Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūs planavote vaikutį?

sveikos visos mirksiukas.gif kaip ir naujoke esu cia, nes prisijungiau tik tada kai suzinojau kad laukiuosiu nestuke.gif thumbup.gif aisku mes neplanavome, bet ir visiskai nebuvo taip kad netyciukas, nes maneme kaip bus taip bus ir dabar as jau nestuke.gif
manau nera skirtumo planuoji ar nea, svarbiausia, kad vaikas yra laukiamas biggrin.gif ir mylimas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgioska: 03 spalio 2009 - 18:37
smile.gif labas labas.mano nuomone jei tevai myli vienas kita tai myles ir vaikus planuotus ar ne sa sunaus pirmo susilaukiau budama labai jauna 17 metu jis aisku buvo neplanuotas blush2.gif ax.gif ir visiems didele staigmena bet lauke gimstant visi ir mes abu ir teveliai musu,dabar turim ir sunu antra jis gime po 8 metu ,buvo nutarta kad reikia dar vaikucio kad sunui nebutu liudna . o meile vaikams yra vienoda nors vienas planuotas o kitas ne bet buvo didele staigmena mums, wub.gif .dabar mano vyras nori kad nebutu liudna ir man tikimes kad turesim ir trecia vaikuti nestuke.gif tikimes dukrytes labai svajojem, visiems planuotiems ir ne vaikuciams 4u.gif
Atsakyti
Mes planavom, bet manau svarbiausia aukti vaikui tarp jį mylinčių tėvų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarlote @ 2009 10 05, 12:58)
Mes planavom, bet manau svarbiausia aukti vaikui tarp jį mylinčių tėvų smile.gif

thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,

Mes savo leliuką, taip pat planavome, t.y. nustojom saugotis ir ta pati mėnesiuka užkibo, o dabar planuojam antrą, tik jis neskuba.
Ir taip pat pritariu Šarlote , kad svarbiausia aukti vaikui tarp jį mylinčių tėvų thumbup.gif
Atsakyti
Net nezinau , gal tik as viena planavau, kadangi labai norejau vaikucio ir galvojau auginti viena tai ir prisiplanavau sau ant galvos. Pastojau pries vestuves, tada data paankstinom, susituokem ir po kurio laiko gime mano sunelis. Sakau mano , kadangi tai tikrai mano vaikas, nes tevas nelabai kisosi i auklejima ir t.t...
Dabar esu jauna mama , o sunus jau didelis......
cia tik mano istorija glausta, bet siaip tai vaikuciai ateina kada jau jiems skirta smile.gif .
Atsakyti
Sveikutės smile.gif mes savo katinėlio neplanavom biggrin.gif labai džiaugėmės kai sužinojom kas laukiuosi. Na, o dabar kai planuojame vaikelį nieko nesigauna verysad.gif kokius tik testus nebandžiau ir pagal dienas ir pagal temperatūrą ir gydytoja patarė ovuliacijos testą pabandyt ir nieko g.gif tai va, mano nuomone geriau neplanuoti, ir kaip sakau geriau ankščiau vaikutį turėti negu niekada smile.gif
Atsakyti
mes planavome, nors ir gavosi taip kad auginu mazyli ir mokausi, bet ne kiek nesigailiu.
Atsakyti
mes planavome ir dabar dar viena planuojame
Atsakyti
Pirmasis - planuotas ir labai lauktas wub.gif
Antrasis - jau kirba mintyse, kad irgi reikia pradeti planuoti biggrin.gif O planuoti manau butina, nes reikia atsizvelgti ir ivertinti daugeli dalyku, pvz., musu atveju pirmagimio paruosima, savo sveikatos patikrinima (darytas CP), ekonomine padeti (juk reikia uztikrinti, kad galesi visokeriopai aprupinti savo vaikus) ir pan.
Atsakyti
pas mus gavosi planuotas netyčiukas, nes mes negalėjome ilgai susilaukti vaikų nors ir bandėme ir gidemės bet be rezultatų ir vieną dieną neprasidėjo mmmm, kurios dažnai būdavo kad užtrunka aš dar 2 sav., palaukiau ir nieko pasidariau testą parodė teigiamai nepatikėjau, užsirašiau pas ginek. nusiprkau kitą padariau teigiamas jau širdis pradėjo stipriai dūštis kol laukiau savo eilės ginek. kab. ir tik kai ginek. parodė padarė nuotraką tik tai tada pradėjau džiaugtis, iki šiol negalime su vyru atsidžiaugtis nors jau savo auksą nešiojame ant rankų
Atsakyti
Pirmoji mazyle musu planuota ir labai laukta wub.gif , antrasis zirniukas taip pat buvo planuotos, bet deja pabego. Nuo sio ciklo vel planuosim leliuka ax.gif
Atsakyti