Įkraunama...
Įkraunama...

11 mėnuo

mes irgi jungiamės prie jūsų mirksiukas.gif mažiukas jau miega, tai sakau prisėsiu keletui minučių, nes šiendien labai daug energijos jis išsiurbė iš manęs doh.gif irmiegojo tik vieną kartą, visas irzlus, nepatenkintas verysad.gif vis įtarinėju dantukus, bet kaip jie buvo du, taip kolkas tie du ir yra ax.gif vaikštom tik įsikibę, užtata ropojam labai greit, o šiandien įsigudrino ir laiptais keturiomis lipti doh.gif mamytės apie darbą diskutuoja, tai pasisakysiu ir aš, nes kol kas į jį dar visai nenoriu grįžti schmoll.gif planuoju iki 2 m auginti, o po to, jei viskas gerai, į darželį leisti smile.gif
Atsakyti
Labuka smile.gif Ir mes pas jus atkeliaujam smile.gif 4u.gif taigi musu pasiekimai - turim 6 dantukus, pilnai vaikstom namie ir lauke smile.gif Daug snekam, burbuliuojam, zbitkus darom smile.gif
Atsakyti
Labas, mamos.
As, kai tik sunus gime buvau laaabai pasiruosusi i darba eit tongue.gif , o dabar jau ne schmoll.gif Nors mano darbas sukus tiek fiziskai tiek moraliskai, bet vaika augint dar sunkiau ir atsakingiau, tai darboholikei kaip tik thumbup.gif lotuliukas.gif Noriu paaugint pati iki 2 metuku, nes neturiu mociuciu, o paskui ziuresim gal atrasiu gera mini darzeli ar kokia gera aukle g.gif

Zinot kelias dienas jau galvoju, kad mano vaikis turi kirminu doh.gif Paskaiciau SM, susinervinau tai ne tas zodis: visi simptomai yra oh verysad.gif verysad.gif Kosineja sausai, dantim retkarciais griezineja, nakti baisiai neramus (sukas ir sukas aplink save, verkauja, cypauja) kaip pilve kas negerai butu , tik tiek kad apetitas geras. Laukiu vakaro, skambinsiu gydytojai, prasisiu siuntimo tyrimams. Dieve, dieve, net galva skauda verysad.gif verysad.gif kai bus kokios askarides doh.gif doh.gif

Ksena, lelka, ar jusu vyresneliai neturejo kirminu, gal gydet, kaip padejo? Vaikai gi daznai uzsikrecia ,lauke viska gi i burna kisa, kritineja, rankos purvinos. Parasykit unsure.gif
Atsakyti
Na, mums jau irgi 11men. Mergyte jau geras 2 savaites savarankiskai vaikscioja, nusliauzus iki kokio nors daikto ir uz jo besilaikydama atsistoja ir marsiruoja. Dantuku turim 6, bet kazkaip atrodo, kad jau turetu daugiau isdygti, nes rankos ir visi ziaslai tik i burna ir lenda, seiles varva kaip pas sembernara tongue.gif
Atsakyti
Gydytoja turi atlikti tyrimus ,jeigu ras yra vaistukai ,uztenka tik 1 tabletes . Jos pacios neislys nes bus suvirskytos skranduke ,tik kai ja isgeri negalima duoti nieko saldaus ,nes gali supykinti ir vaikiukas gali jas isvemti tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lendra @ 2008 09 04, 12:38)
Labas, mamos.
As, kai tik sunus gime buvau laaabai pasiruosusi i darba eit tongue.gif , o dabar jau ne schmoll.gif  Nors mano darbas sukus tiek fiziskai tiek moraliskai, bet vaika augint dar sunkiau ir atsakingiau, tai darboholikei kaip tik thumbup.gif  lotuliukas.gif Noriu paaugint pati iki 2 metuku, nes neturiu mociuciu, o paskui ziuresim gal atrasiu gera mini darzeli ar kokia gera aukle g.gif

