Įkraunama...
Įkraunama...

11 mėnuo

turi 8 dantis ir keturis besišviečiančius ateičiai lotuliukas.gif Kalba- mama, tete,au au ant visų keturkojų, pa reiškia lempa, amam,ti reiškia ten,brrr-reiškia visas mašinas lotuliukas.gif moka spardyt ir mėtyt kamuoliuką, viską mėgdžioja,ropoja, atsistoja pats į sienas besiremdamas, bando vaikščioti ir pats -bet mažus atstumus mirksiukas.gif Valgo viską ir noriai doh.gif sveria apie 14 kg ūgis apie 80 cm doh.gif
Atsakyti
Sveiki visi,

Mano mergytem irgi jau vienuolika men. Po truputi bandom vaikscioti, dabar tai pats megstamiausias uzsiemimas doh.gif . Dantuku viena turi du, kita- keturis. Labai nori visko ragauti, ypac ka teveliai valgo. Siaip abi apetitu nesiskundzia, ka pagaminu, ta valgo.Mazoji naktim dar issireikalauja pienuko. Kalba dazniausiai savo kalba, bet moka kelis ir zmoniskus zodzius. Labai myli mociutes suniuka, bet suniukas ju nelabai mastau.gif Kai tik isgirsta muzika tuoj prasideda sokiai assa.gif
nu va taip ir gyvenam....

ateeeeee
Atsakyti
Pries savaite pasakojau, kad dar nevaikstom, o siandien jau begiojam:) Vis tik vaikai nenuspejami:) ir taip greitai auga biggrin.gif
Atsakyti
labutis visoms 4u.gif
Na, tai štai ir mes netrukus įžengsim į paskutinį iki "pilnametystės" likusį mėnesį. bigsmile.gif Taip greitai auga tie vaikiukai... Net graudu pasidaro, kai pagalvoju, kad, rodos, visai neseneniai iš gimdymo namų parsivežiau tokią mažytę lėlytę, o dabar jau visa asmenybė. Pati vaikšto, bando bėgioti, viską pasiima, ko nori. Jei nepasiekia, pirštu parodo. Pati paprašo atsigerti arba valgyti. Tiesa, ir gert, ir valgyt vadina "niamnia", tai reikia paspėliot lotuliukas.gif . Jei būna per mažai, sako "da". Pati užlipa ir nulipa nuo lovos, išsirenka kokius nori žaislus. Labai mėgsta vartyt kygeles ir rodyti gyvūnus. Moka pasakyti, kaip daro šuniukas, kačiukas ir pan. Ir šiaip atrodo, tiek visko supranta, kad galima beveik be problemų susišnekėti.
Turi šešis dantukus, dar du kalasi. Nors sveria palyginti nedaug apie 9,3 kg, bet apetitu mergina nesiskundžia. Valgo be protestų, net žuvų taukus skaniai išgeria. Ypač mėgsta duoniukus. MP geria tik vakare, kartais naktį, ir ryte - dieną neįsiūlysi.
Ką gi, visiems bendraamžiams linkime sveikiems ir laimingiems ant pirmojo gimtadienio torto sėkmingai užpūsti žvakutę.
Susitiksime jau kitame skyrelyje... 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Musu maziukas turi tik keturis dantukus blush2.gif Besirendamas i sienas vaiksto, uzsimirses pora zingsniuku zengia pats. Sako - atia, tiatia, mama, ama- tai lempa.
Valgo viska - tikras siurbliukas biggrin.gif Labai patinka maudynes, gal bus plaukikas thumbup.gif

Turejome nelaime, mazius prisiliete rankytemis prie ikaitusios (senos) orkaites stiklo. Kiek buvo strioko visiems verysad.gif Tada prisiminiau, kaip snekuciavomes su drauge apie panasu atsitikima.. Kaip galejo nesuziureti, kad atsitiko tokia nelaime- tare mano drauge... O as pritariau..
Nespjaudyk i sulini is kurio reiks paskui gerti...gera patarle! (Buvo pamoka draugei ir man, nes sis ivykis atsitiko pas ja namuose).

Dabar viskas gerai, rankytes gyja.

p.s arteja metuku sventimo diena! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rucius: 02 spalio 2007 - 10:55
Mes jau savaitę kaip vaikštom clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
Labutis,
mes jau taip pat izengem i 12 menesiuka, bet dar tik su rankyciu pagalba. Tingi mano dukryte pati vaikstineti, nori dar pajust mamytes rankytes, na bet jau turbut neilgai. Bet uztat turim jau 9 dantukus, is kuriu vienas kruminukas pasirode. Geriausia, kad visus suniukus vadina ariais, kaip mociutes suniuko vardas.
Atsakyti
Sveikos,

Siandien mano pupytei 11 menesiuku ax.gif .Turim 6 dantukus, keturiom varineja kaip reaktyvine, taciau vaikscioti dar kol kas nebando.Siaip viska krausto, ima, tempia, nesa biggrin.gif Viska ragauja smile.gif
Atsakyti
4u.gif Jau nedaug liko kol sueis vieneri metukai. 4u.gif
Labai visur landžioja, lipa, vietoje ramus nepabūna. Viską imą griauna, verčia. Kai pabunda iš miegelio tiek jau rėkia , kad net stogas kilnojasi.
Moka savo ožiukus parodyti.
Žaidžia žaisliukais. Dėlioja kaladėles. Dar vis ropliukas, savarankiškai bijo eiti.
Jei kas pakalbina, tai taip susigėdęs žvilgsnį žemyn nuleidžia, ir galvytę priglaudžia prie mamytės. Dar vis MP maitinasi ir dienom ir naktim. maistą valgo visokį. Mėgsta muziką klausytis.
Atsakyti
mums jau irgi 11 menesiuku. pirmus zingsniukus pradejom deliot 10men ir kelios dieneles, bet kanadgi nemokejo pati be atramos atsistot, tai eidavo tik trumpais atstumais ir kai pasaukdavai. dabar jau kelias dieneles kai ismoko pati atsistot taigi ir vaiksto daug daugiau, nes kai nukrenta moka pati atsistot ir eit toliau smile.gif
turim jau 9 dantukus. ir jau 10 kalasi smile.gif valgom beveik viska, aisku isskirus kepta maista smile.gif

taip pat moka parodyt savo oziukus ir tikrai daznai. visur landzioja, atidaro spinteles.
labai megsta sokti kai isgirsta muzika thumbup.gif
Atsakyti
sveikos mamytes.Mes ir jau sparciai zengiam prie 11 menesiuko.Mazoji jau pereina pati per kambari,moka pasakyti dai,reiskia turim viska jai duoti biggrin.gif . Turi du dantukus,kiti niekaip neislenda nors matosi kad greit bus.Valgo viska ka praryja, nemegsta kai yra gabaliuku tada viska isspjauna.Moka duduoti dudele,jai kazkaip gaunasi pusti ir gerai atrodo,buna visiem juoko biggrin.gif .Miega du kartus per diena ir jau naktim pradejo miegot,nes nustojau maitinti pati. 4u.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Mano dukrytei vakar suėjo 11mėn.Turi 6 dantukus.Yra kambarių revizorė,kartais pagalvoju,nu kiek ji gali taip lakstyt wub.gif Moka ir mūsiškė ožiukus rodyti,šiandien pastebėjau,kai išgirsta muzika pradeda šokti,suktis ratu ax.gif Ant lovos užlipti moka ir atsisėsti,o nulipti saugiai nelabai išeina smile.gif Valgo tik iš mano lėkštės ir jei aš valgau,o iš savo nebenori g.gif Kalba kol kas tik ate ate ir parodo,kai pamato kad kas ruošiasi eiti pro duris tai pribėga rodo ir sako ate,nu jau susikalbėt su žmogum be šansų biggrin.gif Daro dar katutes ax.gif
Laukiam pirmojo tortadienio wub.gif 4u.gif
Atsakyti