Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūs planavote vaikutį?


mes neplanavom geriau net tabletes ir buvome uztikrinti ,kad nepastosiu pereitais metais sapnuoju toki sapna ,kad priejo kazkur dvieju metu vaikutis prie manes ir sako ieskok tetes noriu gimti . kaip atsikeliau galvojau kokia nesamone tongue.gif susapnavau, kalbejau su draugemis dar smagiai prisijuokem is nesamones. po to viesejau pas draugo mama paprasiau kad ji pasiutu kepurytes mano krikstasuniui ir ji leptelejo kad sita medziaga bus vaikuciui uzkloti as pasiziurejau i ja ir galvojau
nesvajok pagalvojau ir kazkur vasario menesi suzinojau tokia naujiena. geguzi mes atsokom vestuves , jei ne nojukas butume planave kokiu 30 metu .rugsejo 25 tapo musu sunaus gimtadieniu .tokio lobio suplanuoto dangaus .
Atsakyti
Geras! Kaip fainai!
O musu vaikiuks apytiksliai planuotas biggrin.gif . Tiesiog, pamastem, kad jau laikas, kad jau pasiruose. Na tik is karto neisejo. Truputi pasinervinom, bet kai pagalvoju dabar, tai trys nenusiseke menesiai ar tai daug, kai kitos poros penkmeciais nesulaukia vaiku?!
Isvaziavom atostogauti i Kryma, o pargrize namo po smagiu atostogu, suzinojom svaigia naujiena! Tai vat taip gerai mes pailsejome tongue.gif
Atsakyti
Niekada jokiu vaiku neplanavau ir niekada, myledamasi su vyru apie juos nepagalvodavau. Bet neduokdie uzzimineti seksu nenaudojant jokiu apsisaugojimo priemoniu! Atrodo, kad ten pas mane viduje siurblys kazkoks itaisytas - viska susiurbia.

Tai va, turiu du vaikus. Kokios mintys ir svajones lydi poras, planuojancia vaikeli, negaleciau pasakyti. Galeciau papasakoti tik apie soka, kuri abkiem atvejais patyriau suzinojusi, kad laukiuosi.

Naujuju metu proga linkiu moterims, kurioms nepasiseka pastoti, apsikeisti su manimi vietom wink.gif
Atsakyti
Na mes tai taip bendrai pagalvojus planavome vaikuti biggrin.gif Mano didziausias noras buvo, kad kai tuoksiuosi nebuciau nestuke. As norejau, kad vaikutis butu pradetas seimoje. Ir mums pavyko. Mes susituoke dar pagyvenome pora metu sau ir tada nusprendeme, kad reikia jau vaikelio. Tas laukimas kiekviena menesi buvo nuostabus. O suzinojus gera zinia nebuvo jokio soko, buvo tik didziulis dziaugsmas ir laukimas. Gal todel ir visas nestumas, bei gimdymas buvo ramus, dvasingas ir pilnas laimes.
Nors dar manau ne vien nuo musu priklauso kada tiksliai vaikelis gims, musiske nusprende rudeni, nors as norejau, kad gimtu vasara wink.gif
Visos, kurioms nepasiseka pastoti labai linkiu, pajausti ta laime, savyje isauginti zmogeliuka smile.gif
Atsakyti
O as kazkaip turbut is tu planuotoju busiu....... wink.gif Pirmoji mano mergaite - planuotas vaikelis. Po to, kai jai buvo 1 metai pastojau neplanuotai ir nestumas buvo nesekmingas. Na o dabar vel susiplanavom antraja atzalele. Taigi as lyg ir abu savo vaikus susiplanavau rolleyes.gif
Ot kokia planinga biggrin.gif
Atsakyti
As irgi visur gyvenime esu planuotoja, tad ir cia taip gavosi - pradzioje norejau baigti mokslus, poto parasyti disertacija ir tik tada leliukai...Bandeme puse metu, poto persileidimas sad.gif Jau galvojau, kad mane likimas uz tuos planus baudzia... huh.gif Bet po metu uzsimezge mazute...
Atsakyti
Kai mano pusbrolis vedė ir dar nesulaukus pirmosios sukakties, turėjo dukrą, aš galvojau, na kaip jie tokie jauni, susituokė, dabar juk nevaržoma laisvė, o jie ėmė ir lyg paaugliai. Bet turbūt prisišnekėjau, nes praėjus porai savaičių po savų vestuvių (dar ir darbą kaip tik naują buvau susiradus), jau turėjau patvirtinimą. Viskas vyko šoko terapijos būdu. Bet užtat kokie laimingi šokui praslinkus buvom. Antrąjį nėštumą jau planavom. Gavosi iškart. Tačiau kol kas viskas vyksta ne taip sklandžiai, kaip su netyčiuku. Bet ir vėl esam labai laimingi.
Atsakyti
Mes tai apsivedem. Metelius pagyvenom sau, o paskui jau pradejom planuoti vaikeli. Is pradziu irgi buvo visokiu "trukdziu" - tai vienos drauges vestuves, tai kitos, tai norejosi, kad vaikelis ant pavasario gimtu ir t.t. Bet kai jau tvirtai nusprendem, kad laikas pastoti, uzkibo per kelias dienas tongue.gif Net nesitikejau, kad taip greitai gali pavykti. O dabar apie balandzio viduri jau laukiam savo kleckelio thumbup.gif
Atsakyti
mes irgi apsivedem, beveik 6 metelius ir t.t.... laugh.gif
Atsakyti
O musiškis irgi netyčiukas
Draugavom 7 metus, ir aišku vien tik už rankučiu nesilaikėm wink.gif
Nesisaugojom, nes taip maloniau wink.gif
Labai daug šnekėjom apie musų būsimus vaikučius, kaip vadinsime, kokie jie bus ir vieną dieną tai turėjo atsitikti ir atsitiko ohmy.gif
Tai suplanavom vestuves, apsivedėm ir dabar labai laimingi laukiam savo sparduko, kuris jau greitai mus pradžiugins savo verksmu clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilia: 04 kovo 2004 - 16:43
Abi manosios neplanuotos.Tiesiog susituokėme, aš paauglystėje turėjau ginekologinių problemų, dažnai nugirsdavau iš gydytojų, kad gali būti sunku pastoti.Buvau studentė, todėl naudojom nutrauktą lytinį aktą.Praėjus dviem savaitėm po vestuvių pastojau, thumbup.gif šoko jokio nebuvo, tik begalinis džiaugsmas, kad neišsipildė gydytojų prognozės. Kai pagimdžiau ,maitinau mergaitę krūtimi ir paskaičiau kažkokioje knygoje, kad kol maitini krūtimi, tai nepastosi, dar tą patį patvirtino ir močiutė(matyt, todėl senovėj jos ir gimdydavo po 10 vaikų) Ir kai mano pirmajai dukrai buvo 6 mėn. pajutau, kad mane nei iš šio nei iš to pykina ir pieno ryškiai sumažėjo. Diagnozė- nėštumas. blink.gif Va tada tai buvo šokas. Bet davėme likimui tekėti sava vaga. Šiandien abu su vyru labai džiaugėmės, kad taip gavosi. Ir mokslai baigti ir mergiotės jau savarankiškos ir mes dar jauni tongue.gif Blogybė viena yra, kad apie pagranduką pradeda mintys lįsti g.gif O dar šis puslapis prie to labai ryškiai prisideda
Atsakyti
Mano labai planuotas ir lauktas. Kiekvieną mėnesį iš nekantrumo darydavau testą ir laukdavau tų dviejų brukšniukų. biggrin.gif
Atsakyti