Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Jūs planavote vaikutį?

Mudu su vyru mazyli planavome smile.gif Nebuvo netiketo "netyciuko".Geriausiai,kai butent taip ir buna,nes planuoti lygiai taip pat malonu,kaip ir laukti... smile.gif
Atsakyti
as tai savo mažylio irgi neplanavau, bet db žinodama kad jis manyje man labai gera nestuke.gif
Atsakyti
planavom po puses meu pavyko 4u.gif
Atsakyti
Mes planavome savo dukryte thumbup.gif Pakeliavome, palaksteme ir nutareme, kad jau galima kazkiek ir sesliau pagyventi tongue.gif
Dziaugiuosi, kad musu planai labai greitai nuejo Dievui i ausi ir ilgai laukti neteko... rolleyes.gif

O dabar jau planuojam antra leliuka... rolleyes.gif

Man atrodo, kad planuojant ir vaikuciai, ir teveliai buna "laimingesni", nes visiskai nesunku tada kazko atsisakyti, kai nori ir lauki 2.gif nestuke.gif

Aisku, ir netyciukai buna labai mylimi ir laukiami, tikrai nenoriu nieko izeisti, bet geriausiai, kai viskas buna savo laiku ir niekam nereikia aukotis per prievarta (kaip dazniausiai buna jaunoms poroms)
Atsakyti
Labai planavome wub.gif
Atsakyti
Mes planavom ir dabar jau pradedam darbuotis wub.gif
Atsakyti
pirmas buvo netyciukas o antra jau planavom ,kai sutarem kad norim leliaus iki pastojimo praejo geras pusmetis wub.gif
Atsakyti
Musu buvo planuotas netyciukas smile.gif Ilsejausi nuo KT ir atsipalaidavom su vyru per daug, rezultatas - saunuole dukryte wub.gif
Atsakyti
Labai planuotas wub.gif
Atsakyti
Mes neplanavom, bet ir nesisaugojom ax.gif , todel dabar dziaugiames gudre pupa 4u.gif
Atsakyti
Labai ilgai planuotas,sunkiai lauktas wub.gif
Atsakyti
Planavom abu wub.gif , pirmas gavosi po 4 mėnesių, o štai antram užteko ir vienintelio karto smile.gif , aš tai nieko prieš paplanuoti ir trečia, bet MB kategoriškai prieš.
Atsakyti