Įkraunama...
Įkraunama...

11 mėnuo

Sveikos mamytes,
Ksena man irig drauge dave pabandyt sedalijos nes nebegaliu kaip atsibodo keltis naktimis po n kartu doh.gif ,ji irig dave puses metu vaikui sio sirupo.Ir man patare duot ryte ir vakare po puse saukstuko,bet as kazkaip tik vakare suduodu ax.gif
O del kirmeliu tai kaku ima tyrimui,mums ne karta darzeli liepe atnest tongue.gif ,nes bendrai darzelije kazkaip tykrindavo biggrin.gif ,ir nereikdavo lakstyt pavieniui smile.gif
Oi oi kaip greit tas gimtadienis ateis,jau nebedaug laiko liko,taip greit prabego tas laikas,kad net sunku patiket doh.gif verysad.gif
maze11,smagu giedeti kad sveikstat 4u.gif
lendrasaunuolis mazylis lotuliukas.gif thumbup.gif
Na geros nakteles 4u.gif
Atsakyti
Labas dar karta mirksiukas.gif maze11 kaip gerai kad mažiukui viskas gerai,labai labai džiaugiosiu už jus thumbup.gif
O mano mažiukas šiandien visai nenori su miegeliu dragauti, ryte pamiegojo gal 40 min. o veliau po pietu visada paguldau antram miegeliui ir paty kartais pasnaudžiu. Na ir ką jus manote ne už ką nenorejo miegoti. Aš jau pradejau galvoti gal tas Sedalijos sirupas toki šalutinį poveikį duoda,kad vaikas negali užmigti? g.gif Na žiūresiu kaip bus nakty blink.gif Jau ir vyras į darbą pradejo veluoti todėl kad negirdi žadintuvo ir pramiega, mažiukas visai neduoda ramiau mieguoti.Tokie va reikaliukai.
Linkiu visoms gero savaitgalio 4u.gif O dar ir orai turetu geri buti tai gerai visos pailsiekit .
Papildyta:
Pamiršau pasakyti su mano kompu kažkas yra.Pavizdžiui rašau o jis staiga tik bac ir ekranas jodas. Bet pats kompas dirba tik monitorius užgesta. Tikriasia reikės nešti taisyti, tai aš neisivaizduoju kaip aš be kompjuterio nors ir trumpam blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 05 rugsėjo 2008 - 20:56
sveiki visi smile.gif šiaip Ksėna skaito mano mintis, nes svarsčiau, kad reiktų jūsų paklaust, ką galvojat vaikučių pirmajam gimtadieniui g.gif skaitau, ogi jau užduotas toks klausimas thumbup.gif aš kažko ypatingo neplanuoju, bet visvien kžką daryt reiks g.gif be to, nemažai idėjų ir žaidimų panaudojau krikštynoms ax.gif
na o mes irgi ypatingų pasiekimų neturime schmoll.gif tiesa, praėjusią naktį pirmą kartą išmiegojo savo lovytėje iki 7 val ryto thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir tik vieną kartą reikėjo atsikėlus soskę paduot thumbup.gif
Atsakyti
laba diena mamytes 4u.gif mes jau ir cia, va aplenkiau raganiauskiene kuri taip pat cia raso sia minute hihihi.gif . nieko naujo nemokam ir be dantu vis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirasevindik: 06 rugsėjo 2008 - 12:20
labas visoms mamytes, mes jau atkeliavom pas jus. siandien mums jau 11 menesiuku bigsmile.gif musu pasiekimai, labai soka pagal muzika, yahoo.gif ploja katutes, ploja.gif sako buuu ir braukia su pirstuku per lupytes. moka "virti" kose, sako ate, teti, mama retokai tik reikalui esant, baba, nuu nu nu, dar moka daryt. nono.gif isikabines biski vaiksto, bet labiau teikiam pirmenybe keturiom ropot bigsmile.gif kartais duoda pa, bet kartu dar ir liezuvi kisa, o po to laizosi tipo ragauja doh.gif dantukai vis dar tik du unsure.gif dar labai patinka fotkintis, tik pamato fotika is kart "ismeta" cyza ir laukia photo.gif tai va, bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mirasevindik @ 2008 09 06, 13:19)
laba diena mamytes  4u.gif  mes jau ir cia, va aplenkiau raganiauskiene kuri taip pat cia raso sia minute hihihi.gif . nieko naujo nemokam ir be dantu vis  ax.gif




