Įkraunama...
Įkraunama...

11 mėnuo

4u.gif mums vakar suejo metukai,jungiames prie didesniu bambliu clap.gif
Atsakyti
Tai ka jungiames prie jusu,nes rytoj mums jau 11 men. 4u.gif Tai musu didziausias pasiekimas tas,kad jau kelios dienos kaip pradejom patys vaiksciot ax.gif ,nors pasilaikydamas pradejo eiti nuo sesiu,bet vienas tik dabar.Su valgymu truputi turim problemu,nevalgiukas doh.gif ,o siaip tai daro visko jau daug ka nori pasiekia,ka nori pasiema ir panasiai lotuliukas.gif ,pasako mama,tete,atia,varo suniuka ciuc ir labai jau daug telefonu sneka thumbup.gif ,pasiema telefona ar siaip ka panasu ir,kad duoda snekos mirksiukas.gif ,labai aktyvus ir labai greitai ropoja thumbup.gif
Atsakyti
pagaliau mazytei prasikale trecias dantukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zivily @ 2008 03 14, 21:12)
Aciu uz patarimus rolleyes.gif  thumbup.gif

Mes esame vienuolikos menesiu ir stengiames jau naudotis puodu nors ryte ir vakare. tongue.gif Vaikscioti dar bijome,geriau atsisedame ir sliauziame smile.gif
Atsakyti
mes jau ipusejam venuolika menesiu, greit metai..o darom jau labai daug vaikstom nuo 10 menesio, valgom viska po truputi turim 10 dantuku..snekam savo kaloje, ateina prisiglaudzia ..jau toks visas protingas blush2.gif
Atsakyti
Maniškiui tai jau greitai bus metukai, bet pats eiti dar bijo doh.gif laikydamasis už baldų tai kuo puikiausiai eina, o už rankų vedant, net bėga, bet nepasileidžia nors tu ka.
Turime 8 dantukus, ir jau kokie 4 mėnesiai kaip daugiau nelenda, nors pirštus pastaruoju metu vis dažniau į burną kiša, tai gal greitai pradės lįsti ir kiti ax.gif
Pagrindinis žodis te-te, o visi kiti nesuprantami, bet apskritai tai šneka nedaug blush2.gif
Atsakyti
Nu mano mazius irgi vis te-te sako. O kai supyksta - di di di. Jei ko neleidziu ir sakau nu nu nu, tai kita karta liesdamas neleidziama daikta, ar darydamas kas negalima sako niu niu niu, ir vis tiek daro savo doh.gif
Vaiksto isikibes i baldus, bet pats eiti dar bijo. Kai pakvieciau ateiti pas mane, pats paejo tris zingsnelius (uz tokio atstumo stovejau) thumbup.gif
Kalasi sestas dantukas. Apetitas labai sumazejo, turbut del to nelemto dantuko. O siaip labai megsta "sokti". Vos tik isgirsta muzika, ima linguoti ir pirsteliu diriguoti biggrin.gif
Smagu, ka jau ir bepridursi bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
Bėgam mes jau pas kitus lelius pažindintis biggrin.gif
Atsakyti
laba mamytes,
mums jau 11men. kaip greitai prabego laikas, net nepajutau, kaip mano sunelis uzaugo(as noreciau, kad jis liktu kudikeliu kiek ilgeliau, kad galeciau pasidziaugti...bet laiko nesustabdysi)
sveriam 11kg, ugis 76cm, vyras tvirtas ir stiprus.
jau bando eiti pats, tik dar sunkiai einasi.
ismoko uzmigti be mano pagalbos, vakare iguldau i lovyte, duodu pieno buteliuka ir pavalges susisuka ant soniuko ir miega.
valgom daug ir visko, bandau duoti tai ka mes valgom, tik be prieskoniu ir druskos, labai megsta iv sriubas, virta vistiena, troskintas darzoves, megsta vaisius ir manu kose su vaisiu tyrelemis.
moka parodyti kiks jis stiprus, atsisveikinti, vyrams duoda ranka(kaip tikras vyras smile.gif ), parodo, kaip myli meskuti, ploja katutes.
puikiai supranta zodi "negalima", tik ne visada paklauso biggrin.gif
labai megsta iskraustyti stalo irankiu stalciu, puodus, lekstes...
domisi gyvunais, gaudo po namus kate.
labai nori draugauti su sese(10metu), net kartais jai ikyri.
daug kalba, sako ne, mamam,mama, tete, ate ir t.t.
daug cia prirasiau blush2.gif
Atsakyti