Zinot kelias dienas jau galvoju, kad mano vaikis turi kirminu doh.gif Paskaiciau SM, susinervinau tai ne tas zodis: visi simptomai yra oh  verysad.gif  verysad.gif  Kosineja sausai, dantim retkarciais griezineja, nakti baisiai neramus (sukas ir sukas aplink save, verkauja, cypauja) kaip pilve kas negerai butu , tik tiek kad apetitas geras. Laukiu vakaro, skambinsiu gydytojai, prasisiu siuntimo tyrimams.  Dieve, dieve, net galva skauda verysad.gif  verysad.gif kai bus kokios askarides doh.gif  doh.gif

Ksena, lelka, ar jusu vyresneliai neturejo kirminu, gal gydet, kaip padejo? Vaikai gi daznai uzsikrecia ,lauke viska gi i burna kisa, kritineja, rankos purvinos. Parasykit unsure.gif


Sveikute,na mano vaikis netutejo kirmeliuku,tai negaliu kazkuom padeti. unsure.gif Bet va darzeli vaikas vienas turejo,tai as profilaktiskai daviau tabeciu,atrodo kad "vermox"-reiktu paklaust vaistinej,ir aisuku nezinau ar tinka tokiem maziem g.gif
Atsakyti
Labas vakarelis mamytės mirksiukas.gif lendra mano pirmas vaikas kaip ir lelkos kirminu neturejo, tai irgi neko negaliu parašyti. Bet pačiai pasidare labai įdomu,mano vyresnėlis visą laiką turejo problemu su pylvuku. Dažnai vemdavo,negalejo normaliai suvirškinti maistą,labai dažnai viduriavo. Surado kažkokia bakterija ,tai reikėjo antibiotikais gydyti. Lig ir praeina,o paskui ir vėl. Bet niekada mus nesiūnte daryti tyrimus kirminams nustatyti g.gif O kokius tyrimus daro? Kakučius ima? Bet tu nepergyvenk, aš kai maža būvau irgi surado kirminuku tai atsimenu kažkokios saldžios miksturitės gerdavau ir praejo. O tu parašyk pagal kokius simptoms galima įtarti kirminus? Mano mažiukas irgi prastai miega,bet valgo gerai,kakoja gerai .Aš tai galvoju kad jam dantienos skauda. Būtinai pranęšk apie rezultatus ir nepergyvenk tai ne taip baisu,kaip atrodo 4u.gif
O dabar norejau paklausi apie linksmesnius dalikelius. biggrin.gif Labai greitai mūsų mažyliams sukaks metukai labai įdomų sužinoti kaip švęsit pirmą gimtadienį? biggrin.gif Gal kas sugalvojo kažkaip įpatingai švęsti? Aš nieko tokio įpatingo nedarysiu kad mažiukui ko mažiau streso būtu. Bet žinoma užsakysiu didėli torta,nusipirksiu grojančią žvakutė. Padarysiu vaikiškus sumuštinukus, pasipuošiu būta balionais. Atvažios mano tevai,krikštateviai ,gal reikės ir anyta pakvesti ax.gif kaip nekaip močiutė biggrin.gif Na pažiūresiu dar... mirksiukas.gif
Gero vakarelio mamytės 4u.gif
Oj užmiršau ...kaip ten mazes11 mažylis? Nerašo,gal kažkas nelabai gerai.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 04 rugsėjo 2008 - 20:50
QUOTE(Ksėna @ 2008 09 04, 21:48)
O dabar norejau paklausi apie linksmesnius dalikelius.  biggrin.gif Labai greitai mūsų mažyliams sukaks metukai labai įdomų sužinoti kaip švęsit pirmą gimtadienį? biggrin.gif Gal kas sugalvojo kažkaip įpatingai švęsti? Aš nieko tokio įpatingo nedarysiu kad mažiukui ko mažiau streso būtu. Bet žinoma užsakysiu didėli torta,nusipirksiu grojančią žvakutė. Padarysiu vaikiškus sumuštinukus, pasipuošiu būta balionais. Atvažios mano tevai,krikštateviai ,gal reikės ir anyta pakvesti ax.gif kaip nekaip močiutė biggrin.gif Na pažiūresiu dar... mirksiukas.gif


o kokios grojančios žvakutės yra ? aš tik fejerverkines žinau, reikės ir man tokią, labai faina thumbup.gif , gimtadienis pas mus bus 2 in 1, nes brolio mergaitei 6m., o tik dienelės skirtumas, gyvena pas mus, nes į pradinę eiti pradėjo ir kol brolio šeimyna namą įsirengs bus pas mus, taigi švesim tikriausiai megiuke, dar nežinau, bet gausis tas pats savaitgalis ax.gif , o dėl anytos net nežinau g.gif rolleyes.gif , gal...
Atsakyti
Labutis mamytės mirksiukas.gif Liuksus grojančia žvakutę surasi ir Maximoje ir parduotuveja kur balionus parduoda. Pas mūs yra parduotuve "Balionų šalis" tai ten irgi visiokiu smulkmienu parduoda gimtadienius puošti. Ji kada uždegi tai melodija groja "Su gimimo diena...lia,lia,lia biggrin.gif "Vaikams labai patinka. Fejerverkus irgi būvau nusipirkusi krikštinoms bet po jų labai dūmo daug,gerai jeigi gamtoje ,o bute tai nelabai doh.gif
Mamos norejau paklausti gal kas savo mažiukams "Sedalijos " sirupo nuo nemigos jau bandet? Aš nusipirkau tai vakare ir ryte po pusę šaukštelio daviau. Rašo kad nuo metukų skirtas ,bet kiek čia liko iki metų. Pažiūresiu gal padies? g.gif Jau taip blogai ir neramiai miega,kad jau jaučiu kad ir vėl miego man truksta doh.gif
Geros dienelės 4u.gif Lauksiu jūsų pasakojimu apie tai kaip švęsit gimtadienius biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 05 rugsėjo 2008 - 10:58
QUOTE(Ksėna @ 2008 09 04, 20:48)

Oj užmiršau ...kaip ten mazes11 mažylis? Nerašo,gal kažkas nelabai gerai.. unsure.gif


sveikutes, oi, mamytes, kazkaip pamirsau pasidziaugti, kad mano mazyliui viskas gerai, jau beveik visiskai nesimato nudegimo zymiu, tik kai verkia, ta veiduko puse paraudonuoja. Bet pasiskaiciau forume apie nudegimus, tai tas paraudonavimas per metus laiko tikrai praeis. Tik reikia dabar saules spinduliu vengti, bet kadangi jau rudenelis, tai ir saulytes nebedaug. Kaip naktiniai pauksciai vakarop i lauka iseinam smile.gif

aciu uz rupesti 4u.gif
Atsakyti
o mes siandien svenciame vieneriu metu gimtadieni, todel jau pabegame is sitos temos i kita biggrin.gif Norime visoms mamoms ir ju vaikiukams palinketi sveikateles ir susitiksime kitoje temoje nuo 1m .... Ech laikas greitai bega.. lotuliukas.gif
Atsakyti
salvadore 4u.gif 4u.gif 4u.gif

maze11, tai gerai,kai viskas tvarkoje tongue.gif 4u.gif

Ksėna, o labai idomu, tos grojancios zvakes, reikes ir man paieskot thumbup.gif mirksiukas.gif As kol kas dar nieko negalvojau, bet dideles sventes nebus, nes jis nemegsta sveciu "savo teritorijoj" lotuliukas.gif Reikes pagalvot kaip idomiau svesti g.gif

Pridavem kaki tyrimams, o nuo gyd. gavau rekt, kad visokias nesamones galvoju verysad.gif . Nu bet jau zinot neimanoma miegot, verciasi, sukasi kaip sudas aketej, o dar ir isbertas visas kunas smulkiais spuogiukais. Nu visi siptomai, tik kad valgo gerai. Pasake, kad nori pati paziuret i tuos berimus, tai gal sestadieni, ar pirmadieni g.gif na gal ir ne kirminai doh.gif , bet vistiek kazkas jam nevisai gerai, taigi sveikas vaikas nebus jau 2 savaites isbertas (visokio maisto, del kurio abejojau jau nevalgo). na paziuresim.

Siandien treniruotej, PATS padare kulverstuka, visi paplojo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , as net israudau, kazkaip neiprasta kai mano vaika giria blush2.gif ax.gif Na nors lauke daznai mamos pakalba, kaip toks mazas o jau taip zingsniuoja, bet tai manes nestebina, na eina ir eina sau tongue.gif
Atsakyti