na matai merginos kruopstesnes, o vaikinai nerangiukai, todel ir aplenket mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, o mes, kaip zinia, ilgai net stotis nebandem, labai daug ropojo ir tiek biggrin.gif pries 3 savaites PAGALIAU ismoko atsistoti, o po keliu dieneliu ir zingsniuoti pradejo i baldus isikibusi arba stumduka pasiemusi bigsmile.gif taip pat, kaip mamos minejo, megsta sokti ir mus juokinti lotuliukas.gif toks jau amzius, sneka tuos pacius zodelius, ploja, ate ate daro jau seniai smile.gif labai pasiilgsta tecio (jis grizta paskutiniu metu tik savaitgaliais), apsikabina kakla ir nepaleidzia...
del gimtadienio... tai as kviesiu drauges su leliukais (apie 6 seimos), papuosiu graziai kambari, gros vaikiskos daineles, bus burbulai, puse svetaines skirsim vaiku zaidimo aikstelei, pridesim ten daug zaislu. sveciams paruosiu uzkandziu, sumustinuku, jokio alkoholio...vaikams pienisku kokteiliu, jogurtuku, cia dar sugalvot reikia g.gif aisku, butinai grazus tortas bus smile.gif pora valandeliu paduksim, pasoksim, paskui leliukai isgrius kas sau biggrin.gif tai va tokie planai, o kaip pavyks dar nezinau... uzsakiau pakvietimus, tikiuosi greitai gausiu, nes jau reiktu juos issiusti sveciams.
Atsakyti
Sveikutes mirasvendik,raganauskienė ir premium mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės ir mažyliai
Atkeliaujam ir mes pas jus.

Pasiekimai vis dar tie patys:
Gerai vaikštom ir bėgiojam, mokam atsitūpti, paimti smulkius daiktelius ir įsikišti į burną blush2.gif
Turim 8 dantukus biggrin.gif
Valgom vidutiniškai, naktim miegam prastai verysad.gif
Mokam "burbutį"
Kalba tik savo kalba unsure.gif

O savaitgalį praleidom prie jūros, tai pailsėjom ir mes, ir vaikis. Tik paleisk kopose ir gaudyt, kad kur "nenugrybautų", bet jokių ašarų ar pykčio schmoll.gif
Braidėm jūroje, tik vandeniukas šaltas buvo ax.gif
Labai patiko delfinariume delfinų pasirodymas thumbup.gif Pirmą kartą vaikas dėmesį taip buvo sukoncentravęs į vieną dalyką

O čia jau žiūriu mamytės gimtadienius planuoja g.gif Kažkaip dar ent negalvojau blush2.gif Nieko, pasiskaitysiu, ką jūs galvojate ir nusikopijuosiu nuo jūsų blush2.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis mamytės. Labutis la_bamba 4u.gif Kaip smagu kad gerai pailsiejot thumbup.gif Aš irgi ir vėl prie jūros noriu rolleyes.gif
O mano mažiukas jau visai mane iš proto nusivaris doh.gif šiandien ir vėl dienos metu nenorejo miegoti. Va jums ir Sedlijos sirupas miegui gerinti. Toks įspudis kad jis dar blogiau miega ir užmiega kai pradejau Sedalijos duoti g.gif Tikrai kolkas nejaučiu poveikio (geriam jau trys dienas) net dar blogiau pasidare. Gal toks šalutinis poveikis,kada pripras ir miegos geriau. Bet kažkodėl abejojiu.
Mamytės noriu pranęšti kad kaikuriam laikui dingsiu iš eterio. Liksiu be kompo, jau rašiau kad fokusus rodo,tai nuvęšiu į taisyklą. Neisivaizduoju kaip aš gyvensiu nors ir neilgai be interneto. blink.gif
Atia mamytės ir labai lauksiu kada galėsiu ir vėl su jumis bendrauti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiauskiene @ 2008 09 06, 14:05)
na matai merginos kruopstesnes, o vaikinai nerangiukai, todel ir aplenket  mirksiukas.gif

Nu nevisi berniukai tinginiukai biggrin.gif , nors mano ir drutas visas vyras bet jau senai vaiuksto ir lendros kiek zinau senokai tapu tapu.manu kiekvienam savo laikas ateina,Tik kelinta naktis prastai miegame kaltinu 4krumini dantuka verysad.gif .o deina tai labai prakaituojame, gal kad druti esame , po namus vien su sauskelnem vaikstome doh.gif >labai megta maniskis kopijuoti sese, ji lipa ar ka daro ir mazasis bando su piktumu jei neiseina biggrin.gif .ir dabar labai megta su kamuoliu zaisti, rodo ir sako bum bum. Musi pirmasis gimtadienis ir arteja, bet dar nesugalvojom kaip cia pazymeti g.gif ,aisku tortas bus, o saldainiu ne nes mes ju nevalgome (as neduodu) blush2.gif .sekmes
Atsakyti
QUOTE(Andren @ 2008 09 07, 21:27)
Musi pirmasis gimtadienis ir arteja, bet dar nesugalvojom kaip cia pazymeti g.gif ,aisku tortas bus, o saldainiu ne nes mes ju nevalgome (as neduodu) blush2.gif .sekmes

o tortus valgote? biggrin.gif juk tortas irgi bus daugiau vyresniems seimos nariams skirtas biggrin.gif Nemanau, kad cia yra tokiu, kurios savo maziukus saldainiais maitina lotuliukas.gif
Atsakyti