sweikos! mano katineliui jau 11men o moka stai ka: neperseniausiai ropoti,nors jau turejo seniai ta miket,bet kiekwienas waikas wiska ismoksta skirtingu laiku,tiesa bando waiksciot isikibes i mamos rankas,labiausiai jam jam patinka waiksciot lowytej,sokinet,rekti nesawu balsu. sneka MAM,MAM,ATE,TETE,BABA,DEDE....nors nzn ju reiksmes.ismoko pats laikyti buteliuka,megsta isidirbineti su wisokiom weido mimikom biggrin.gif tiesa waikstynej lksto po namus kaip wijurkas. maudodi kas antra diena,pliuskentis labai patinka,galetu istysas dienas wandenyje sedet.
bet wa turim labai rimta problema.....mano sunelis newalgiukas,ka pasiulai tai tik is pieno ar kruopu produktu walgo,o mesytes neimanoma isiulyt....tai wa sworis neauga...neramu lb.... unsure.gif
Atsakyti
Sveiki!
Mano pipirui dar ne 11 mėn., bet jau greit...
Viska darom kaip ir visi: bėgiojam vaikštynėje ar įsikibę į suaugusiojo rankas, mėgstam verstis kūlio - tai vos spėju gaudyt, kad nenuvirstų kur nereikia doh.gif, nesenai pradėjo ropoti "keturiomis", nes iki tol tik pilvu čiuoždavo, kaip driežiukas (bet jau laaabai greitai).
Vyras nėra didelis (apie 75-77 cm, 9 kg), bet labai linksmas ir judrus. Valgo MP ir kt. Nelabai mėgdavo mėsišką tyrę, tai pradėjau dėti į ją šiek tiek obuolio. Tarp valgymu retai užkandžiauja - tikslingai nepratinu. Padeda thumbup.gif
Miega visą naktelę ir 2 kartus dieną.
Kalba dažniausiai te-te ir ne-ne-ne. Sako ir rodo "atia". Ploja "katu-katu katutes" net ir neprašytas biggrin.gif Dar sako di-dia, nia-dia, di-bu, ne-bu, diūūū (reiškia duok, o visa kita neturiu supratimo, ką reiškia), mėgsta imituoti važiuojančio automobilio garsą, ypač, kai burna pilna maisto doh.gif
Ant puodo nesėda. Jis jam baisus doh.gif
Lauke nebemiega, nebenori sėdėt vežimėlyje blink.gif viską labai stebi ir bando kalbinti visus praeivius biggrin.gif
Turi dar tik 1 dantį, kuris išdygo prieš mėnesį doh.gif
Atsakyti
Mano mažiukui vakar suejo lygiai 11 men. Sveria 10 kg ir yra 74 cm ūgio. Moka nelabai daug ką, ne taip kaip čia rašo kitos mamytės, bet kiekvienam savas laikas smile.gif
Mano sūnelis moka įsikibęs į baldus vaikščioti, nors labiausiai patinka įsikibus į mamos rankas vaikštinėti. Jau pradėjo kraustyti lentynas, turim ir nuostolių - sudaužė vieną lėkštę - kai tik atidaro spintelės duris iš karto grieba kas papuola ir meta ant žemės, o kai numeta - bando pakelti (žinoma ne viską). Viena spintelė specialiai yra prikrauta nedūžtančių daiktų, o kitos saugiai užklijuotos. Su vaikštyne nedraugauja, nes gydytojai griežtai uždraudė doh.gif Beje, nupirkom stumduką, tačiau jis irgi nepasiteisino, matyt jaučiasi nesaugus g.gif
Mažiukas turi 6 dantukus, kitų kol kas nematyti.
Labai mėgsta plaukioti, o ypatingai - kai tėvelis maudo ir pila ant galvos vandenį - tada visa vonia plaukia doh.gif bet krykštauja taip kad net visas namas skamba lotuliukas.gif
Valgo neypatingai ax.gif Tiesa, mėgsta beveik visas kruopų košes, daržovienę, mėsytę, bulves ir kitokį žmogišką maistą, išskyrus vaisius. Bandėm duoti žuvies - bet tik leido įdėti į burnytę, o paskui laikė burnoj bijodamas susičiaupti tol, kol pati jam išėmiau tą žuvies gabaliuką g.gif
Kalbėt nekalba, tik baisiausiai cypauja... O sako tik visokius beprasmius skiemenis. Moka parodyt ate, katutes...
Naktį miega visai neblogai, nuo 9,30 iki 9,30 ryto, atsikelia 7 val su baisiausiais reikalavimais MP ax.gif tai dar pamiegam kartu iki 9-10. Uztat diena miega 1-2 kartus po 30 min max. Nespėju net jam košės išvirt per tą laiką...
Tai vat tokie mes ir esam smile.gif dar labai maži... na bent jau man taip atrodo...
Atsakyti