Įkraunama...
Įkraunama...

11 mėnuo

Na mums jau 11 men ir beveik 2 savaites, jau ir metukai neuzkalnu 4u.gif Mano mazylis pasizymi tuo, kad jau sako mama, tete, baba, ate ir siaip visokiu kitu zodeliu kuriuos tik jis pats supranta blink.gif o kai kuriuos dar suprantu ir as biggrin.gif turime du dantukus, ropojam kaip kulka is vieno buto galo i kita, patys atsistojam, laikydamiesi pavaikstom, nors jau ir viena karteli buvom paeje vieni, bet kazko issigandom ir daugiau nemeginam doh.gif valgom daug ir beveik viska, net nezinau ar yra tai ko mazulis nemegtu bigsmile.gif net kartais man neduoda pavalgyt, nes jai atsinesu tai tik ir girdziu amam amam ir matau jo spindincias akytes, na ir kaip tada gali jam ko nors neduoti ax.gif tai tenka dalintis bigsmile.gif
Na kolkas tiek gal ka dar prisiminsiu ar atrasiu, tai pasidalinsiu su jumis mirksiukas.gif
Atsakyti
Mums geguze 13 sukaks 1 metas... mes jau mokom vaiksoti savarankiskai ( vaiksoti pradejome nuo 10 men.) o va kalbeti verysad.gif ne ... kalbom tik savo kalba... bet tokiu zodziu kaip mama,tete, ate ir taip toliau dar ne... schmoll.gif
Atsakyti
sveiki,mums metukai sueis gegužės 2 thumbup.gif tikrai kaip greitai tas laikas parėjo schmoll.gif mažas leliukas tapo greitai bėgiojančiu vyruku.Aišku greit laksto tik namuose,nes kieme -labai grindys schmoll.gif nelygios doh.gif .Labai skanus tas mamytės pienelis tongue.gif ,tik kaip sueis metukai,neaišku ar mamytė jo dar duos paragauti g.gif dieną gal jau ir apsieitum,tik neaišku ką naktimis reiks daryti g.gif juk toks dalykėlis kaip buteliukas net neegzistuoja schmoll.gif Labai gudrus mažas žmogutis,viską supranta tik pasakyti dar negali,aišku savo kalba supasakoja,tik kad mes gudročiai seniai tą kalbą pamiršę doh.gif .Valgo viską,kad tik ir toliau taip thumbup.gif
Atsakyti
mums suejo metukai 4u.gif keliaujam pas didesnius iki bigsmile.gif
Atsakyti
Na mano mazei taippat jau 11menesiuku,moka vaiksciot isikabinus na ir taip toliau bet labiau mane domina kaip ismokint ja valgyt,tiksliau kramtyt grubiai sutrinta maista,nes neima i burna ne per kur jei tik pajunta kietesni gumuliuka??? blink.gif
Atsakyti
Mums tokia pati problema buvo. Is pradziu labai ziaukciojo doh.gif bet po keliu kartu tas praejo. thumbup.gif Stengiausi duoti paciai i rankyte sausaini, baranka, kad atkastu. Daviau kasti tiesiai is obuolio arba banano. Labai gerai surelis, duodu gabaliukais "kasniukais" ji lengviau sukramtyti. Taip po truputi ismoko.
Taciau mes turim kita beda. Nevalgo nei mesos, nei zuvies, nei bulviu. Ivairiausius budus isbandziau, bet nevalgo nei uz ka. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(laimee @ 2008 04 09, 11:05)
Mano mazylis pasizymi tuo, kad jau sako mama, tete, baba, ate ir siaip visokiu kitu zodeliu kuriuos tik jis pats supranta  blink.gif o kai kuriuos dar suprantu ir as  biggrin.gif, ropojam kaip kulka is vieno buto galo i kita, patys atsistojam, laikydamiesi pavaikstom,valgom daug ir beveik viska, net nezinau ar yra tai ko mazulis nemegtu  bigsmile.gif  net kartais man neduoda pavalgyt, nes jai atsinesu tai tik ir girdziu amam amam ir matau jo spindincias akytes, na ir kaip tada gali jam ko nors neduoti  ax.gif tai tenka dalintis  bigsmile.gif
Na kolkas tiek gal ka dar prisiminsiu ar atrasiu, tai  pasidalinsiu su jumis  mirksiukas.gif


