Įkraunama...
Įkraunama...

11 mėnuo

Sveikutės.
Mūsų mažylei 10 mėnesiukų ir 25 dienelės.
Pasiekimai: matti jau laksto net nevaikšto... smile.gif nešioja visokius daiktus po namus- tai dažniausiai būna jos knygelės ir žaisliukai. Mėto kamuoliuką- meti jai- ji pakelia ir meta man... mėgsta kai skaitai jai knygeles- baksnoja į paveiksėlius. Daro gydų gydų katutes, moja ate, ate... daro caca (bet visa tai ji jau prieš mėnesiuką išmoko) Dievina sukti sukutį (tai irgi prieš porą mėnesiukų jau darė) taip pat dievina "skambinti" pianinu- gali maigyti klavišus iki valandos... o kadangi pas mus elektrinis su daug funkcijų (būgnai, pakeitimas į vargonus, takto nustatymas- muzikos įrašymas) tai ji kaip sėda prie jo taip ir neatsikelia valandėlę, namie užtat būna salyginai ramu... Dar mėgsta iškraustyti virtuvės apatinius stalčius- ir sudėti atgal- bet dažnai iškraustytų daiktų skaičius gerokai viršija ydėtų biggrin.gif Jau laukutį kelis kartus buvome be vežimo ir be rogučių- tik šiaip su batukais pavaikštinėjome bigsmile.gif Mažylė jau "suskaičiusi" ir pirmąją knygelę. NEspėjome sužiūrėti o lapai nors ir stori kartoniniai jau paberti... Jau žino kada tėtė išeina ar mama iš namų- jau ir pyksta- barasi- kad jos į lauką kartu neimi ax.gif Elektrinius prietaisus labai mėgsta bet išjunktus- įjunngto dulkių siurblio nekenčia, pultelį, telefoną, lygintuvą dievina (nors ir kaip slepiame bet vis tiek atranda) labai mėgsta gaudyt televizorių (na mes neleidžiame jai žiūrėti- o ji labai nori- tai būna kad ir pasižiūri šoniuku kai nepastebi- apsimeta kad žaidžia... na iš gailesčio jau leidžiu porą minučių pasižiūrėti- specialiai įjungiu filmukus pasisodinu ant kelių- gerai kad tada ji po poros minučių praranda susidomėjimą- vis tik tiesa- uždraustas vaisius saldesnis) Dievina spaudyti klaviatūrą
Puoduko reikalai: na suprastėjo mūsų puoduko reikaliukai... bet padaro bent 3 kartus per dieną ant jo... Ir kakukų ir sisiukų... bet nesako kai nori- tik kai jau pilnas pampersas- atneša puoduką (tiksliau atvelka- taigis supranta kad kelnės pilnos- nepatinka matyt...
Kalba: na šiuo atveju ženklaus progreso kažkaip nepadarė... Na tėtė jau panašiau į tėtė o ne į tete. mama irgi sako- ypač kai nori valgyti ar kas nors nutinka... bet pvz amam nustojo sakyti- dabar užtenka jai to pačio mama rolleyes.gif na dar sako: va, va... ir atneša ką nors... sako da, da... kartais kai klausausi jos "šnekos" pagaunu atskirus žodžius- bet nežinau ar ji juos turi omenyje ar čia tik šiaip išeina... Tikėkimės kad neužilgo ir kalbės. tongue.gif
essen.gif Na šiuo atveju pasidarė išrankesnė: valgo su mielu noru mamos pienelį, pusryčiai pusbadžiu- jei gera nuotaika na suvalgo kokius 10 šaukštelių košės, bet paprastai kokius 3-5. priešpiečiai- jei visai nevalgė pusryčių mama verda daržoviene, jei valgė normaliai- mažylė gauna tyrelę. Pietūs, na arba daržovienė arba daržovės su mėsa, taip pat jei gaminu patiekalą be ketčiupo ar tai ir būna dažnai pietūs- paprasčiausiai sutrinu tai kią mes valgome (tiesa tokiu atveju pamažinu druskytės prieskoniukų) pavakariai (pas mus apie 4 valandą išeina) daržovės su mėsa ir tik su mėsa...jei labai gerai valgė prieš tai su mėsa duodu tada banano(ar kito vaisiaus)- bet paprastai neužtenka. Vakarienė- kokia nors košė: grikių ryžių,miežinė arba makaronai su sviestuku (atradau tokius mažiukus mažiukus vadinasi ryžių formos makaronai),Na dar duodu kartą per dieną pasmaližiauti- arba nulupto obuoliuko skiltelę, arba duonytės gabaliuką, arba bandelės, ar šiaip ko- ką pati valgau wub.gif
Miegelis- kaip paprastai 20-21 migdome- keliasi apie 8-9 ryte... naktį jei prastai jaučiasi dar mane valgo.
Atsakyti
QUOTE(D.JURGITA @ 2008 01 30, 11:27)
drinks_cheers.gif
kad nezino,siaip didele mergaite ir jai jau reiketu visko po truputi g.gif
po truputi vistiek reikia pratint g.gif

bigsmile.gif ta mamyte bando ir sio ir to,bet pana tik paragauja ir viska spjauna lauk,na gal prasilauz kaip nors unsure.gif
Atsakyti
bigsmile.gif tiesa norejau paklausti tu mamyciu kurios dar vis matina vaikuti MP ,kaip su naktiniais valgymais,musu angeliukas keliasi kokius vis keturis kartus nakti ir nieko kito neima isskyrus MP,jei arbatos pasiulai tai is kart atsikelia ir net nesiruosia miegoti nesvarbu kelinta valanda butu,sauspapio tokio is vis nenaudoja nuo gimimo,tik dantenom pakasyti tinka g.gif ,matyt kaip ir yprotis cia toks jai jau g.gif ,gal kuri buvo susidurusi su tokia problemyte ir atpratinote kaip nors lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Albina1albina @ 2008 01 31, 11:07)
bigsmile.gif tiesa norejau paklausti tu mamyciu kurios dar vis matina vaikuti MP ,kaip su naktiniais valgymais,musu angeliukas keliasi kokius vis keturis kartus nakti ir nieko kito neima isskyrus MP,jei arbatos pasiulai tai is kart atsikelia ir net nesiruosia miegoti nesvarbu kelinta valanda butu,sauspapio tokio is vis nenaudoja nuo gimimo,tik dantenom pakasyti tinka g.gif ,matyt kaip ir yprotis cia toks jai jau g.gif ,gal kuri buvo susidurusi su tokia problemyte ir atpratinote kaip nors lotuliukas.gif  mirksiukas.gif


Na reiktų paprasčiausiai neduot ir viskas. Tokiam amžiuj jau tikrai galima išmiegot visą naktį. Kelias naktis pyks, bet pamačius, kad niekos nebegaus, turėtų nurimti. Juk tai jau tikrai tik įpratimas.
Atsakyti
pamiršau parašyti- pas mus jau 8 dantukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Albina1albina @ 2008 01 31, 11:44)
bigsmile.gif ta mamyte bando ir sio ir to,bet pana tik paragauja ir viska spjauna lauk,na gal prasilauz kaip nors  unsure.gif

tikekimes mirksiukas.gif

QUOTE(Albina1albina @ 2008 01 31, 12:07)
bigsmile.gif tiesa norejau paklausti tu mamyciu kurios dar vis matina vaikuti MP ,kaip su naktiniais valgymais,musu angeliukas keliasi kokius vis keturis kartus nakti ir nieko kito neima isskyrus MP,jei arbatos pasiulai tai is kart atsikelia ir net nesiruosia miegoti nesvarbu kelinta valanda butu,sauspapio tokio is vis nenaudoja nuo gimimo,tik dantenom pakasyti tinka g.gif ,matyt kaip ir yprotis cia toks jai jau g.gif ,gal kuri buvo susidurusi su tokia problemyte ir atpratinote kaip nors lotuliukas.gif  mirksiukas.gif


mano ir dar valgo mp,nakti taip pat verysad.gif
QUOTE(mylimuke @ 2008 01 31, 12:19)
Na reiktų paprasčiausiai neduot ir viskas. Tokiam amžiuj jau tikrai galima išmiegot visą naktį. Kelias naktis pyks, bet pamačius, kad niekos nebegaus, turėtų nurimti. Juk tai jau tikrai tik įpratimas.

