Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūs planavote vaikutį?

Musu dukryte buvo planuota abieju ir labai laukta wub.gif
Dabar planuojam antra leliuka jau thumbup.gif
Atsakyti
Pirmagimį planavome, dabar aktyviai "planuojame" antro, o svajoju apie tris vaikus.
Atsakyti
planavom ir ilgai laukem kada pagaliau jau bus galima, nes buvau megeja keisti darbus, tai ir pasalpeles poto butu nekokios... bet kai jau kibom i darba, tai iskart ir gavosi thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na mes su vyru ilagi palanavom leliuka i visai mesisaugojom 4u.gif bet iki kol as pagimdziau dauk nelaimiu mum buvo.... blush2.gif as turejau tris persileidimus savaiminius iki 3men bet kai 4 kart pastojau visa laka gulejau ligonineje....bet uztai pagimdem sunkai issvajota vaikely,,,, 4u.gif
Atsakyti
mes pirma labai kruopsciai planavom, pasiseke is pirmo karto thumbup.gif o po to nesisaugojom, kol vel netapau nestuke.gif toks planuotas netyciukas gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Pirmas vaikelis atėjo netikėtai, antrasis buvo kruopščiai planuojamas smile.gif
Atsakyti
planavom
Atsakyti
Neplanuotas! Bet laukiamas! megalol.gif Dovana naujiesiem buvo (suzinojau gruodzio 31).
Saugojomes, matuodavau temperatura, ovuliacijos nabuvo puse metu, gydytoja sake be hormonu nepastosiu ir...
notworthy.gif apsirgai gripu, pakylo temperatura, o sexo tai neatsisakem tongue.gif Tas temperaturos pakilimas ir sutapo su pirmaja ovuliacija, kaip paskui supratau lotuliukas.gif nestuke.gif
Atsakyti
Pirma planavom ir gavos tada kada reikejo, o dabar jau esu viska paskaiciavus antrajam ziuresim kaip gausis
Atsakyti
musu pirmasis buvo tikra staigmena, uztat antras jau planuose thumbup.gif
Atsakyti
Na man pirmas ir mes ji planuojame mirksiukas.gif
Atsakyti
neplanavom, bet "saugojomes" taip, kad to ir reikejo tiketis hihihi.gif
Atsakyti