Na mano mergyte daro viska kas aprasyta virsuej, plius turi 4 dantukas, ir dar pakeliui, kai ka nors paduodi ir pasakai prasau sako ATIU (aciu) labai nori eiti, daug sneka, pati su savim jau megsta zaisti, be proto myli savo atvaizda visur, ant nuotrauku, telefonu, ant veidrodziu ir tt. Parodo ate kai isienam, duoda butuka paprasyta, o kai savo atspindi pamato is karto pabuciuoja. Bijo maudytis ir supyniu. Valgo viska tik duok, gali visa diena nesustodama valgyti ir judeti. Miega nuo 9 iki 7 (nes reikia keltis pas auklyte vaziuoti) be atsibudimo savo kambarelyje. Tai va taip mes ir gyvenam smile.gif
Papildyta:
QUOTE(zivily @ 2008 03 28, 10:38)

. O kai supyksta - di di di. Jei ko neleidziu ir sakau nu nu nu, tai kita karta

.O siaip labai megsta "sokti". Vos tik isgirsta muzika, ima linguoti
Smagu, ka jau ir bepridursi bigsmile.gif

[


Ir as pamirsau pridurti kad kai supyksta lygiai taip sako di di di lotuliukas.gif o kai uzsigauna sako ai ai ai biggrin.gif
O kai tik isgirsta muzika, jei sedi soka pilvo soki o jei stovi striksi ir uzpakaliuka kraipo, aisku su galvyte pritardama thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
Mano dukrytei jau 11men ir savaite smile.gif .Valgom viska ka matom blush2.gif . Sriubytes,mesytes,sausainius,visus vaisius,surius,net rauginta agurkeli bande smile.gif .
Turim 8 dantukus.Labai puikiai mokam rodyti oziukus doh.gif ,sako mama,baba,bumbu biggrin.gif . ploja katutes,daro caca,varto knygutes ir kazka tyliai burbuliuoja,tik isgirdus muzika soka(nors buna tik reklama) ax.gif isikibus atsistoja,bet viena dar nestovi,nevaiksto,neropoja,nors labai noretu,bet neiseina unsure.gif
vaiksto tik kai laikai uz abieju rankyciu. rolleyes.gif abejoju kad metuku vaiksciosim,o taip noretusi verysad.gif
Atsakyti
labukas!
maniskis tai labai rodo savo charakteri ir atrodo tikrina mane smile.gif
Vaiksto prisilaikydamas,pats tai bijo,kai paleidi rankas-sudreba kojytes ir nusileidzia ant minkstos vietukes,valgo atrodo viska,ka ne duosi,net is manes atimineja-ragauna viska,kazka sneka savo kalba-labai juokingai atrodo,kartais mamamamama,bet tai nera kreipinys i mane,tik siaip atrodo...padaro ate-ate...sudeda piramide,o siaip zaislai neypatingai domina,paskutiniu laiku susidomejo grojanciais ,,instrumentais,,-paspaudzia -muzikele groja-o tas ir soka thumbup.gif
Atsakyti
mano maziui irgi 11 men. turi 8 dantukus, valgo viska, sako ma ma ,te te, uuuu(cia dulkiu siurblys), bruuuu(masina), ate rodo,bet nesako, parodo nu nu nu su vienu pirsteliu. Vaiksto laikomas uz rankytes, pats labai nori bet bijo, bet pora tris zingsnius iki mamos paeina vienas. Labai tikiuosi kad iki metuku prades vaikscioti pats. Labiausiai patinka lauke rauti zolyte,gelytes, rinkti akmenukus ir zinoma tiesiog vaikstineti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deluxe: 13 gegužės 2008 - 21:28
Mano suneliui 11 men 13 d. :
turi 7 dantukus, lengvai vaiksto laikomas uz rankytes, savarankiskai zengia apie 5-6 zingsniukus kai nebijo smile.gif
Lengvai uzlipa ant lovos doh.gif bei moka savarnkiskai saugiai nulipti thumbup.gif
Samoningai kreipiasi 'mama' , "tete", parodo ir pasako "ate ate", purto galva ir sako "ne ne ne" kai ko nors nenori , sako "niam " kai skanu valgyt buna bigsmile.gif
Puikiai zino daiktu paskirti - Tv pultas ijungia televizoriu, zino, kad laido kistuka reikia ikisti i rozete blink.gif doh.gif
Moka sudeti piramide, formeles sumetyti i rusiuokle. Soka pagal muzika ax.gif
Maistas skaniausiais is suaugusiuju lekstes rolleyes.gif
Labai patinka gyvunai ir vaikai thumbup.gif
Atsakyti
mums irgi jau 11 men su trupuciuku:)turime 9 dantukus. taciau kramtyti tik mokomes:) ropojame, atsistojame patys, bet dar nevaikstome, tik taip kreivai kai uz rankyciu laikome:)kalbame sava kalba -baba, ma ma, di di...ir esame labai, labai kaprizingi:)
Atsakyti