drinks_cheers.gif ,reikia kazkaip atpratint ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D.JURGITA: 31 sausio 2008 - 11:44
QUOTE(Klepesova @ 2008 01 31, 11:39)
Sveikutės.
Mūsų mažylei 10 mėnesiukų ir 25 dienelės.
Pasiekimai: matti jau laksto net nevaikšto... smile.gif nešioja visokius daiktus po namus- tai dažniausiai būna jos knygelės ir žaisliukai. Mėto kamuoliuką- meti jai- ji pakelia ir meta man... mėgsta kai skaitai jai knygeles- baksnoja į paveiksėlius. Daro gydų gydų katutes, moja ate, ate... daro caca (bet visa tai ji jau prieš mėnesiuką išmoko) Dievina sukti sukutį (tai irgi prieš porą mėnesiukų jau darė) taip pat dievina "skambinti" pianinu- gali maigyti klavišus iki valandos... o kadangi pas mus elektrinis su daug funkcijų (būgnai, pakeitimas į vargonus, takto nustatymas- muzikos įrašymas) tai ji kaip sėda prie jo taip ir neatsikelia valandėlę, namie užtat būna salyginai ramu... Dar mėgsta iškraustyti virtuvės apatinius stalčius- ir sudėti atgal- bet dažnai iškraustytų daiktų skaičius gerokai viršija ydėtų  biggrin.gif Jau laukutį kelis kartus buvome be vežimo ir be rogučių- tik šiaip su batukais pavaikštinėjome bigsmile.gif Mažylė jau "suskaičiusi" ir pirmąją knygelę. NEspėjome sužiūrėti o lapai nors ir stori kartoniniai jau paberti... Jau žino kada tėtė išeina ar mama iš namų- jau ir pyksta- barasi- kad jos į lauką kartu neimi ax.gif Elektrinius prietaisus labai mėgsta bet išjunktus- įjunngto dulkių siurblio nekenčia, pultelį, telefoną, lygintuvą dievina (nors ir kaip slepiame bet vis tiek atranda) labai mėgsta gaudyt televizorių (na mes neleidžiame jai žiūrėti- o ji labai nori- tai būna kad ir pasižiūri šoniuku kai nepastebi- apsimeta kad žaidžia... na iš gailesčio jau leidžiu porą minučių pasižiūrėti- specialiai įjungiu filmukus pasisodinu ant kelių- gerai kad tada ji po poros minučių praranda susidomėjimą- vis tik tiesa- uždraustas vaisius saldesnis) Dievina spaudyti klaviatūrą
Puoduko reikalai: na suprastėjo mūsų puoduko reikaliukai... bet padaro bent 3 kartus per dieną ant jo... Ir kakukų ir sisiukų... bet nesako kai nori- tik kai jau pilnas pampersas- atneša puoduką (tiksliau atvelka- taigis supranta kad kelnės pilnos- nepatinka matyt...
Kalba: na šiuo atveju ženklaus progreso kažkaip nepadarė... Na tėtė jau panašiau į tėtė o ne į tete. mama irgi sako- ypač kai nori valgyti ar kas nors nutinka... bet pvz amam nustojo sakyti- dabar užtenka jai to pačio mama rolleyes.gif na dar sako: va, va... ir atneša ką nors... sako da, da... kartais kai klausausi jos "šnekos" pagaunu atskirus žodžius- bet nežinau ar ji juos turi omenyje ar čia tik šiaip išeina... Tikėkimės kad neužilgo ir kalbės. tongue.gif
essen.gif Na šiuo atveju pasidarė išrankesnė: valgo su mielu noru mamos pienelį, pusryčiai pusbadžiu- jei gera nuotaika na suvalgo kokius 10 šaukštelių košės, bet paprastai kokius 3-5. priešpiečiai- jei visai nevalgė pusryčių mama verda daržoviene, jei valgė normaliai- mažylė gauna tyrelę. Pietūs, na arba daržovienė arba daržovės su mėsa,  taip pat jei gaminu patiekalą be ketčiupo ar tai ir būna dažnai pietūs- paprasčiausiai sutrinu tai kią mes valgome (tiesa tokiu atveju pamažinu druskytės prieskoniukų) pavakariai (pas mus apie 4 valandą išeina) daržovės su mėsa ir tik su mėsa...jei labai gerai valgė prieš tai su  mėsa duodu tada banano(ar kito vaisiaus)- bet paprastai neužtenka. Vakarienė- kokia nors košė: grikių ryžių,miežinė arba makaronai su sviestuku (atradau tokius mažiukus mažiukus vadinasi ryžių formos makaronai),Na dar duodu kartą per dieną pasmaližiauti- arba nulupto obuoliuko skiltelę, arba duonytės gabaliuką, arba bandelės, ar šiaip ko- ką pati valgau wub.gif
Miegelis- kaip paprastai 20-21 migdome- keliasi apie 8-9 ryte... naktį jei prastai jaučiasi dar mane valgo.

thumbup.gif
Atsakyti
na ir vėl aš nenuorama Klepesova 4u.gif

Ir dar pamiršau... Ogis manoji dainuoja... Kai einam miegučių- aš jai dainuoju lopšines ir supu- O ji man pritaria blush2.gif sako aaa aaa ir grynai pagauna natą... Na mano vyras muzikos mokyklą lankęs- ilgai grojo ansamblyje, aš taip pat muzikos mokyklą lankaiu (nebaigiau) taip pat chorą ilgai... tai tikimės kad ir mažoji turės klausą... Na labai apsidžiaugiau kad pataiko... Na ir aišku mėgsta šokt- tūpčioja ant kojyčių į taktą... O kai mamai stogas pavažiuoja tai ji griebia mažiukę ir kad pasileisim mudvi tipo "tango" šokti, tik tiek kad ant rankų...
Dar mėgsta šokuoti kaip varlytė: paimu už pažastėlių ir šokam aš visada šokant jai sakau "kva, kva" o jau juoko būna...Dievina suptis ant kojos. Dabar kai šalta nebeiname suptis lauke ant supynių- tai kažkaip net gaila...mėgsta šokinėti užpakaliuku ant savo didžiulės panteros (apsižergia ir šokinėja) mėgsta šokinėti ant savo didelio pripučiamo kamuolio (tiesa dabar jis išleistas- kad vėl būtų naujovė) Dar dievina muilo burbulus- na ir kas kad akys po to būna raudonos- žiūri- šypsosi net išsižioja kartais iš nuostabos- bando pagauti rankytėmis. Išmoko atsidaryti duris- jei jos nepilnai užvertos, taip pat uždaryti- po to už durų šaukia... biggrin.gif ir pats mėgstamiausias užsiėmimas mėtyti daiktus kai valgo ir maudynės...Na va berods viską surašiau ir dabar jau tikrai rodos viskas...
Na aš vis dar euforijoje dėl to kad 8 dantukai. cool.gif
Atsakyti
Dar pamiršau parašyti vieną mūsų pasiekimą 4u.gif . Maniškė pagaliau išmoko nulipti nuo lovytės- apsisuka ant pilviuko ir maskatuoja kojytėm šliaušdama atbula (labai juokingai atrodo, kai tai daro nuo vidurio lovytės) na ir galiausiai nulipa- tada taip teatriškai atsidūsta... biggrin.gif Iš juoko galima nugriūti. smile.gif
Dar labai mėgsta sėdėti po stalu- sėdi ir jei dar turi ten ką pakrapštyti- pvz: svogūną... tai neišlys nors ir vgalandą- O jei duosi dar geležinį "bliūdelį" su šaukštu...tai iš viso vaiko galima sakyt nėr. biggrin.gif Na berods šį kartą tikrai viskas... Juk taip greit turėsiu rašyti į pasiekimus 12mėn... 4u.gif

