Įkraunama...
Įkraunama...

11 mėnuo

labas visoms 4u.gif
mano mazius jau laksto po kiema ,net su batais nes jie dazniausiai buna kliutis vaikstant bigsmile.gif
i darba tai as jau gal irgi eiciau bet nelabai turiu kam palikti mazylio ,o praeita savaite ejau atostogu isleist ,tai sesers mergaite saugojo thumbup.gif sauni mergina gerai susitvarko su mazuoju pusbroliu thumbup.gif
o del pirktinio maisto tai as kai kur vaziuojame perku varskes ,koses ,jogurtus . manau jau laikas pratinti prie visokio maisto g.gif o tu hipp kosiu nors jos ir brangios bet mano mazius ju nevalgo , spjaudosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lendra @ 2008 09 02, 17:46)
O jus Liuksus, irgi mokykloj dirbate? Tada trys  4u.gif , na jeigu ne - tada 1 4u.gif  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif  Na kiek as prisimenu, jusu suneli, kol jus darbe, priziures jusu mama.  thumbup.gif As irgi eiciau dirbt su malonumu, bet deja, nera kam sunaus palikt, t.y. nera savu, o visi samdomi varijantai...  kol kas - ne, dar peranksti blush2.gif

Na tada paimsiu 3 biggrin.gif , taip aš mokytoja, dar ir muzikos ir teatro akademijos dirbu, bet šiemet tik į mokyklą grįžau savo malonumui, kad išeiti iš namų, vat tongue.gif , o į akademiją kitais metais, nes kitaip tikrai vaiko nematyčiau, nes studentai reikalauja daugiau laiko, o kai valstybiniai ir kursinia egzai prasideda, tada jau ir košmaras, laiko daug atima, o to kol kas man nereikia.
Ir dar teisi, kad mama pažiūrės, ji dar irgi palyginti jauna, ne pensininkė, bet nedirba, tai va, neliūdim 4u.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz sveikinimus hi.gif ,as linkiu sekmes toms kurios isejo i darbelius, 4u.gif 4u.gif 4u.gif .Na mums pirma dienele mokykloje praejo neblogai,tikiuosi ir kitos bus thumbup.gif
geros nakteles linkiu jums ir sau lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas vakarelis mamos dar karta 4u.gif Ką liečia darbą tai dar nenoriu į darbą schmoll.gif Darbas mano emociškai nelengvas tai man dabar namie pabūti pats tas thumbup.gif Bet tikrai pritariu toms mamytėms kurios negali ilgai būti be darbo,jis joms reikalingas kaip oras. Man dabar užtenka oro namuose su savo mažiukų biggrin.gif Augindama pirmą sūnų neturejau tokios galimibės pabūti ilgai su jo,tai ji vargšiuka trumpam prižiūrejo mano anyta blush2.gif o nuo pusantro metukų į lopšelį pradejo eiti. Tai prasidėjo liga po ligos...
Šiandien mano mažiukas labai nepatenkintas,zizia,miegojo blogai. Ir kosuliukas kažkoks neaiškus g.gif ar nuo seilių,ar koki virusiuką pagavom doh.gif Na žiurėsim kas bus rytoi. Geros ramios naktelės visoms 4u.gif
Atsakyti
labas, ir mes prisidedame prie sveikinimu Linaii , o mums dar liko 22dienos ir bus metukai smile.gif .
O tave lelka su rugsejo 1 smile.gif , mes ir turime pimokele tai ir dabar ryte vyras palydi o as einu su maziuoju parsivesti ax.gif .Ziuriu musu vaikai abu panasaus amziau biggrin.gif .sekmes
Atsakyti
Labutis mamos biggrin.gif Tai ką aš pirmą šiandien užejau į mūsų forumą. Kaip kitoms sekasi? O mano mažiukas su miegeliu jau pradeda mane iš kantrybes išvęsti. Šiandien net rytinio miegelio atsisake doh.gif Ir naktį kaip zuikis miegojo.
Matau orai gražūs,greitai eisim vyresnelio iš darželio pasiimti tai ir pasivaiksčiosim.
Ikuikas 4u.gif Kaip ten Liuksus sekasi darbe? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 03 rugsėjo 2008 - 14:24
QUOTE(Andren @ 2008 09 03, 00:09)
labas, ir mes prisidedame prie sveikinimu Linaii , o mums dar liko 22dienos ir bus metukai smile.gif .
O tave lelka su rugsejo 1 smile.gif , mes ir turime pimokele tai ir dabar ryte vyras palydi o as einu su maziuoju parsivesti ax.gif .Ziuriu musu vaikai abu panasaus amziau biggrin.gif .sekmes

