Įkraunama...
Įkraunama...

11 mėnuo

QUOTE(Andren @ 2008 09 07, 23:27)
Nu nevisi berniukai tinginiukai  biggrin.gif , nors mano ir drutas visas vyras bet jau senai vaiuksto ir lendros kiek zinau senokai tapu tapu.manu kiekvienam savo laikas

na, maniškis irgi jau senokai tapu tapu daro....
o dabar jau ir šaukia mama, mama wub.gif ir tai daro sąmoningai wub.gif
Atsakyti
Labas, mamos.
Na jau pradejau skaitinet apie pirmuosius gimtadienius 4u.gif *****, man kaip visada sekas ax.gif Visa vyro futbolo komanda zino kada sunui bus metukai, ir ta pacia diena ryte varzybos doh.gif , taip kad noriu - nenoriu o sveciu bus pilni namai blink.gif

norejau paklaust, kada pradesit ar jau duodat kepto maisto, pvz. keptu bulviu su kefyru? As daviau paragaut 2 gabalelius , labai patiko, bet ar galima? Ka raso protingose knygose?

Na as saldainiais dar nevaisinau, bet sugebejo pats pasivaisint, tai aisku kad skanu lotuliukas.gif , o ledu istirpusiu daviau vasara paragaut, tai paskui jau man ju neleido valgyt NIEKADA, tipo duok greiciau ir man, ar nematai kaip karsta, taigi atsigaivint reikia lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Dabar labai pamego sokti, isgirsta muzika ir tupcioja, o sededamas - sokineja. Juokinga thumbup.gif , na ir dar pagaliau pamilo savo meskinus, tampo, myluoja, kandzioja nosi thumbup.gif , nes jau galvojau kad su minkstais zaislais visiskai nezais.
Atsakyti
labas mamos. esu naujokė forume, tikiuosi,kad priimsit į savo gretas ir pasidalinsime patyrimais. mano kleckui jau už savaitės bus 1 metukai 4u.gif bet dar kol kas esame 11mėn ir dar galiu apie jį papasakoti. vaikščioti pradėjom anksti 10mėn, valgom gerai(lb gerai), naktį dar keliamės gerti mišinuką. šiaip jau pratinu prie mūsų maisto, aišku visko neduodu, bet po truputį...bet naktim neramus yra, vartosi, zirzia, kitą kartą turiu vos ne visą naktį prasupti, tai ir pačiai ne koks poilsis. na gal pradžiai tiek , vėliau įsijungsiu į kitas forumo temas. iki
Atsakyti
sveikutes,senai jau buvau prisijungus vis kazkaip laiko nera smile.gif as ir vis pagalvoju apie ta pirma gamtadieni thumbup.gif o as tai duodu keptu bulviu su pienu arba saltibarsciais labai megsta mano mergina smile.gif
Atsakyti
sveika prisijungus, gutės 4u.gif

Mes irgi visai ne tinginukai schmoll.gif Bėgiojam kaip pasiutę, pradėjom vios sulaukę 9 mėn ax.gif Tik jau su kitais mokslais sunkoka - kalbėti ką nors ar dar ką pasimokinti nėr kada - reikia labai daug kur nubėgti, paimti ir pan. Sportininkas fitness3.gif

Buvom šiandien pas gydytoją, tai sveriam 8,9 kg, o ūgis 71 cm. Tai nė kiek nepailgėjom g.gif O gydytoja pasikeitus, nes senoji irgi leliukų užsimanė, tai naujoji kažkokia ne tokia schmoll.gif Turbūt reiks persirašyti pas kitą g.gif

Oi, o Sedaliją ir mes bandėm, bet efektas buvo panašus kaip ir Ksėnai, tai daugiau ir neduodam irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(la_bamba @ 2008 09 08, 15:44)
sveika prisijungus, gutės  4u.gif

Mes irgi visai ne tinginukai  schmoll.gif Bėgiojam kaip pasiutę, pradėjom vios sulaukę 9 mėn  ax.gif Tik jau su kitais mokslais sunkoka - kalbėti ką nors ar dar ką pasimokinti nėr kada - reikia labai daug kur nubėgti, paimti ir pan. Sportininkas  fitness3.gif

Buvom šiandien pas gydytoją, tai sveriam 8,9 kg, o ūgis 71 cm. Tai nė kiek nepailgėjom  g.gif O gydytoja pasikeitus, nes senoji irgi leliukų užsimanė, tai naujoji kažkokia ne tokia  schmoll.gif Turbūt reiks persirašyti pas kitą  g.gif

Oi, o Sedaliją ir mes bandėm, bet efektas buvo panašus kaip ir Ksėnai, tai daugiau ir neduodam  irnesakyk.gif

ačiū, kad atkreipėt dėmesį smile.gif mes tai 11kg sveriam, nors tiek neatrodo, matyt į raumenis eina, gydytoja irgi stebisi iš kur toks svoris, o sedalia tai nieko nepadeda jau kiek daviau ir nieko, šiaip lb kapriznas yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(la_bamba @ 2008 09 08, 15:44)
sveika prisijungus, gutės  4u.gif

Mes irgi visai ne tinginukai  schmoll.gif Bėgiojam kaip pasiutę, pradėjom vios sulaukę 9 mėn  ax.gif Tik jau su kitais mokslais sunkoka - kalbėti ką nors ar dar ką pasimokinti nėr kada - reikia labai daug kur nubėgti, paimti ir pan. Sportininkas  fitness3.gif

Buvom šiandien pas gydytoją, tai sveriam 8,9 kg, o ūgis 71 cm. Tai nė kiek nepailgėjom  g.gif O gydytoja pasikeitus, nes senoji irgi leliukų užsimanė, tai naujoji kažkokia ne tokia  schmoll.gif Turbūt reiks persirašyti pas kitą  g.gif

Oi, o Sedaliją ir mes bandėm, bet efektas buvo panašus kaip ir Ksėnai, tai daugiau ir neduodam  irnesakyk.gif


Sveikos mamytes, nu va pasirodo ir daugiau berniuku yra bistruoliu netinginiuku biggrin.gif ,mano ir negaliu pasakyti , kad labai daug kalba, dukra buvo kalbesne tokio amziau unsure.gif , buna kad uzeina bando daug sakyti mama samoningai, agaga (arkliukas) ate pasako, nu kai valgyti nori tai saukia mamam lotuliukas.gif neuztildysi, bet daugiau skeidzia garsus kai psakau masina tai burzge, katyte mau mau, o kai parsiukas tai bando krukseti biggrin.gif Judame daug bet svoris mums schmoll.gif nekrenta , jau vos pakeliu doh.gif , apie 15kg (tiksliau kai bus metukai suzinosime), o ugis matavome namie tai 87cm, drutas vyras.miegame tai mes labai gerai diena du kartus vakare anksti gulames ir ryte iki 8val visada ismiegame (su pasivalgymais Mp blush2.gif nakti),bet kad nenori imti normalaus maisto vos isiulau sukramto ir viskas veee doh.gif .Pas mus beda dabartine su valgymu, mazesnis valge geriau nespjaudavo, o dabar siaubas.Labai megsta bananus viena tai nemirksedamas suvalgo smile.gif , kartais net du. sekmes
Atsakyti
su maistu jiems tikriausiai kaip kada nes man leliukas puikiai valge, nespedavau kisti. O dabar megsta isspjauti su rankom mosikuotis kad maitinimas tapo cirku biggrin.gif
lakstom gerai ir anksti pradejom, kalbam labai daug bet pauksciu kalba. sako viena zodi TETIS ir samoningai, neskaitant ate o visi gyvunai yra au au thumbup.gif
Sekmadieni kasem bulves tai iskniso vagas buvo sirdis atsigavusi ir sensacija kad nekiso zemiu i burnyte. Gal susiprotes, nes jau pavargau begioti is paskos smile.gif
Laukiam tu metuku ir nezinom kaip cia juos pazymeti g.gif g.gif g.gif
noreciau gal namie bet mazai vietos visiems norintiems pasveikinti smile.gif
Atsakyti
Laba visoms ir toms kurios prisijunge prie musu 4u.gif
Na senai buvau uzsukus cia,kazkaip mazyli nebeleidzia sedet prie kompo lotuliukas.gif ,o vakar ir sloga atsirado,tai diena piktas kaip velniukas buv,o siendien jau 37temp doh.gif ,prasideda ligos ligeles,negaliu pakest as ju doh.gif ,o dar ir su savo pirmokeliu prisedu prie knygu,tai isvis spek suktis doh.gif
O del maistelio,tai irig kaip jau buname sotus tai kisa rankyte i burnyte ir muzojsi visas,spajuna atgal lotuliukas.gif doh.gif
La_bamba,o mes sveriam 9,1kg ir ugos musu 72cm.panasus esame i jus mirksiukas.gif
Sedalija as tai duodu,ir nezinau man atrodo kad padeda,o gal jau man tik atrodo kad kazkiek geriau miega rolleyes.gif
Atsakyti
maniskis tai irgi daug laksto, sako teti teti, kartais mama, o daugiau tai pauksciu kalba smile.gif Ismoko sokti, juokingai tupcioja. Taip pat ismoko uzlipti ir nulipti nuo sofos. Labai megsta zaisti gaudyniu ir slepyniu, o surades labai juokiasi. Musu ugis apie 76 cm, svoris apie 10,5 kg
Atsakyti
sveiki visi smile.gif mes šiandien irgi pas gydytoją buvom, tai sveriam 10.600, o ūgis 74 ax.gif žodžiu, nedidukai, bet gana gryni biggrin.gif o šiaip galiu dar pasigirti, kad šiek tiek ramiau naktimis miega thumbup.gif o man tai didžiulis pasiekimas thumbup.gif tikiuosi neprisišnekėsiu blush2.gif
Atsakyti
Na sako, kad miego problemos susitvarko kai sueina metukai g.gif , paziuresim, jau nedaug liko iki jubiliejaus tongue.gif
Maniskis miega bjauriai, tiesiog ... net zodziu pritrukau g.gif A, va. Kaip velniukai smalos kubile sokineja- maniskis taip elgiasi nakti blink.gif
Gavom kakio atsakyma- kirminu nerasta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , po truputi praeina ir berimai smile.gif , ir zinot nuo ko bere? NUO DANTU PASTOS.

Mamos, skaiciau kad po metuku, vaikai tampa konservatoriais t.y nenori ragaut nieko naujo? Ar tiesa?

Kur cypcius dingo? 4u.gif
Atsakyti