(Jūs gal nesuprasite ko aš čia tiek rašinėju, tačiau aš esu sugalvojusi gudrybę: kai žinutė jau išsiūsta aš nusikopijuoju ją ir atsispausdinu blush2.gif dar ir liniuotę vaikučio įdedu tai iš viso gražiai atrodo... Ir įklijuoju į tą kūdikio knygelę... ir kas šauniausia, kad galima juk rasti ir savo senesnius pasisakymus: nors ir žindančių skyrelyje...Jei tik tema nebuvo seniai perpildyta. Užpatentuota idėja.... mirksiukas.gif nors gal ir nesu pradininkė.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klepesova: 01 vasario 2008 - 08:55
QUOTE(Klepesova @ 2008 02 01, 09:55)
Dar pamiršau parašyti vieną mūsų pasiekimą  4u.gif . Maniškė pagaliau išmoko nulipti nuo lovytės- apsisuka ant pilviuko ir maskatuoja kojytėm šliaušdama atbula (labai juokingai atrodo, kai tai daro nuo vidurio lovytės) na ir galiausiai nulipa- tada taip teatriškai atsidūsta... biggrin.gif Iš juoko galima nugriūti. smile.gif
Dar labai mėgsta sėdėti po stalu- sėdi ir jei dar turi ten ką pakrapštyti- pvz: svogūną... tai neišlys nors ir vgalandą- O jei duosi dar geležinį "bliūdelį" su šaukštu...tai iš viso vaiko galima sakyt nėr. biggrin.gif Na berods šį kartą tikrai viskas... Juk taip greit turėsiu rašyti į pasiekimus 12mėn... 4u.gif

(Jūs gal nesuprasite ko aš čia tiek rašinėju, tačiau aš esu sugalvojusi gudrybę: kai žinutė jau išsiūsta aš nusikopijuoju ją ir atsispausdinu blush2.gif dar ir liniuotę vaikučio įdedu tai iš viso gražiai atrodo... Ir įklijuoju į tą kūdikio knygelę... ir kas šauniausia, kad galima juk rasti ir savo senesnius pasisakymus: nors ir žindančių skyrelyje...Jei tik tema nebuvo seniai perpildyta. Užpatentuota idėja.... mirksiukas.gif nors gal ir nesu pradininkė.)

Aš irgi turėjau mintį atsispausdint visas žinutes su pasiekimais, bet dar to nepadariau doh.gif
Atsakyti
doh.gif
QUOTE(Albina1albina @ 2008 01 31, 11:07)
bigsmile.gif tiesa norejau paklausti tu mamyciu kurios dar vis matina vaikuti MP ,kaip su naktiniais valgymais,musu angeliukas keliasi kokius vis keturis kartus nakti ir nieko kito neima isskyrus MP,jei arbatos pasiulai tai is kart atsikelia ir net nesiruosia miegoti nesvarbu kelinta valanda butu,sauspapio tokio is vis nenaudoja nuo gimimo,tik dantenom pakasyti tinka g.gif ,matyt kaip ir yprotis cia toks jai jau g.gif ,gal kuri buvo susidurusi su tokia problemyte ir atpratinote kaip nors lotuliukas.gif  mirksiukas.gif

As dar maitinu ir mano mazyle naktimis 2-3 k valgo bandziau atpratiniti,nera taip paprastai,kaip is salies pasakyti.Mane tie pasisakymai is saliues kartais nervuotipradeda,ko taip ar ansaipnedarai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miegaliuke S @ 2008 02 01, 13:54)
doh.gif
As dar maitinu ir mano mazyle naktimis 2-3 k valgo bandziau atpratiniti,nera taip paprastai,kaip is salies pasakyti.Mane tie pasisakymai is saliues kartais nervuotipradeda,ko taip ar ansaipnedarai doh.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti