Įkraunama...
Įkraunama...

11 mėnuo

Sveikutės, mano mažylei jau irgi 11 mėnesių, jau po truputį bando pati vaiksčiot biggrin.gif Tik nesenai lovytej nugriuvo ir tikriausiai labai išsigando pradėjo verkti ir mėlynuoti, labai išsigandau bandžiau purtyt bet nepadėjo tada sugalvojau pakist po tekančiu vandeniu, tik tada mažylė atgavo kvapą, gal kam yra taip buvę, parašykit prašau kaip elgėtės, ar verta nerimauuti? verysad.gif
Atsakyti
Mums jau irgi 11 mėn, bet savarankiškai nevaikštom, tik įsikibę į ranką, labai daug ropojam, kraustom viską, daug bendraujam savo kalba (ypač su šuniuku daug šneka) smile.gif
Atsakyti
Mano lelei ir 11 men. aisku nevaiksto taip kaip daugumos smile.gif moka sliauzioti ir ka pasiekia tai viskas atsiduria jos burnyteje ar ant zemes doh.gif moka pakvieti leles au au ir ate moka padaryti kartais ir pasako kaip netingi smile.gif kalba man nezinoma kalba, bet is bedos tai galim ir susikalbeti smile.gif bando vaikscioti paemusi mano pirsta ir uz sienu laikidamasi tai nueina iki tikslo smile.gif turi 7 dantukus ir plaukuciai tai labai letai auga doh.gif




Rmux buvo ir man panasiai sake nieko baisaus bet as tik bijau kad veliau nebutu kokiu pasekmiu doh.gif Kaip mano kaimynu sunus tai mazas issigando sunio ir dabar jam 6 m.o jis mykcioje doh.gif
Atsakyti
4u.gif Sveiki visi,
mums rytoj jau 11 menesiu, thumbup.gif valgo daug, miega 2 kartus i diena, ropoja, atsikelia pastovi akimirka nieko nesilaikydamas, eina laikomas vienos rankos, daug kalba savo kalba, ant puoduko dar nedaro schmoll.gif nesupranta zaidzia su juo doh.gif , ismiega visa nakti nuo 9 vakaro iki 7 ryto thumbup.gif
Atsakyti
blush2.gif mums jau 11menesiu ir mes jau kaip savaite vaikstom savarankiskai,na zinoma parkrintam kai pavargstam,bet tik ant sikniuko :)siaip ramiai apeina visus kambarius jeigu ka nori pakelti tupesi,jei neina tada sedaasi,buvo juokinga stebeti badyma atsistoti i nieka neisikibus biggrin.gif turim 7dantukus...

Daivasys>>>ziuriu ta pacia diena musu gime berniukai...miela smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reika: 04 liepos 2007 - 19:51
Mūsų mažiui jau 11 mėnesiuku ir 2 savaitės.Jau puikiai vaikšto, tiksliau labiau laksto, nes visur skuba. 9,5 mėnesio pradėjo žengti pirmuosius žingsnius, o 10 mėnesiu su trupučiu jau žygiavo po kambarius. Savarankiškai užlipa ir nulipa nuo lovos. Labai mėgdžioja kiekviena veiksma, bando mėgdžioti ir garsus. Pagal prasmę pritaiko žodelius: ate, tete, au au, miau, mama. Moka su broliuku žaisti slėpynių - puikus ieškotojas. Juokingai atrodo kai atsitūpęs prie lovytės pasilenkęs žiūri kur brolis.
Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2007 07 04, 20:49)
blush2.gif  mums jau 11menesiu ir mes jau kaip savaite vaikstom savarankiskai,na zinoma parkrintam kai pavargstam,bet tik ant sikniuko :)siaip ramiai apeina visus kambarius jeigu ka nori pakelti tupesi,jei neina tada sedaasi,buvo juokinga stebeti badyma atsistoti i nieka neisikibus biggrin.gif turim 7dantukus...

Daivasys>>>ziuriu ta pacia diena musu gime berniukai...miela smile.gif

Sveikos. Mano mergyna irgi 08.03 gimusi-jungiames prie jusu vaikinuku jei galima smile.gif 4u.gif
Beje Paulinute dar nevaiksto pati. Siandien zenge toki mikroskopini zingsneli, tada ant keturiu ir kosminiu greiciu per koridoriu. Turi 8 dantukus, moka visokiu gudrybiu. Manau, kad suspes dar ir vaikscioti ir ant puodo sedeti, nes kolkas jis sukelia tik asaras.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif mano vaikui irgi 11 men., bet pats dar ne vaikšto, bijo, nors įsikibes į pirštą laksto po visus kambarius doh.gif Turim 7 dantukus, ne nori valgyti kūdikiam skirto maisto, ant puoduko sėdim, kartais ir padarom kokį reikalą, šniakam savo kalba daug, rodom ožių irgi daug doh.gif
Papildyta:
QUOTE(indriukass @ 2007 06 16, 22:00)
na cia pasiskaicius atrodo kad genijai visi kazkokia nesamone vaikssto nuo 9 gerai kad ne nuo 3 ar 5nos buvo vunderkindas nuo 6 vaiskto juokas neima.. g.gif  blink.gif  na bet ka as galiu pasakyti apie savo... jau atsistoja vienas neiisikibes bt tikrai nevaiksto judrus viska krausto...aciu tikrai nemoka paakyti kaip kazkuri mama sake ir sakiniais nekalba gal ne i ta skilti pataike....  blush2.gif na bet mano judrus sveikas vaikas ir nera taip kad jau butu toks pazenges kaip jusu bet tikrai vystosi pagal savo amziu..  4u.gif  ax.gif

Aha mano vaikas irgi nei vunderkindas, nei genijus bet judrus, linksmas ir sveikas, vystantis pagal savo amžių drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
labai laba.

maniskiui 10,5 smile.gif
bet man idomiausia, kaip uzmiega tokio amziaus vaikai. nes maniskis arba ropoja per lova keturiom ir bega, arba savo lovytej stovi ir rekauja. jei apkabinu , tai spardosi ir lupa akis , nosi, ausis, plaukus.... tai dazniausiai uzmiega "surakintom" rankom ir uzspaustas unsure.gif g.gif
kada jie ismoks GULET , kai eina miegot cool.gif
Atsakyti
Mums uz savaites 11 menesiu. Nuo 10 men. vaiksto savarankiskai. Lauke turiu begioti is paskos, nes neduoda rankos ir eina tik ten kur nori jis pats. Vezime sedeti nemegsta. Turim 5 dantukus. Daug sneka, daugiausia sava kalba, bet pasako mama, tete, kaka, pasako kad nori i lauka, jo kalba tai reiskia aka. Ploja katuciu, parodo koks jis didelis, ate ate. Diena miega du kartus ir pats uzmiega, bet vakare uzmigdyti labai sunku.
Atsakyti
Mums siandiena 11men.,kaip ir dauguma nevaiksto,nors kekia sekundes pastovi neisikibes,reikaliukus atliekam ant puodo,miegam 2-3kart per diena,bet visa nakti neismiegam schmoll.gif reikia dar uzvalgyti.Turim 8 dancius,bet tikimes dar si men sulaukti.
Atsakyti
Mano dukrytei irgi jau 11 mėnesių. Moka jau daug ką, tik dar nevaišto pati. Vaikšto tik įsikibusi į ranką, prisilaikydama. Ropoja jau labai greitai. Valgo nedaug, keturis kartus. Net nežinau ką su tokiu jos valgymu daryti... g.gif Jau šį mėnesį bandau atpratinti nuo MP. Miega mažai, du tris kartus po pusvalandį, naktį kaip visada prabudinėja. doh.gif
Turi keturis dantukus, bet laukiam dar trijų. smile.gif
Atsakyti