Įkraunama...
Įkraunama...

11 mėnuo

Pradedu šią temą Nerimamos 2.gif pasiekimais. Tikiuosi, kad ji nesupyks blush2.gif

Laba laba, dabar ir čia pasisveikinsiu. Mums po kelių dienelių bus 11 mėnesiukų, o ką mūs lelius jau daro. Ogi ropoja kaip torpeda, prisilaikydamas vaikšto jau nuo 6-o mėn., dabar jau žengia kelis žingsnius ir vienas, stovi nesilaikydamas niekur. Turi keturis dantis, valgo valgo ir valgo. Ryte košę, per pietus mėsišką košę, vakare tyrelės, košelės , sūrelio ar pan.Taip pat gauna ir sriubų-barščių, vištienos ir daržovienės. Į tarpus valgo persiko, banano, sausainio, javainio ir geria mamos pienuką. Dieną miega du kartus, o naktį keliasi kiek jam patinka kartų, nė nesuskaičiuoju, nes atsigeria pienulio ir šalia vėl užmiega.
Na va kiek prirašiau, tiesa beprotiškai nemėgsta batų, tai ir laukia vaikšto su kojinėm. Labai įžeidus, sako mama, tete, ate, ką ir dar daug visko, svarbiausiai išsišifruoti. Labai gerai supranta ko negalima, tai tokius darbus daro tylomis, kai mama nemato.
Šiam kartui tiek. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jėga: 29 rugsėjo 2005 - 08:39
sveikos,
mano mažei 11 mėn. neseniai sukako. Vaikšto jau tris mėnesius, moka tupėti...supranta žodžius "duok", "imk", atitinkamai duoda ir ima, supranta, kur mama,tete ir lempa. Bet pati kalbeti nenori, devynerių mėn. mokėjo sakyti "atia" ir rodyti, bet dabar užsispyrusiai to nedaro. Sava kalba kalba su daiktais.
Nevalgiukė, ypatingai daržovienės su mėsa nemėgsta, anksčiau mėgo saldžias tyreles, bet dabar vos du šaukštus suvalgo. Kiek geriau valgo grūdų košes, mėgsta "Rugelio" duoną graužti. Irgi gerai supranta žodį "negalima". Po namus vaikšto megstais bateliais....


kaip ir daugelio mamų, kas dieną tapma vis įdomesne ir įdomesne......
Atsakyti
Sveikos, mums jau irgi ne uz kalnu 11 menesiu wub.gif

Maze valgo neblogai. Na, darzoviene su mesyte kartais sunku sumaitinti, bet ne visada. O siaip daugiau viska megsta. Ypac patinka tokie kasnio dydzio sumustinukai, kuriuos padarau is juodos duonos, ja tepu sviestu ir tepamu suriu arba pastetu. Be galo megsta vaikiska jogurta, gali valgyti jo daug, daug biggrin.gif Labai dziaugiuosi, kad jis be cukraus ir konservantu.
Vaiksto isikibdama nuo 8 menesiu. Ropoja kaip vijurkas. Neisikibusi pastovi. Neblogai eina isikibusi i ranka. Su savo zaisliukais zaidzia retai, ima viska, ko negalima doh.gif Megstamiausias zaislas - mano raktu rysulys. Siaip tai visur jos pilna. Yra labai, labai judri.
Labai graziai sako daniskai "labas" (labai mandagi mergaite biggrin.gif ). I lietuviskaji "labas", kartasi atsako "baba" biggrin.gif . Cai jau nuo nuotaikos priklauso. I lietuviskaji "negalima" reaguoja, i daniskaji - ne biggrin.gif . Siaip tai reaguoja i lietuviskus zodzius, o ne i daniskus. Cia jau del to, kad as su ja bunu visa diena. Bet danu kalba tai tikrai ismoks, man svarbu ja ismokyti lietuviskai. Kai man duoda koki daikta dazniausiai sako "atia" ( cia reiskia "aciu", jei ka ax.gif ). Cia pasekme tokio zaidimo: as jai duodu koki daikta ir sakau: prasom. O po to imu ta daikta is jos ir sakau:aciu. Dabar jau pati man ta daikta duoda ir sako "atia". Atsisveikindama kartais mojuoja, o kartais - ne. Irgi priklauso nuo nuotaikos.
Atsakyti
Sveiki.Mums jau 11 mėn.O.ką gi mes per tą laiką išmokome tongue.gif .Vaikinas nuo gimimo labai judrus,smalsus,visur jo pilna.Drasiai ir greitai pradėjo ropoti nuo 7 mėn.Savarankiškai vaikšto nuo 10mėn.3sav.Namuose vaikšto su batukais.Turi savo kambarį,kur pilna jo įvairių žaislų,su kuriais mėgsta žaisti,o kai jo žaislai atsibosta,ateina pas mane į virtuvę savo tvarką padaryti biggrin.gif .Skiemenim pradėjo kalbėti nuo 7 mėn.Pirmas žodis buvo"papa"(čia mes mokiname rusų kalbą)po to "baba","mama","dai".Kai užsigauna sako "bam" arba"bum".Kartais parodo,ko nori.Moka žaisti su kamoliu,vienas iš mėgstamu žaidimu.Žino kur yra lempa,muzikinis centras.Patinka kai groja muzika.Labai mėgsta šipsotis,maudytis vonioje,važiuoti mašinoje,eiti į lauką pasivaikščiuoti,o ypač patinka kai einame į svečius,megsta bendrauti su vaikais,kurie yra už jį vyresni.Valgo ryte pienišką košę(grikių arba avižų).Per pietus valgo daržoviene su mėsa,tai jo pati mėgstamiausia koše.Vakarienei manų koše.Tarp pagrindiniu valgiu visada atsigeria arbatos,pagriaužia sausainį,baronkytę,pienišką javainį arba doniuką.Prieš vakariene,valgo varškyte"MIAU".Nakti atsigeria mišinuko.Miegoti eina 21 val.keliasi 8 val.Diena miega vieną kartą,labai retai buna kad mėgotu du kartus. rolleyes.gif Nepatinka rengtis sad.gif ,valyti nosį,o ypač prieštarauja kai ištraukiame iš vonios,nes ten galėtu ilgai pleškiantis thumbup.gif .Ko toliau auga mano sunelis,to idomesnis tampa biggrin.gif.
Atsakyti
Sveiki
Mūsų pasiekimai:
Svarbiausias thumbup.gif vaikšto pati nuo 10mėn ir 10dienų o dabar 11 mėn tai jau laksto smile.gif jau net ropoti pamiršo, na kartais kai labai labai supysta tai prisimena ir tokį judėjimo būdą
turim 7 dantis
Sako ir rodo "atia", "tete" kai labai pikta "mamamm" pasako, kai nori ar mato ką valgant "niam - niam", barasi "ba-ba-ba"
Žaislai patinka tik tokie kur groja na dar kamuopliukas ir dūdelė (ja moka "dūduoti")
"Verda košę", "kepa bandeles"
Valgom vidutiniškai ir mėsą ir žuvį ir desertines varškes, jogurtus
11mėn sveria 13800g ir 79cm ūgio
Na rodos viskuom pasigyrėm biggrin.gif o jei ką pamiršom tai mama kalta doh.gif
Atsakyti
Manoji jau irgi pradejo labai graziai sakyti "aciu" ir mojuodama "atia, atia". Bandeles irgi jau seniai kepa biggrin.gif Beje tik lietuviskai, o ne daniskai....
Atsakyti
QUOTE(Germante @ 2005 10 07, 19:06)
Manoji jau irgi pradejo labai graziai sakyti "aciu" ir mojuodama "atia, atia". Bandeles irgi jau seniai kepa  biggrin.gif  Beje tik lietuviskai, o ne daniskai....

