Įkraunama...
Įkraunama...

11 mėnuo

Valioooooo.....mums jau šiandien suėjo METUKAS biggrin.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba mamytes,na ir mes jau atkeliavom i 11men. thumbup.gif
Linaiisu gimtadieniu 1-neriu metuku 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Na o mes vakar broliuka isleidom i 1 klase,ir ta proga islindo 7 dantukas thumbup.gif
.Vieni kolkas nevaikstom,ropinejam ir vaikstom laikydamiesi thumbup.gif .Pradejom vel gert pienuka,nes buvo laikas neikisdavau nei gurklsnelio,as pirkta piena is pard vyrinu irgi,nors yra daug sakanciu ka nebereikia rolleyes.gif Naktimis miegame vis dar blogai,keliames ,keliames,keliames....Ryt einam pas gyd.,tai parasysiu kiek sveriam ir kiek paaugom tongue.gif
Geros dieneles 4u.gif
Atsakyti
Linaii, didziausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif ,bukit stiprus, sveiki ir linksmi 4u.gif

cipciukas, as irgi duodu ir parduotuviniu kosiu, pvz. jas labai gerai pasiimt i lauka, o lauke ir apetitas geresnis thumbup.gif. Namie aisku stengiuos duoti namu maisto, bet visokiu dienu buna... Ir dar, as noriu kad valgytu ir namu ir pirktini maista, todel prie tik vienokio nepratinu. Taip kad jokiu akmenu nebus mirksiukas.gif

lelka, sveikinu su mokyklos pradzia. 4u.gif

Maniskis sianakt taip blogai miegojo doh.gif doh.gif verysad.gif , kaip kamuolys po lova vartes, o 3-4 val pradejo man plaukus glostyt ir juoktis, paskui verkavo... Nu vienzo...
Atsakyti
QUOTE(lendra @ 2008 09 02, 10:42)
lelka, sveikinu su mokyklos pradzia.  4u.gif


tai ir mane pasveikinti galit, nes nuo vakar į darbą tongue.gif
tai jau ką tada apie mane šnekėti, tik akmenim... lotuliukas.gif , aišku tas darbas pas mane pusdienis ir bandysiu į 4d. susidėti, tai va, o smerkiančių visada yra ir bus, nieko nepadarysi.
Atsakyti
sveikutes
sveikinimai toms kas i mokykla isleido atzaleles ir toms kurios i darbeli iskulniavo drinks_cheers.gif
mes sianankt ir neramiai miegojom, visa nakti per miegus sauke o ryte atsikele su grazia sypsene kad net pykt negali smile.gif
Atsakyti
Labutis mamulios biggrin.gif Kaip gerai sutikti čia senei pažistamas mamytes ir leliukus thumbup.gif Kaip greitai laikas bėga,štai ir mes jau atkeliavom į 11 mėnesį.
Mūsų pasiekimai : Ropojam kaip Šumaheris,vaiksčioti dar nenorim gerai ir taip ax.gif Turim deja tik du dantukus,jau pavargau laukti kitu baltu perliukų doh.gif Mokom gerai stovėti,vaiksčioti su mamos pagalbą užsikabinus už koją ar mano ranką. Žaisti patinka ne su vaikiškais žaisliukais o su mobiliakais,pultais,kompjuteriu, su puodais ir t.t hihihi.gif Kalbam savo kalba,bet mama,tete,am am,ate ate sakom labai gerai ir aiškiai. Kartu su vyresniu broliuku laaabai patinka žaisti su mašinomis ir garsiai burzgieti . Mokam labai garsiai "dainuoti " o ypač ansti ryte kada mamyte dar miega tongue.gif Su puoduku dar nedragaunam ,visus reikaliukus darom į pampersą arba ant grindu.
Valgom gerai,miegam nelabai gerai irgi užejo periodas "nenoriu megelio,o noriu žaisti ir zizenti" biggrin.gif Kiek sverem nežinau,bet nemažai. Manau nesuklysiu jeigu apie 11 kg. g.gif Ugis irgi apie 74 cm. Štai toks mano mažiukas.
Sveikinam Linaii mažiuka Kaju su gimtadienių . happybday.gif
Liuksus esi šaunuole . 4u.gif Yra mamu kurios išeina į darbą kada vaikiukui ir mėnėsio nebūna. Ir tikrai negaliu pasakyti kad jos blogos mamos ir vaikai nelaimingi,tikra nesamone doh.gif Sveikinu.
Lelka irgi mano sveikinimai su sūnaus mokslo pradžia 4u.gif
Geros visoms dienos ir iki bye1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 02 rugsėjo 2008 - 11:02
na, mėnesis ir metai yra didelis skirtumas, o vaikam reikia meilės visada ir kai mėnesis, ir kai metai, ir 2, ir 3, ir t.t., nesibaigia gyvenimas, judam į priekį, o norint visiškai atsiduoti tik vaikui, tai reiškia niekada neiti į darbą ir nevesti vaiko į darželį ir t.t.
maniškis jau pasveiko 4u.gif , tik naktim neramus ir paverkia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liuksus: 02 rugsėjo 2008 - 11:12
ACIU liuksus uz supratima 4u.gif 4u.gif 4u.gif , sekmes tau darbe biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Mano marti irgi nuo vaiko metuku eina dirbti, busiu maziukei uz mama tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Visi leliai sveikite doctor.gif doctor.gif doctor.gif
Atsakyti
Sveikiname su gimtadieniu Linaii happybday.gif as jau ir mastau apie darbeli leisiu i darzeli smile.gif kadangi norvegijoje darzeliai labai geri tai manau tik i nauda bus... smile.gif
Atsakyti
Tau gerai ,tu NORVEGIJOJ , o mes cia LIETUVELEJ lithuania.gif , tai i darzelius musu leliams dar gal ir per anksti butu ( na cia mano nuomone ).
Atsakyti
Niu jo sutinku su tavim lietuvoj ir as neleisciau nes ten tik vaikai serga.... schmoll.gif o cia truputi kitaip grupei 7vaikai ir tai nevisada tiek buna yra 3 aukletojos ,zodziu prieziura super kai kurie vaikai net nevaiksto patys smile.gif jau man daktare nuo puse metu sako kada leisit vaika smile.gif
Atsakyti
O jus Liuksus, irgi mokykloj dirbate? Tada trys 4u.gif , na jeigu ne - tada 1 4u.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif Na kiek as prisimenu, jusu suneli, kol jus darbe, priziures jusu mama. thumbup.gif As irgi eiciau dirbt su malonumu, bet deja, nera kam sunaus palikt, t.y. nera savu, o visi samdomi varijantai... kol kas - ne, dar peranksti blush2.gif. Labai pavydziu (baltai) pvz. cipciuko marciai 4u.gif , bet ..., o kai kurios marcios (raso SM) net ir nesupras manes blush2.gif 4u.gif
Atsakyti