Laba,mes irig taip pat ir vedam ir parsivedam,jo skyriais keleta menesiuku musu vaikuciai biggrin.gif .Siendien buvom pas gyd.,tai sveriam 9,200kg ir 72cm ugis.Ir va kadangi esam paberti,ir prastas miegas tai sake pagerti geruju bakteriju-vadinamu mirksiukas.gif .Tai ziuresim ar jos mums pades kiek g.gif .
Na o pirmokelis mano duodasi kieme ,siendien jau pamoku uzdave,tai reiks kartu sedet,ir kuprine vakare padet susidet,nes viska uzvardint reikia,kad atrastu savo,ir nereikia visu priemoniu nesiotis smile.gif .As gal truputi ne i tema bet kaip jums atrodo vaikui pamokas daryti iskart gryzus is mokyklos,ar pirma leist i kiema pasilakstyt g.gif ,kadangi turime mamyciu mokytoju,tai idomi nuomone,nesupykit mamytes,kad as cia sutokiu klausimu ax.gif
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksėna @ 2008 09 03, 15:23)
Kaip ten Liuksus sekasi darbe? mirksiukas.gif


nieko, įsivažiuosiu mirksiukas.gif , po metų jau sunkoka įsivažiuoti, o po dviejų, tai manau dar sunkiau rolleyes.gif
QUOTE(lelka @ 2008 09 03, 17:09)
As gal truputi ne i tema bet kaip jums atrodo vaikui pamokas daryti iskart gryzus is mokyklos,ar pirma leist i kiema pasilakstyt g.gif

pailsėti būtinai reikia, bet ne audringai, nes po to jau tikrai nebesusikaups, taip kad geriausiai grįžus pavalgyti, pašmirinėti lotuliukas.gif ir pamokas padaryti, o tada jau į lauką, o po to teliką ar ką nors ir liuliuką bigsmile.gif , bent taip man atrodo.
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 09 02, 11:58)
Tau gerai ,tu NORVEGIJOJ , o mes cia LIETUVELEJ  lithuania.gif , tai i darzelius musu leliams dar gal ir per anksti butu ( na cia mano nuomone ).

o as anglijoj... i darzeli anksciausiai leisiu 2 metuku, aisku, pagal situacija ziuresiu, jei reikes, busim namie ir iki 3 metu cool.gif jei turiu tokia galimybe, tai ko gi vaikui neatiduoti visos meiles ir viso laiko... juk ne auklei ir ne mamai ji gimdziau. apie aukle tai net pagalvot bijau, butu mama, tai gal dar pagalvociau bet svetimai palikt tai ne ne ne schmoll.gif ...
Papildyta:
QUOTE(Andren @ 2008 09 01, 16:55)
o is buteliuko mes negeriam nieko schmoll.gif

as irgi pora buteliuku buvau nusipirkusi, bet taip ir stovi nepaliesti biggrin.gif visa laika tik is kruties gere, o dabar vandenuka ar arbata is puoduko is karto smile.gif zinau, kad kas geria is buteliuko 1 metu jau turetu pereiti prie puoduko.
Atsakyti
na taip, galima ir iki 3m. būti, ir iš viso neiti, bet kai man 30m, ir dar galvoju apie antrą vaiką po kokių 3 metelių, tai sėdėti 2m., po to grįžti pusmetukui ir vėl sėdėti 2 metus ką aš žinau, čia jau gerai toms, kurios nedirba ir nenori to darbo, jom gerai ir namie, arba kokioj maximos kasoje dirba, kr grafikas valandų nežmoniškas, tada suprantu tą norą nedirbti, o vaikui meilės ne tik iki 3 metų reikia, bet visada 4u.gif , aišku jei auklei palikti, tai niekada, aš ir šiaip prieš aukles žiauriai nusistačiusi.
Atsakyti
na kaip, as tai is viso nuspendziau nebegrizti i savo sena darba, nes man jis nepatiko (tikrai ne maximoj biggrin.gif ). man 27, antro vaiko noresiu po kokiu 6-7 metu tik. tai dabar galiu sedet su vaiku kiek tinkama, o kai nuspresiu, kad gana, ieskosiu megstamo darbo wub.gif . taip, vaikui reikia meiles visada, bet iki 3 metu ypatingai, o po to jau reikia ir bendravimo su kitais vaikais, keisti aplinka ir pan. tikiuosi, kad maniske bus subrendusi darzeliui 2 metu, jei ne, tai nekankinsiu vaiko. mb pakankamai uzdirba, kad galeciau sau leisti si malonuma cool.gif jei nebutu pinigu, tai juk vaikas vien meile sotus nebutu, tektu eit dirbt...
Atsakyti
manau, kad iš viso nedirbant (ir nesvarbu ar vyras turtingas) svarbiausia jaustis laimingai sėdint namuose, tada viska puiku, na nežinau, pvz. mano mama dirbo, nes anksčiau tokių iki 2m. nei su žiburėliu nebuvo, bet kažkaip nei vyresnis brolis, nei aš nuskriausta nesijaučiu, kiekvienam savo gyvenimas, o be to, kad eina mamos į darbą, tai nereiškia, kad vaikai dėmesio ir meilės negauna, absurdas, svarbu kokia kokybė tos meilės, galima ir namie būti, bet tam vaikui dėmesio neskirti, o su vaiko gimimu moters gyvenimas ir nesibaigia, supraskit kaip norit 4u.gif ,o šiaip tai mūsų tėtukas atostogų išėjo, tai gaus daaaug tėviškos meilės, čia tiesa visiems skeptikams nuraminti dėl tėvų meilės stokos. 4u.gif
o į temą 4u.gif
maniškis nori savarankiškas būti, nori tik vienas eiti, kanda į ranką, kad jį paleistų ir nevedžiotų lotuliukas.gif ,o ir šiaip dideli norai atsiranda, kad viskas tik pagal jį būtų ir siekia to visokiom priemonėm biggrin.gif
Atsakyti