskaityti kas ko ismoko , saunuoliai jusu maziai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Na mes uz dvieju savaiciu iskeliausime i kita etapa , jau mums bus metukai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif , bet dar pasigirsime savo pasiekimais : daug " kalbame " tik neaisku kokia kalba lotuliukas.gif , jeigu as sakau kaip ji atsako teip , jeigu as sakau teip - ji kaip , ar specialiai ar taip iseina - neaisku schmoll.gif . Ismokome uzlipti ir nulipti nuo lovos , daaaaaaar truputi ir eisime pacios , labai mylime " sikpuoduka " lotuliukas.gif ypac jei gauname ka nors paskaityti ( paplesyti lotuliukas.gif ), valgome viska tik ne rukyta maista , labai mylime kitus lelius friends.gif ir savo seima , tustinam spinteles ir stalcius doh.gif , labai bijome karsto gyvatuko vonioje ir isilusio orkaites stiklo blink.gif , israuname mociutes cipciuko geles is vazoneliu , negalime gyventi be serejalo " MOTERYS MELUOJA GERIAU " viska metam ir sokam pogal jo muzika ( kazkokia hipnoze huh.gif huh.gif huh.gif ), labai nemegstame batu ypac kai juos reikia uzdeti doh.gif , jau daug geriau miegame , nors kartais si bei ta baisaus susapnuojame , turime 8 dantukus ir daug " oziuku " , viskas man man ir dar karta man , pastoviai su melynem ( ir vis kai buna pas mane ).
Sveikite kas sergate !!!!
Geros nakteles!!!!



Atsakyti
QUOTE(gudytejol @ 2008 09 14, 12:58)
labukas visoms
mano maziukas kazkur pasigavo basila,sloguoja, neramus,jau dvi paros kaip nemiegam kazkoks kosmaras namuose,jau tokia deprecija uzpuole kad nieko nenoriu,atsalo oras ir prasides ligos  cool.gif
sveikatytes visiems vaikuciams,nes nieko ner baisiau kaip vaikas serga ir niekuo padeti jam negali

pas mus lygiai tas pats doh.gif sloga baisi, nakti per valanda keliuosi kokia 20 kartu (gal ir daugiau) kosmaras verysad.gif
Atsakyti
Mano Lukutis taip pat pasigavo slogytes, tai taip sunku naktim. nes uzsikisa nosiukas ir prabunda nakti. oi kada tie vargeliai maziukams baigsis g.gif
Atsakyti
kaip laikosi musu visi sirgaliukai

Danieliui jau lyg ir geriau,nakty keliausi bet jau ramiau miegojo,o maniskis kieviena ryta ziuro "TELETABIUS",o spinteles sluoja irgi visas biggrin.gif

visiems sirgaliukams linkime greiciau pasveikti smile.gif
Atsakyti
laba diena mamytes 4u.gif

susirgom ir mes verysad.gif sianakt beveik akiu nesumerkiai. slogyte pasigavom, o is kur net nezinau, gal nuo brolio unsure.gif liuliukas bega upeliais verysad.gif
Atsakyti
kuriu vaikuciams sloga, tai iskart lasinkit juros vandens (gal net papylkit), tikrai padeda. as vakar palasinau, siandien jau iskart matosi kad geriau, taip nebega nosyte. ir net nereikejo naudot "atsiurbejo". nes siaip kai sloga anksciau buvo tai labai praverte.
Atsakyti
Labas vakarelis, mamytes! wub.gif
Jungiames vel prie jusu kompanijos, nes siandien suejo 11 men. thumbup.gif
Gero visoms vakarelio mirksiukas.gif ir ramios nakteles. biggrin.gif
Atsakyti