Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūs planavote vaikutį?

Mes ir planuojam savo pirma vaikeli,vasari prasides tikrasis laukimas,o dabar ruosiames ax.gif
Atsakyti
Kaip man kazkas yra pasakes, kad tu planuoji, o maziukas juokiasi smile.gif) tai ir mums su vyru taip atsitiko:)) kazkaip neplanavom kokius metelius dar tureti, bet viena diena pasidariau testa nesulaukusi mmm, teigiamas smile.gif) o pries tai kai nebuvom vede 3 metus, nebuvo nieko, o tik atsokom vestuves ir dievo dovanele jau mums iteikta, maziukas musu:))
Papildyta:
O del sapno, tai man jau eina 22 savaite, tai sapnavaau leliuka jau 2 kartus, tik viena karta turejau mergyte, o kita berniuka, tai nelabai suprantu kas bus, nes mano mama sako, kad buna priesinga lytis nei sapnuoji:)) o dvynukai tikrai nebus pas mane:))
Atsakyti
pirmasis musu neplanuotas, o antroji- planuota smile.gif
beje, del sapnu. kai laukiausi dukrytes, sapnavau, kad ja uzmuse. kosmaras kazkoks. aciu dievui daugiau nesapnavau unsure.gif
Atsakyti
Sunelis "netyciukas", o planuota dukryte gavosi labai greitai lotuliukas.gif
Atsakyti
Planuota smile.gif
Atsakyti
Pirmoji dukryte kaip ir planuota netyciuke. lotuliukas.gif daznai pradejom galvoti apie vaikiukus ir viena diena tiesiog pradejom nesisaugoti, uzkibo is pirmo karto, suzinojus buvo ir sokas ir laime,o antra vaikeli mes kruopciai planavom uzkibo irgi is pirmo karto, bet zirniukas pabego. Dabar vel laukiam ziniu nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
Na stai mes jau planuojam antra vaikuti wub.gif . Pirmas irgi planuotas, kaip rasiau anksciau bigsmile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti