Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūs planavote vaikutį?

wub.gif Mes su vyru visiems sakeme, kad tai netyciukas, nes dar nebuvome susituoke. Taciau is tikruju jis buvo planuojamas ir labai laukiamas. Dabar turime nuostabu suneli, kuriam yra metukai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLITUKAS @ 2003 03 13, 19:17)
   Priėš pastojant jau kurį laiką aš į vaikus gatvėje žiūrėdarau net išsižiojusi, jaučiau, kad ir aš baisiai noriu būti mamyte, džiaugtis mažyliu. user posted image Taip ir vaikščiojom su vyru į svetimus vaikus žiūrėdami, bet vis nedrįsom patys kažką daryti. Tačiau po naujų metų kai buvo "pavojingos dienos" nuterėm nesisaugoti, nors mes jautėm, kad tiesiog privalom nesisaugoti. Sakom, arba dabar arba po metų. O po dvieju savaičių pasijutau neįprastai ir... dabar turim gražuole dukrytę, be kurios neįsivaizduojam savo gyvenimo, o gatvėj sutiktus mažylius ir toliau palydim šypsenėlėm.user posted image     Net negalvojau, kad vaikai kali suteikti tiek laimės

thumbup.gif As irgi turiu Ievute, gimusia spalio 9 diena biggrin.gif Sita lialka atejo neplanuotai ir ganetinai sunkiu periodu. Na, bet Dievas duoda tik tokius isbandymus, kuriuos sugebi pereiti smile.gif Labai ja myliu ir didziuojuosi savo vyresnele - ji labai originalus ir protingas vaikas yess.gif
Maziuke "kruopsciai" suplanavom smile.gif Vaziavom i siltuosius krastus, pries tai vyrui svaigau, kad ten pradesim vaikuti wub.gif Pries kelis menesius kontraceptikais susireguliavau cikla, kad tos keliones metu buciau vaisinga rolleyes.gif Grizom is keliones, palaukem, kol nuo manomo pastojimo dienos bus praejusios 10 dienu, pasidarem nestumo testa... Ir ka gi - jis neigiamas schmoll.gif cry.gif Pasriubavau nelaiminga tris dienas, o menesines ir neprasidejo blush2.gif Stai ir rezultatas - Akvile tongue.gif
Atsakyti
Mes pirmaja suplanavom. O antrasis irgi jau planuose wub.gif
Atsakyti
mes taip pat planuojame, vis bandau per vaisingas dienas ir su lukesciu tikiuosi nesusirgti, bet deja ne mano naudai cry.gif Vis susergu ir viskas, ir dienos vel slenka toliau iki kitu vaisingu dienu. As taip pat gatveje vaikus nuziuriu taip tarsi jie butu mano, toms mamytems labai pavydziu( zinoma sveiku pavydu). Si savaite man bus bandymu metas, tai reikes pasistengti ir daugiau nesulaukti menesiniu!
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2005 02 07, 00:20)
As taip pat gatveje vaikus nuziuriu taip tarsi jie butu mano, toms mamytems labai pavydziu( zinoma sveiku pavydu).


Atsimenu, ir as panasiai jauciausi. Buvau apdovanota dievo, kad iskart pastojau, kai tik pradejom planuoti wub.gif Tikiuosi ir antro taip pat susilaukti wub.gif
Atsakyti
taip mes planavom pirmaja, bet ji turejo buti saulis, bet gime savaites 2 anksciau ir gavos skorpionas cry.gif , tai vel kita menesi darysim tikuos paviks jau tikslei bus tada saulis rolleyes.gif gerai jai dar butu berniukas. thumbup.gif
Atsakyti
planavom ax.gif kai jau nutarem, kad laikas, visa savaitgali "galvojimui" apie 2.gif paskyrem wub.gif
Atsakyti
Mes kudikelio dar neturime bet planuojame visa siredele ir laukiame tos dieneles kada ateis pas mus angeliukas tongue.gif
Atsakyti
mes svajojome apie vaikutį beveik metelius, gal todėl ir atėjo pas mus iš karto, kai pradėjom kviesti wub.gif labai planuotas ir mylimas vaikutis 4u.gif
Atsakyti
mano brangenybe nebuvo suplanuota, bet esu labai laiminga, kad ja dabar turiu! wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pirmą neplanavome,bet antras buvo labai,labai planuotas wub.gif
Atsakyti
Mūsų 2.gif yra net labai planuojamas, tik 2.gif to plano nesilaiko nors tu ką. Apie netyčiuką visada svajojau, bet...
Atsakyti