Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūs planavote vaikutį?

Mes taip pat planavom ir gandras labai greitai laišką gavo 4u.gif
Atsakyti
mus pirmagymis aplanke netiketai, bet labai laukem zirniuko... o dabar antra planuojam 4u.gif
Atsakyti
Na saunu jeigu vaikuti suplanuoji, nors mano nuomone tokia, kad viskas gyvenime turi ateiti savu laiku ir kada lemta smile.gif
Atsakyti
planavom 4u.gif
Atsakyti
dabar planuojam savo pirmaji, tik nezinia, kada tas gandras laiska perskaitys biggrin.gif
Atsakyti
sveikos pleputes 4u.gif as ir rezgu minti kad noriu leliuko uzsakymas jau buvo tik laukiam zinutes tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DovileGajauskiene: 10 rugpjūčio 2009 - 19:41


Mes taip pat parašėm laišką gandram, tai savaigalį turėtume gauti testo pagalba atsakymą help.gif

Jau kiek rašėm, atsakymo jokio, bet šitie gandrai man kaškokie įtartini mirksiukas.gif
Atsakyti
Planavom ir atrodo suplanavom wub.gif
Atsakyti
Abudu zuikiai planuoti wub.gif
Atsakyti
mes planuojame savo pirmaji mazyli wub.gif ir kitus noreciau suplanuoti, bet kaip bus - taip bus smile.gif
Atsakyti
Mes mažosios neplanavome smile.gif po vestuvių nebegėriau KT, o pirmą sykį paišdykavus be apsaugos ėmė ir užkibo wub.gif
Atsakyti
mes ir planavom, jau maniau daug kantrybes reiks, bet kaip pabandem, tai iskart ir gavosi, beje, kaip Supermama rase, mano gimda irgi pakrypusi "ne i ta puse" ir nieko tas neitakoja biggrin.gif
Atsakyti