Įkraunama...
Įkraunama...

11 mėnuo

QUOTE(linamask @ 2008 08 30, 16:10)
O kelinta keliates? Mes tai irgi vyturiukai-kokia 7-akys placios  biggrin.gif
Del anginos uzjauciam...  4u.gif  4u.gif

keliamės 6 biggrin.gif doh.gif , bruzdėt jau nuo 5 pradeda, o atsibunda kaip laikrodis.
Atsakyti
Angina?!! Nu nieko sau? verysad.gif ir temperaturos turi? ir antibiotikus geria? Vai vai g.gif

cipciukas, ot jau tos mielos mociutes ax.gif 4u.gif , kad tik palepint kokiu skanesniu gabaleliu tongue.gif , teisingai panele daro, ner ko figuros gadint thumbup.gif . Kiek atsimenu pas ja ir ugis ir svoris buvo normoj 4u.gif As viena karta patikrinau, man mociute siule valgyt kas 15 minuciu doh.gif , vis klause, nu ko nori valgyt blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Jungiamėms ir mes.
Jau gerai vaikštom, nes jau bandom bėgiot, bet dar pinasi kojytės bėgant.
Tik va jau 3 diena viduriukai polaisviai, užvakar 5 kartus kakojom, vakar 10 kartų, šiandien tik atkėlę 2 kartus. Aš spėju, kad nuo dantukų, bet ar gali taip dažnai kakot nuo dantukų g.gif na užvakar daviau gert karvės pienuko, bet mano nuojauta sako, kad gal nekaltas karvės pienukas, kad viduriuojam, na košes tai verdu su karvės pienuku. Noriu pratint prie karvės pienuko nes jau pas mane baigiasi pienukas, na ir nelabai jis jį jau valgo, gal dėl to ir dinginėja.
QUOTE(linamask @ 2008 08 30, 16:10)
O kelinta keliates? Mes tai irgi vyturiukai-kokia 7-akys placios  biggrin.gif
Del anginos uzjauciam...  4u.gif  4u.gif

Mes dažniausiai keliamėms apie 8 val. bet kaikada galim 7 arba retais atvejais 9 val.
Atsakyti
Na taip lendrute tokia mociuciu dalia blush2.gif , bet as turejau omeny "skanesnio " tai kokios duonytes ,bulkytes ,baronkytes ( ne sokolada ar saldaini schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif ). Vakar nuoirkau tu ryziu paploteliu ,butumete maciusios kokia mino ismete kai i rankyte padaviau ,o jau nekalbant apie nusipurtyma kai paragavo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , sutrupino ant smugio ir paliko man virtuve tvarkyti irnesakyk.gif .O figuryte pas mus tokia vaikiska putli ,minksta zandai kaip pas hameka, kol kas del jos nesiskundziame nail.gif flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(lendra @ 2008 08 30, 23:09)
Angina?!! Nu nieko sau? verysad.gif  ir temperaturos turi? ir antibiotikus geria? Vai vai g.gif


na taip, dvi dienas temperatūra iki 40 kilo, geriam antibijotikus, šiandien jau geriau, jau ketvirta para.

aura., gal ir ne nuo pieno, bet neaišku ar dantys kalti, jei tiek kartų g.gif o dėl pieno, tai kai daiau parduotuvės pasterizuotą, tai jokių pokyčių, bet va pradėjom imti karvės iš žmonių, tai laisvina vidurius, nusprendžiau ir vėl pirktinį duoti.
Atsakyti
QUOTE(Liuksus @ 2008 08 31, 12:48)
na taip, dvi dienas temperatūra iki 40 kilo, geriam antibijotikus, šiandien jau geriau, jau ketvirta para.

aura., gal ir ne nuo pieno, bet neaišku ar dantys kalti, jei tiek kartų g.gif  o dėl pieno, tai kai daiau parduotuvės pasterizuotą, tai jokių pokyčių, bet va pradėjom imti karvės iš žmonių, tai laisvina vidurius, nusprendžiau ir vėl pirktinį duoti.

