Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūs planavote vaikutį?

Mūsų Klaudija galima sakyti buvo dalinai planuota, nes po vestuvių rugsėjo mėn, aš nebevartojau kontracepcijos ir lapkričio pradžioje įvyko tai( nors man tai buvo labai netikėta), kas liko visam gyvenimui:). Po ketverių su virš metų mes vėl pradėjome galvoti apie kitą vaikutį, o ir Klaudija labai prašė brolio ar sesės, tai pasidarėm tyrimus ir mūsų Matukas pasibeldė pirmą mėnesį, kai pradėjom ,,planuoti,,. Taigi galima sakyti, kad abu buvo planuoti:)
Atsakyti
na pradėjom planuot tik šį rugpjūtį ir pasisekė iš karto smile.gif tai mūsų lialiukas planuotas, tiesiog su vyru abu nusprendėm, kad jau laikas 4u.gif
Atsakyti
Dukružę (na tada dar nežinojom blush2.gif ) planavom (suplanavom per pusmetį ax.gif ) o vat jau ir antrajam laikas pribrendo tiesiog jaučiu kad ilgiau laukti nenoriu ir tikiuosi šiais metai sulpanuosim wub.gif
Atsakyti
Mes su vyru palanavom savo [I][B]angeliuka puse metu ir suplanavom.Bet kazkodel jis dar nenorejo musu pamatyti.... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Julija1 @ 2006 02 14, 23:51)
Mes su vyru palanavom savo [I][B]angeliuka puse metu ir suplanavom.Bet kazkodel jis dar nenorejo musu pamatyti.... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Neliūdėk taip ir galvok, kad šitas angeliukas paruošė namučius kitam leliukui, kuris būtinai norės su jumis susitikti wub.gif
Atsakyti
Mes su vyru buvom suplanavę nuo kada pradėsim laukti, ir palaukę 3 mėnesius jau turėjom gerų žinių.
Atsakyti
Mes dar tik planuojam 4u.gif
Bet va man idomu pasidarė, po kelių santuokos (ar gyvenimo kartu) metų nusprendėt, kad jau laikas vaikeliui g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(liepa99 @ 2006 03 01, 15:50)
Mes dar tik planuojam  4u.gif
Bet va man idomu pasidarė, po kelių santuokos (ar gyvenimo kartu) metų nusprendėt, kad  jau laikas vaikeliui  g.gif ?

Jei viskas gerai, tai iseis,kad planuosim po 8 m. bendro gyvenimo kartu( is ju 4 santuokos metai. )ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skruzdeliukas: 02 kovo 2006 - 09:03
mūsų planuotas 4u.gif
Atsakyti
Kaip faina toms kurioms pasiseke is pirmo karto. Visuomet galvojau kad dziaugciausi netyciuku smile.gif Bet jis nepasirode. Na tai nuo sio men. pradzios jau nesisaugojam 4u.gif laukiu nesulaukiu kada busiu nestuke.gif
Atsakyti
Pirmą mūsų mažyle su vyru "susiplanavom" iš pačio pirmo karto (žinau net dieną, kadangi tai buvo vienintelis kartelis tą mėnesį ax.gif ), o štai dabar jau antrą mėnesį bandom ir ne po vieną kartelį... Net nesitiki, kad taip sunku bus laukti, tiesiog degu iš nekantrumo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa99 @ 2006 03 01, 15:50)
Mes dar tik planuojam  4u.gif
Bet va man idomu pasidarė, po kelių santuokos (ar gyvenimo kartu) metų nusprendėt, kad  jau laikas vaikeliui  g.gif ?


Mes pradėjom planuoti po 1,5 bendro gyvenimo metų blush2.gif Suplanavom iš karto. bet pirmas stebukliukas nuo mūsų pabėgo verysad.gif Antrą kartą vėl suplanavom labai greitai thumbup.gif ir dabar turim nuostabią dukrytę
Atsakyti