Įkraunama...
Įkraunama...

11 mėnuo

mums liko savaite iki metuku clap.gif . Atsisveikinsim su kūdikyste verysad.gif Vaikščioti išmokom nuo 10 menesiu, jau laksto, sunku bepavyti. Pasigirsim ką mokam: mokam kalbėti savo kalba: ma-ma, te-te, sese, ti, pa ir daug įvairių vienskiemenių žodžių. Žinom apie 10 daiktų.Prašoma visada parodo daiktus, sakydama "ti". Va dar išlipti išlovostai sunkiai sekasi, vis kiša pirmyn ne užpakaliuką, o rankytes ir ropščiasi i prieki doh.gif . Nieko, išmoksim. Dar mokam dainuoti, kai sese pagroja, šokti pagal muziką (ir pati megsta pianino klavišus paspaudineti).
O šiaip mažoji - mamos vaikas. Be mamos -niekur. Valgyti bandome viska po truputi, o vistik pagrindinis maistelis - MP thumbup.gif
Atsakyti
mums irgi liko visai nedaug iki pimojo jubiliejaus,tik 14dienu thumbup.gif clap.gif gal yra norinciu isigyti vaikisku drabuzeliu is uk NEXT parduotuve? galite parasyti man i el pasta jeigu bus norinciu [housejura@googlemail.com] [/QUOTE]
Atsakyti
[quote=londonas,2008 03 07, 19:05]
mums irgi liko visai nedaug iki pimojo jubiliejaus,tik 14dienu thumbup.gif clap.gif gal yra norinciu isigyti vaikisku drabuzeliu is uk NEXT parduotuve? galite parasyti man i el pasta jeigu bus norinciu [housejura@googlemail.com] [/QUOTE]
[/quote]

tos rubus i lietuva nesiuncia tik anglijoj ir airijoj
Atsakyti
[quote=JulijaP,2008 03 08, 14:50]
[/quote]

tos rubus i lietuva nesiuncia tik anglijoj ir airijoj
[/quote]
Sveikute,as jau 3 metai gyvenu UK Anglijoj, ir pati savo maziukui perku rubelius,jie kokybiski ir prieinamomis kainomis, todel ir siulau Jums mamytes is Lietuvos,pagalba issirenkant ir gaunant rubelius is NEXT parduotuviu tinklo,tuo uzsiimu ne pirma diena. jei yra norinciu kreipkites el pastu;

housejura@googlemail.com 4u.gif thumbup.gif


cia galite pasirinkti jums tinkanciu ir patinkanciu rubeliu biggrin.gif

http://www.next.co.u...mp;LID=01_02_04
Atsakyti
Sveiki 4u.gif mum uz 4 dienu bus vienuolika menesiuku thumbup.gif Jau pora dienu kaip vaikstome ir be galo tuo dziaugiasi mazius lotuliukas.gif dabar ant ranku nepaimsi-labai patinka vaikscioti bigsmile.gif Pamates masina sako bu,katyte-kazka panasau i kac kac lotuliukas.gif uzlipam ant lovos ...sveriame 10,500 rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes.Mes jau uz 4 dieneliu sulauksime 11 menesiuku.Kai pasiskaitinejau,matau,kad daugumos jau vaiksto nuo 10 menesiu,o mes kaizkaip baisiausiai tingim...arba bijom ant zemes vaikscioti,nes keleta kartu susitrenkem galvyte.Siaip mano sunelis jau stovi,keleta zinksneliu paskubomis perbega.Didziausias dziaugsmas jo gyvenime-maistas...Del kasnio burnoje gyvenima paaukotu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisar @ 2008 03 12, 10:11)
Sveikutes.Mes jau uz 4 dieneliu sulauksime 11 menesiuku.Kai pasiskaitinejau,matau,kad daugumos jau vaiksto nuo 10 menesiu,o mes kaizkaip baisiausiai tingim...arba bijom ant zemes vaikscioti,nes keleta kartu susitrenkem galvyte.Siaip mano sunelis jau stovi,keleta zinksneliu paskubomis perbega.Didziausias dziaugsmas jo gyvenime-maistas...Del kasnio burnoje gyvenima paaukotu biggrin.gif


Labutis,nepergyvent ateis laikas ir prades vaikciuoti smile.gif o va mes visai nesenai pradejom vaikciuoti clap.gif
Atsakyti
4u.gif vakar mums suejo metukai bigsmile.gif tai jau mudvi suoliuojam pas tuos kur virs metu smile.gif likit sveiki,pasimatysim ten biggrin.gif
Atsakyti
Mielos mamytes, gal galetumete pasidalinti savo patirtimi, kaip pripratinti mazyli sesti ant puoduko. Mano maziukas vos tik pasodintas, tuoj soka nuo puodo, lyg jo bijodamas. Kadangi auginu pirma vaikeli, tai neturiu patirties, kaip ir kada pradeti pratinti prie puoduko. Is anksto dekoju 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zivily: 13 kovo 2008 - 12:27
QUOTE(zivily @ 2008 03 13, 12:25)
Mielos mamytes, gal galetumete pasidalinti savo patirtimi, kaip pripratinti mazyli sesti ant puoduko. Mano maziukas vos tik pasodintas, tuoj soka nuo puodo, lyg jo bijodamas. Kadangi auginu pirma vaikeli, tai neturiu patirties, kaip ir kada pradeti pratinti prie puoduko. Is anksto dekoju 4u.gif

user posted image

Mes pradėjom nuo septynių menesių.Pradžioj kelis kartus daviau susipažinimui pačiupinėt,apžiūrėt.Paskui su kelnytem bandem sėstis po kelias sekundes.Po savaites tokių pažinčių jau bandem daryti ištikrųjų.Ir lyg šiol viskas tvarkoj.Pasodinta ant puodelio,mažoji žino,kad reikia kažką padaryti ir stena kol nors lašiukas iškrenta lotuliukas.gif Tiesa,prašytis dar nesiprašo.Mūsų puodelis be muzikelių,paprastas.Toks kaip šuniuko pavidalo.Tai kaip atsisėda,jai labai linksma patapšnoti tam šuneliui per galvą.Mes kol bendraujam su šuneliu,reikaliukai patys susitvarko mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *finy*: 13 kovo 2008 - 12:45
QUOTE(zivily @ 2008 03 13, 13:25)
Mielos mamytes, gal galetumete pasidalinti savo patirtimi, kaip pripratinti mazyli sesti ant puoduko. Mano maziukas vos tik pasodintas, tuoj soka nuo puodo, lyg jo bijodamas. Kadangi auginu pirma vaikeli, tai neturiu patirties, kaip ir kada pradeti pratinti prie puoduko. Is anksto dekoju 4u.gif

user posted image

maniskis irgi okinejo nuo puodo,sakau gal jam salta buvo atsisesti,tai mes nupirkom ta grojanti puoda,kai reikaliuka padaro tai muzikele uzgroja,tai dabar pats eina ir rodo,kad nori sesti,matomai sudomino ta muzikyte thumbup.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti