Įkraunama...
Įkraunama...

11 mėnuo

sveikos! mes jungiames prie jusu jau 4u.gif
jau ir as suku galva del pirmo gimtadienio...
sveria maniske dabar apie 9kg ir kazkiek gramu jau gal priaugo.. g.gif turi 8 dantukus, bet jau labai grauzia viska, tai gal ir daugiau greit bus, dar pati nevaiksto, bet prisilaikydama "ir sienom lipa" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lendra @ 2008 09 09, 18:56)
Na sako, kad miego problemos susitvarko kai sueina metukai g.gif , paziuresim, jau nedaug liko iki jubiliejaus tongue.gif
Maniskis miega bjauriai, tiesiog ... net zodziu pritrukau g.gif A, va. Kaip velniukai smalos kubile sokineja- maniskis taip elgiasi nakti blink.gif 
Gavom kakio atsakyma- kirminu nerasta thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif , po truputi praeina ir berimai smile.gif , ir zinot nuo ko bere?  NUO DANTU PASTOS.

Mamos, skaiciau kad po metuku, vaikai tampa konservatoriais t.y nenori ragaut nieko naujo? Ar tiesa?

Kur cypcius dingo? 4u.gif

o mnao vaikis ir buvo isbertas,as pradejau duoti Linex gerasias bakterijas,ir padeda,spuogiukai tikrai dingsta thumbup.gif
O kad jum kirminiuku nera tai irgi thumbup.gif
Atsakyti
mamytės o ar jūs mažiukams duodat kokių nors vitaminų? mirksiukas.gif mums gydytoja liepė gert ką nors, tai šiandien multivitaminų nusipirkom ax.gif įdomu, ar jūs ką nors naudojat? blush2.gif
Atsakyti
na va, matau kad ne vien mano vaikis pabertas... ir svarbiausia, kad valgo viska ta pati. net nzn. kas cia jam dabar pasidare schmoll.gif miegam naktimis prastai, kaip viena mama cia rase, kaip velniukas smalos kubile sokineja. ir dar verkia per miegus. turim slogyte kazkur pagave, tai nakti labai uzsikisa nosiukas, buna sunku prakvepuot. unsure.gif tai tenka Humer naudot, o kartasi net ir jis nepadeda schmoll.gif tai va taip mirksiukas.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

na maniskes tai neberia (tfu tfu tfu), o viatminu, tai kolkas tik aliejini vitamina D duodu.

jei nepaslaptis, tai ka planuojat dovanot savo vaikuciam pirmo gimtadienio proga? ax.gif
Atsakyti
sveikos, mamytės
Apie dovaną kol kas negalvojam g.gif
O vitaminų papildomų neduotu - maniškis labai mėgsta visokias uogas, vaisius, tai kol yra "vietinių", manau, kad vitaminų gauna

o vakar vakare jaunuolis kokį pokštą iškrėtė - susirado kieme vienintelę balutę. tokią mažytę visai lens.gif . Atsisėdo prie jos. Aš rami stebiu sau iš kokių 10 metų, nes pasitaškyti nedraudžiu. O jis iš balutės lapelius išsigraibė, apžiūrėjo ir taip greitai atsigulė ant pilvo ir sriūbtėlėjo blink.gif Kaimynui tai juoko daug buvo, o aš ir nežinojau kaip reaguoti. Dabar jau juokas ir mane ima ax.gif
Atsakyti
Labukas mamytes, aha cia geras klausimas ka dovanoti birthday.gif kazkaip net neisivaizduoju....
Maniske tai sian pietu kai krito miegot 3 val tai nors turejau laisvo laiko namus aptvarkyti mirksiukas.gif ploja.gif
Atsakyti
as tai ir neisivaizduoju ka cia dovanosim, o vat seneliu uzsiprasem supamo arkliuko smile.gif

o maniskis tai zinokit pradejo diena miegot viena karta apie 1,5 val ir viskas, ir pratempia dar iki kokiu 22 val. doh.gif
Atsakyti
Labukas, maze 11 tai cia normalu mano senai jau taip miega ir poto iki 22val istempia buna kad ir ilgiau.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimantina @ 2008 09 11, 11:36)
Labukas, maze 11 tai cia normalu mano senai jau taip miega ir poto iki 22val istempia buna kad ir ilgiau.. smile.gif


na maniskis anksciau tai visada du kartus po 1,5 val miegodavo, tai uztat dabar man ir keista kas cia pasidare. Man atrodo jie dar tokie mazuciai, turetu ilgiau miegoti diena. Na bet velniai nemate, nemiega tai nemiega diena, ....nu bet ir nakti jis labai blogai miega doh.gif
Atsakyti
Tai musu vaikai tada panasus smile.gif zinok maze 11 mano irgi blogai miega duodasi po visa lovyte skersai issilgai tai gerti nori kartais atrodo tik uzmigai ir vel keltis.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas, mamos.
Pakeiciau varda, dabar busiu pelkiu Monas 4u.gif tongue.gif
Del dovanos dar rimtai negalvojau, bet manau kad tai nebus nei zaislas, nei rubas g.gif Noriu, kad liktu atminciai jam kol uzaugs. Patiko atspaudai dengti sidabru ar auksu, bet nezinau ar cia daro? Reikia ieskot blush2.gif

mano krikstu tete, kai man buvo 5 metai padovanojo toki medzio paveiksla su pauksciuku ir mano nuotrauka thumbup.gif Tai paveikslas su manim taip ir keliauja thumbup.gif Man patinka kazkokios tokios dovanos toooookia proga thumbup.gif
Atsakyti