Mes irgi siandien buvom poliklinikoj tai tevas sake jog ugtelejo iki 79cm.o sveria tai apie 13kg.jau moka pasakiti tete mama,lialia ,niania,baba,niam kai nori valgiti.,daro bandutes,vyru vyru kose,ir dar kai labai nori mano penelio tai praso,duok cice niam niam ir kiele maike mano,pradeda potruputi eiti viena o lauke laikosi uz mano ranka ir eina laisvai dar jinai labai graziai sipsosi ir visiem rodo 7 dantukus.valgo jinai viska ir mesos ir zuvies o jau kaip deserta megsta tai kai tevelis atveza is parduotuves varskites Magija,tai net ploja rankitem ,dar megsta persodinet geles kai as nematau ir iskraustit visus diskus is stalciaus ,tiesa tevui tai nelabai patinka nes vis nesuranda savo diskus.na ros viska parasiau nes taip norejau pasigirt savo Elzbieta 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ojojoi... Pamatytumėte kaip mano Emiliukas laksto... Jau nuo 9 mėn. ir 3 d. pradėjo vaikščioti, tai dabar laksto.. doh.gif doh.gif doh.gif .
Nekenčia valgyti iš šaukštelio, geriau kokį sumuštinį atsikasti su 7 dantimis. Valgo viską viską išskyrus košes g.gif
Šnekos dauk, bet daugiau nesuprantu, negu suprantu ką pasako. Va vakar išmoko pasakyti gėlytė smartass.gif
Labai mėgsta iškraustyti žaislų dėžę ir į ją įsėdęs žaisti su kokiu vienu žaislu. Sulaužęs žaislą bando jį suremontuoti tik aišku ne ten kur reikia biggrin.gif
dar mėgstamiausias užsiėmimas - junginėti šviesą.
Vienu žodžiu baigiu girtis... laugh.gif
Atsakyti
Na mano pagrandukui uz 2 dienu 11men. Tai drasiai galime cia jau apsireiksti biggrin.gif
Megstamiausias maistas- Mamos Pienukas wub.gif , jogurtas, kosytes...su darzovemis gana liudnai, bet neseniai pradejo kapoti smulkius makaroniukus us pomidoru padazu rolleyes.gif
Turime 4 dantukus(vienas is ju dar labai mazas tongue.gif )
Ropojame, atsistot atsistoja isikibes, bet zingsniuku dar nenori zengti schmoll.gif
Sveria apie 9kg.
Miega per nakti...nuo 8 vakaro iki 5 ryto. Pageres MP dar valandziuke pamiega thumbup.gif
Sako ir mojuoja atia-atia(nuo 8men), sako mama, tete, papa(ir plesia mano marskinius blink.gif )...Ploja katutes, rodo "didelis didelis" iskeles rankytes, skanios bandutes-trina rankutes viena i kita... rodo nu nu nu(bet sako ne ne ne biggrin.gif ) "Mam-mam" kai nori valgyti, arba tiesiai sviesiai PAPA, plesdamas mano drabuzius doh.gif Prisideda telefona prie ausies ir sako "awa"(vertimas- alio biggrin.gif )
Suniukas(ir kaciukas)- au au tongue.gif
Rodo keleta daiktu su pirstuku, kai paprasai parodyti(lempa, kojos, pilvas...)
Sako "da"(dar) ir rodo tam tikra zenkla, kuris reiskia DAR rolleyes.gif
Siuncia oro bucinukus, ir sako "pa" kai buciuoja. Pries kakodamas pasisako a-a, bet ant puodo grieztai nesedi schmoll.gif
Megstamiausias uzsiemimas- maudytis su megstamiausiu zaislu-gumine antyte.
Kiti megstamiausi zaislai- magnetofonas, telefonas, distancinis ir t.t. biggrin.gif ir dar masinos...stumdo is kambario i kambari BURGZDAMAS, net apsiseilija biggrin.gif
Jauciu uztenka girtis blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mums neuzilgo bus 11men. Turim 6 dantukus , puikiai vaikstom ( pradejom po truputi nuo 9men.), mokam daryti katutes , rodom atia , niuniuniu .Kalbam mama , tete, atia ir daug nesuprantamu zodeliu ... Labai megsta maudytis .Begalo myli gyvuniukus ir vaikus . Labiausiai nemegstam valytis nosytes . Apetitas lyg ir neblogas ,tik labai nemegsta Markutis pienisku saldziu kosiu . Labiausiai megsta rauginta agurka blink.gif , ir jogurtus . Sveria 12kg, ir yra 82 cm ugio .
Del miegucio irgi nesiskundziam , ismiega visa nakti ir viena du kartus diena .
Markas didelis aktyvistas , zodziu vos speju paskui ji lakstyt biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Tai va,
mums 11-06 11men.
turim jau 6 dantukus(kai kanda uz nosies jausmas , kad ju ten tikraj daugiau biggrin.gif )
ypatingu plaukuotumu nepasizymime.
Kunu sudejimas,kaip pas teveli - alinis pilvukas ir lengvas antsvoris, sveriam apie 11kg.
jau pradejom daugmaz stabiliai vaikstineti laikydamiesi uz lovytes atramu.
Vienzo kas ne diena tas naujiena.
....mylimiausias draugas berniukas is reklamos bonduel kukuruzais maitinamas, kai isgirsta mazius taip ir sypsena iki ausu.
Atsakyti
Ir musu pasiekimai + - panasus smile.gif Tik nelabai kas giriasi, kad su puoduku draugauja! Mes ant puoduko labai graziai sedim nuo 10,5 menesiuko ir beveik visada ka nors padarom (rimta reikaliuka, zinoma, reciau pavyksta puoduke palikt) smile.gif
Atsakyti