Sveikatytės jums 4u.gif
taigi sako kaimišką pienuką reikia praskiest o aš neskiestą daviau doh.gif tai gal ir aš kalta, kad mažius viduriuoja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2008 08 31, 13:23)
Sveikatytės jums  4u.gif
taigi sako kaimišką pienuką reikia praskiest o aš neskiestą daviau  doh.gif  tai gal ir aš kalta, kad mažius viduriuoja verysad.gif

ne visi skiedžia, tai jau tikrai, bet aš palaukdavau kol nusistovės ir nugriebdavau grietinėlę nuo viršaus, kad liesas būtų, pavirindavau, bet ir taip netinka.
na, jei pienas labai riebus, tai visko gali būti.
Atsakyti
sveikos merginos smile.gif
mes karves pienuka geriam nuo 8men ir nebeskiedziam, tik is pradziu skiesdavau...
o viduriuoja man nuo dantuku ir labai, pagereja ir vel viduriuoja, zodziu kosmaras doh.gif o turim 8 dantukus ir dar du pakeliui, begiojam kaip dideli, mokam ant visu lovu foteliu uzsilipti, labai viska pamegdzioja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(virgutej @ 2008 08 31, 16:42)
o viduriuoja man nuo dantuku ir labai, pagereja ir vel viduriuoja, zodziu kosmaras  doh.gif  o turim 8 dantukus ir dar du pakeliui,

o iš ko esate įsitikinus, kad būtent nuo dantukų g.gif

beje, neparašiau, kad mes taip pat turim 8 dantukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(virgutej @ 2008 08 31, 16:42)
sveikos merginos  smile.gif
mes karves pienuka geriam nuo 8men ir nebeskiedziam, tik is pradziu skiesdavau...
o viduriuoja man nuo dantuku ir labai, pagereja ir vel viduriuoja, zodziu kosmaras  doh.gif  o turim 8 dantukus ir dar du pakeliui, begiojam kaip dideli, mokam ant visu lovu foteliu uzsilipti, labai viska pamegdzioja  biggrin.gif

O tai kai viduriuja tai kiek kartų per dieną ?
mes šiandien 4 kartus, kaip ir jau gerėja, bet šiaip kažko neramus, sakytum jam negera, bet gal negera nes visą dieną namie o jam daug geriau lauke, vaikas tada turi užsiemimo ir neirzus buna, nėjom, nes aš nekaip jaučiuosi, prieš kelias dienas peršalau.
Draugės vaikui kai dygo dantukai paviduriuja ir dantukas išlenda.
Mes irgi turim 8 dantukus ir kai jie dygo net nesijautė tik buvo daug seilyčių.
o va kruminiai jau senokai pabrinkę ir atrodo, kad tuoj tuoj bus dantukas, net atrodo jaučiasi aštrumas.
Atsakyti
kad nuo dantuku zinau todel kad kai isdygsta nebeviduriuoja.
musu daktare viduriavima vadina kai daugiau nei 6-7 kartus daro.
o as pagal turini jei skystas tada gali but ir keli kartai bet man viduriuoja.
jei daug kartu kakoja bet ne skystai tai gal gerai virskina maista?
Atsakyti
Sveikos mamytes ir jus maziukai biggrin.gif .nu mes ir norime prie jusu jungtis, senai buvau pas jus uzsukusi, nes visai maniskis neleidzia prisesti, as prie kompo ir jis tuoj bando paspausti, o dar geriau kaip dingsta belaide pelyte lotuliukas.gif , randu vakarop doh.gif . Su miegu tai esme vyrturiukai, bet problemu neturime, diena du kartus miegame, o nakti tai jei neskaitant kad valgo kas 3val, blush2.gif tai gerai miegame. gal kam keista kad beveik metuku o dar valgo kas 3val, MP rolleyes.gif , bet kad kitokio maisto nenori visai schmoll.gif , pora saukstu suvalgo ir spjauna laukan, kartasi tarpuose kokia barankute ar duoniuku pakramto.Sniau geriau valgeme kas cia darosi g.gif .O dar mociutes kodel negali duoti sokolado ar saldainio kasneli, nes as visai saldumynu neduodu, nu jei valgo tai tik Miau varskyte. Mokame pasakyti kaip suniukas sako,katyte,arkliukas kiaule,masina tai (burzge),ant puodelio pasiprasyti, bet danzai kai kelnytes papildytos lotuliukas.gif .O jei tiks kas pamato kad ruosiasi kur eiti tai iesko batuku ir kisa kad mautumem ir vaiksciodamas burzge kad vaziuos.labi gerai moka visur lipti ir jau ismoko , kad reikia kojytes nuleisti jei nori nulipti.O nesenai ismoko lipti laiptais, tai galetu i 9auksta lipti,atrakcija.
Mane domina kaip pas jusu maziukus auga dantukai, nes pas mus buvo priekije 8dantukai, o dabar iltiniu nera ir islindo jau 3 kruminukai g.gif , ar taip ir turi dygti, nepamenu kaip dukrai buvo.
Atsakyti