Įkraunama...
Įkraunama...

11 mėnuo

Na pas maniski 8 dantukai ir iltiniai jau seniai issipute, bet dar nedygsta. As maciau pas viena mergaite isdygusius visus priekinius ir keli kruminiai, bet iltiniu dar nebuvo smile.gif Man atrodo, kaip jiems dygsta - taip ir normalu 4u.gif

Liuksus, noreciau jau pradeti duoti karves pieno is parduotuves, nes pieniskas koses valgo gerai. Ar is pradziu duoti virinto ar ne? Kaip jus daret? Priminkit,nes pamirsau blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lendra @ 2008 09 01, 09:23)
Liuksus, noreciau jau pradeti duoti karves pieno is parduotuves, nes pieniskas koses valgo gerai. Ar is pradziu duoti virinto ar ne? Kaip jus daret? Priminkit,nes pamirsau blush2.gif  4u.gif

nors ir pasterizuotas jis, aš visgi užvirindavau 4u.gif

pas mus dantukai dygo ne tokia tvarka, kaip kad nurodyta ir nieko čia tokio ax.gif
Atsakyti
Mus vakar vakare pakilo temperatūra verysad.gif ir atsirado didelė sloga, tai naktį abu parsikankinom, nesileidžia sutvarkyt nosytės, vakare 38,2 naktį 38,7 įdėjau žvakutę ryte 38 tebesilaikė. O dabar laukiam daktarės žiurėsim ką pasakys.
Atsakyti
aura sveikit greiciau mirksiukas.gif
Liuksus as tai duodu nevirinta ir mum norvegijoj daktare sake kad galima jau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimantina @ 2008 09 01, 12:08)
aura sveikit greiciau mirksiukas.gif 
Liuksus as tai duodu nevirinta ir mum norvegijoj daktare sake kad galima jau smile.gif

mes pieną nuo 7 mėn geriam, bet vis virintą, gal ir aš duosiu nevirintą, dar nenusprendžiau mirksiukas.gif
aura., sveikit 4u.gif
Atsakyti
mes tai ilgai gerem nan 1 bet dabar kazkaip jau maziau geria pieno su kokiom bulvem kosiu pienisku irgi nelabai megsta smile.gif mano merginai tik mesos duok biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Andren @ 2008 08 31, 22:25)
Mane domina kaip pas jusu maziukus auga dantukai, nes pas mus buvo priekije 8dantukai, o dabar iltiniu nera ir islindo jau 3 kruminukai g.gif , ar taip ir turi dygti, nepamenu kaip dukrai buvo.

na iltinukai-vieni is tu dantuku, kurie auga veliau...
ir tikrai nieko baisaus, jeigu jie auga ne "pagal tvarka" biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,taip gerai kad yra supermama galiu pasiskaityti, nes tikrai neviska zinome visos augindamos nors ir pirma vaikuti thumbup.gif .O aura linkiu stiprybes ir greiciau sveikti,zinau ka reiskia kai vaikiukas serga verysad.gif , pamenu kaio dukryte sirgdava, silpnesne nei sunus buvo, jau 8men angina sirgome unsure.gif ir su plauciu uzdegimu 2m teko ligonineje paguleti tai siaubas. mes tai karves pieno dar negeriam, nezinau ar duoti ar dar ne, nes dar valgo MP g.gif , karta daviau is puoduko paragauti tai nepatiko schmoll.gif , o is buteliuko mes negeriam nieko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2008 08 31, 13:23)
Sveikatytės jums  4u.gif
taigi sako kaimišką pienuką reikia praskiest o aš neskiestą daviau  doh.gif  tai gal ir aš kalta, kad mažius viduriuoja verysad.gif

nereikia to pieno skiest ,nebent karve trukstanti doh.gif gryna piena duoti galima nuo 4 menesiu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Liuksus @ 2008 09 01, 12:22)
mes pieną nuo 7 mėn geriam, bet vis virintą, gal ir aš duosiu nevirintą, dar nenusprendžiau mirksiukas.gif

namini piena nevirini g.gif ar cia apie parduotuvini kalbat g.gif
Atsakyti
QUOTE(villmucka @ 2008 09 01, 20:13)
namini piena nevirini g.gif  ar cia apie parduotuvini kalbat g.gif

jei būtum ankstesnes žinutes skaičius, tai būtum perskaičius, kad visokį virinu, bet nuo šiol naminio iš viso nebeduosiu, tik parduotuvinį. ax.gif
Atsakyti
Mes geriame MU pienuka jaaaaau senai ir niekada nevirinome. O vakar parduotuveje PIENO ZVAIGZDZIU jau isvirtas ryziu ir manu kosytes, ai galvoju irnesakyk.gif pabandysiu : vajetau kaip mano maze lapnojo to vieno indelio neusteko ,spardosi - duok dar . Paragaukite kokia ji skani ( na gal truputi per saldi ,bet cia mano skoniui ), pagalvojau, kad kartais galima ir ka nors kitka nuveikti vietoi koses virimo ax.gif . Na dabar uzmetysite mane akmenimis blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Maniske nelabai mego koses ,bet sitas lapnoja net ausis kruta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 09 01, 22:16)
Na dabar uzmetysite mane akmenimis blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


o kodėl kas turėtų užmėtyti ar moralizuoti, juk čia kiekvieno asmeninis reikalas kaip jis augina savo vaiką.
Atsakyti