Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūs planavote vaikutį?

viskas pagal plana wink.gif
Atsakyti
na net nezinau kokia ta musu pirmoji :rolleye planuot tai planavom tik nesitikejom kad taip greitai gausis... thumbup.gif
o del antro tai vyras pries kokius metus jau sake kad nori antro vaiko o man uzsireike tik pries pusmeti va tada ir pradejom nesisaugoti ir va si rudeni turesim 2.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mums nutiko panasiai kaip ir Jolkiux biggrin.gif planavom,nesisaugojom,ir gana greitai "uzkibo" musu 2.gif
Atsakyti
Musu kleckas planuotas rolleyes.gif ir "padarytas"is pirmo karto doh.gif doh.gif doh.gif

Nuosirdziai linkiu visoms, kurios norite sulaukti vaikiuku, kad gautusi is pirmo karto tongue.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
....mes planavom thumbup.gif ,bet gavosi ne taip jau gret,reikejo 8men. padirbet smileysex.gif
Atsakyti
Mes irgi planuojam, jau 4 menuo "dirbam" ir tikiuosi, greit pasiseks ir turesim taip laukiama ir jau be galo mylima 2.gif
Atsakyti
Mano pirmoji buvo paprasciausiai meiles vaikas .Po vestuviu nesisaugojom biggrin.gif ir tiek.Po metu gime dukryte.Na o mazius gime dar po 10 metu ,net nezinau ar planuotai , biggrin.gif ,neplanavom,tik ko gero abu norejom.Todel ir gavosi toks fainulka. biggrin.gif thumbup.gif biggrin.gif
Ko gero kiekvienai mamai pats pats fainiausias savo vaikas
Atsakyti
Musu vaikutis buvo planuotas. Nu kaip pasakyti - sugalvojau as viena diena, jog reikia vaiko ir vyrui pasakiau. Galvojau, jog nesutiks ar ka, bet jis ne niek nepriestaravo. Po kokiu poros menesiu pastojau. Aisku, nesigailim. Baisu butu pastoti netycia, nes reikia but moraliskai pasiruosus.
Atsakyti
Mano mažylis tai nebuvo planuotas.Kai pastojau buvau bebaiganti bakalaurą,todėl dar neplanavom,o be to su vyru buvom tik atšventę trijų mėnesių draugystės jubiliejų .Nesitikėjau pastoti,bet pasirodo ir saugantis(gėriau kontraceptikus) tai įmanoma.Kai sužinojau tą džiugią žinią,nepatikėjau tol,kol nenuėjau pas ginekologę...Visą tai priėmėm labai džiugiai clap.gif clap.gif clap.gif Nebuvo ko nusimint :vyras gerai uždirba,man neteks imti jokių akademinių,nes baigsiu mokslus vaikeliui dar negimus.Na vienu žodžiu viskas susiklostė nuostabiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Kažkada jaunystėje galvojau,kad isvis negalėsiu turėt vaikų,bet pasirodo galiu.Dabar mano 2.gif pusantrų metukų,jau svajojam ir bandom antro susilaukt,tik vis dar neišeina.Palinkėkit mums sekmės biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
VAIKAS NERASO PAREISKIMO,PRASYDAMAS ATEITI I SI PASAULI
Atsakyti
tai vestuviu neatsokot,ar jasu buvot vede?
Atsakyti
QUOTE (liona @ 2004 04 14, 12:08)
tai vestuviu neatsokot,ar jasu buvot vede?

Gyvenam nesusituoke...Susituokę esam širdyse ir net simbolinius žiedus nešiojam. wink.gif
Atsakyti
Musu 2.gif labai planuotas netyciukas biggrin.gif Pagyvenom sau po vestuviu 2 metus ir pajutom kad kazko truksta, taip ir pradejom bandyt biggrin.gif Tik va, sunkiai sekesi sad.gif Galop spjoviau i visokius gydymus, nuo kuriu jau buvo stogas vaziuot pradejes, ir po poros menesiu 2.gif ku ku clap.gif clap.gif
Atsakyti